Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Osiedle Żoliborz Artystyczny
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Żoliborz, plac Czesława Niemena 1

Osiedle Żoliborz Artystyczny na mapie Warszawy

Żoliborz, plac Czesława Niemena 1

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Osiedle Żoliborz Artystyczny — 2 kw. 2012
Żoliborz Artystyczny
Budynek A, Budynek B, Budynek C, Budynek D, Budynek E, Budynek F, Budynek G, Budynek H, Budynek I, Budynek J, Budynek K, Budynek L, Budynek M
zbudowane
sprzedane
termin oddania4 kw. 2019
Żoliborz Artystyczny 2 Etap I
Budynek AA, Budynek BB, Budynek CC, Budynek DD
zbudowane
sprzedane
termin oddania4 kw. 2020
Żoliborz Artystyczny 2 Etap II
Budynek EE, Budynek FF
zbudowane
sprzedane
termin oddania1 kw. 2022

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków19
Liczba mieszkań1700
Liczba pięter5–9
Parkingmiejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne
Powierzchnia mieszkań31,39–163,98 m2
Powierzchnie dodatkowebalkon, taras, loggia
Rodzaj zabudowywielorodzinna
Terenosiedle zamknięte
Typ nieruchomościmieszkanie
Udogodnieniaochrona, monitoring, winda, plac zabaw, komórki lokatorskie, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku

O mieszkaniach

Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe, 6‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz
Wysokość sufitów2,75–3,0 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Żoliborz Artystyczny to kompleks budynków mieszkalnych na Warszawskim Żoliborzu, zaprojektowany z połączeniem architektury i sztuki. Projekt zdobył wiele nagród branżowych, wyróżnia się oryginalną architekturą, bogatą infrastrukturą własną oraz dogodną lokalizacją.

Lokalizacja

Inwestycja położona jest przy ulicy Powązkowskiej, na osiedlu Sady Żoliborskie, w okolicy z rozwiniętą infrastrukturą miejską i drogową, w bezpośredniej bliskości obszernych terenów zielonych i rekreacyjnych.

Okolica inwestycji

Na terenie osiedla i w okolicy dostępne są liczne sklepy spożywcze, restauracje, kawiarnie, punkty handlowo-usługowe. Centrum handlowe Westfield Arkadia, w którym między innymi mieszczą się hipermarket Carrefour, sklep budowlany Leroy Merlin, kino Cinema City znajduje się w odległości około 1500 m. W pobliżu są kilka aptek, stacji benzynowych. Do parku Sady Żoliborskie odległość wynosi około 1500 m, do Lasku na Kole – 1300 m, do Muzeum Polin – 2200 m, do Parku Moczydło – 2700 m.

Edukacja

Najbliższe placówki edukacyjne to Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Antoine de Saint-Exupéry nr 136, Szkoła Podstawowa nr 293 im. Jana Kochanowskiego, Szkoła Podstawowa nr 92 im. Jana Brzechwy, Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego, XVI Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej oraz przedszkola nr 87, nr 361, nr 318, nr 105, nr 197, nr 96, nr 109.

Opieka medyczna

Nieopodal inwestycji znajdują się Jutro Medical – lekarz NFZ, Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej, CM LuxMed, Szpital Specjalistyczny "Inflancka" im. Krysi Niżyńskiej "Zakurzonej" w Warszawie SP ZOZ.

Sport

W niedużej odległości znajdują Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej, hala piłkarska, siłownia i fitness, baseny Inflancka.

Komunikacja

Inwestycja posiada dogodną lokalizację pod względem komunikacji. Tuż przy osiedlu znajduje się przystanek autobusowy (linie 103, 180, N41, N91) oraz stacja PKP Warszawa Powązki (linie KM, S3, S9). Odległość do stacji PKP Warszawa Gdańska i stacji metra linii M1 Dworzec Gdański wynosi około 2800 m, do przystanków tramwajowych – około 1100 m. Bliskość Alei Prymasa Tysiąclecia, Alei Jana Pawła II oraz drogi ekspresowej S8 pozwala na szybki dojazd samochodem do innych części Warszawy oraz wyjazd poza miasto.

Architektura

Osiedle Żoliborz Artystyczny realizowane jest etapowo, obejmuje budowę budynków mieszkalnych oraz ogólnodostępnej otwartej przestrzeni miejskiej z placami, pasażami, punktami usługowymi. Osiedle zostało zaprojektowane przez pracownię HRA Architekci, projekt uzyskał wiele nagród i wyróżnień branżowych. Budynki są o nowoczesnym designie, zróżnicowanej wysokości od 5 do 9 pięter, na elewacji i we wnętrzach wykorzystane są materiały szlachetne - laminaty drewnopodobne, kamień, włókno-cement. Na terenie osiedla znajdują się dzieła sztuki, stworzone przez uznanych artystów.

Infrastruktura osiedla

Osiedle jest w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, teren inwestycji jest ogrodzony, objęty monitoringiem i ochroną całodobową. W częściach wspólnych osiedla zaprojektowane są place zabaw dla dzieci z bezpieczną nawierzchnią, zielone dziedzińce, miejsca dla odpoczynku. Do dyspozycji mieszkańców są stojaki na rowery, komórki lokatorskie, miejsca postojowe naziemne oraz w garażu podziemnym.

O mieszkaniach

W inwestycji zaprojektowane są mieszkania o układach od 1 do 6 pokoi, w tym dwupoziomowe apartamenty. Metraże kształtują się od 31 do 164 metrów kwadratowych. Pomieszczenia są o ponadstandardowej wysokości – od 2,75 do 3 m. Mieszkania wyposażone są w atestowane drzwi antywłamaniowe, wideodomofony, duże okna o wysokości 250 cm. Lokale posiadają balkony, loggie, tarasy z bezprogowymi wyjściami. Do mieszkań na parterze przynależne są zielone ogródki.

O deweloperze

Osiedle Żoliborz Artystyczny realizowane jest przez ogólnopolskiego dewelopera Dom Development, działającego na rynku od ponad 20 lat. Firma należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Wśród inwestycji mieszkaniowych zrealizowanych przez dewelopera w Warszawie są między innymi osiedla Marina Mokotów, Premium, Wilno, Port Żerań, Cybernetyki 17, Apartamenty Park Szczęśliwicki, Apartamenty Dolny Mokotów.

Szczegóły oferty, ceny mieszkań oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Inna nazwa tej inwestycji Osiedle zoliborz Artystyczny.

Jaki jest adres Osiedle Żoliborz Artystyczny?

Żoliborz, plac Czesława Niemena 1.

Kto jest deweloperem Osiedle Żoliborz Artystyczny w Warszawie?

Deweloperem Osiedle Żoliborz Artystyczny jest Dom Development.

Kiedy Osiedle Żoliborz Artystyczny zostanie oddany do użytkowania?

Żoliborz Artystyczny, Żoliborz Artystyczny 2 Etap I, Żoliborz Artystyczny 2 Etap II – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Osiedle Żoliborz Artystyczny na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o