Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Green Mokotów
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Stegny, Al. Sikorskiego 3

Więcej o budynkach

Green Mokotów Etap IA
ul. Faworytki 2 (Budynek 1A)
Sprzedane
3 kw. 2016
Oddano w 4 kw. 2016
Sprzedane
Green Mokotów Etap IB
ul. Bergamotki 3 (Budynek 1B)
Sprzedane
3 kw. 2016
Oddano w 4 kw. 2016
Sprzedane
Green Mokotów Etap II
ul. Bergamotki 1 (Budynek 2)
Sprzedane
3 kw. 2016
Oddano w 3 kw. 2017
Sprzedane

Green Mokotów na mapie Warszawy

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków9
🟧 Liczba mieszkań609
🟧 Liczba pięter6–7
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne (1 poziom)
🟧 Powierzchnia mieszkań36–122 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Udogodnieniaplac zabaw, winda, inteligentny dom

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,6–3,4 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Green Mokotów to osiedle mieszkaniowe o podwyższonym standardzie, realizowane etapowo i położone w warszawskiej dzielnicy Mokotów.

Lokalizacja

Inwestycja leży przy alei Sikorskiego, na osiedlu Stegny, będącym częścią dzielnicy Mokotów. Od ścisłego centrum jest oddalona o około 7 kilometrów. Okolica charakteryzuje się nowoczesną zabudową mieszkaniową, rozwiniętą infrastrukturą transportową, handlowo-usługową, oświatową i rekreacyjną. Otoczona jest licznymi terenami zieleni.

Okolica inwestycji

Placówki oświatowe szkoła podstawowa nr 339 oraz zespół szkół integracyjnych nr 62 im. Raoula Wallenberga leżą w odległości 400 metrów od osiedla, o 900 metrów jest oddalona szkoła podstawowa nr 107 im. Bronisława Malinowskiego. Przedszkole nr 80 Słoneczna Dolinka i przedszkole nr 325 są dostępne w promieniu 650 metrów. W pobliżu położone są kawiarnie, restauracje, drogerie, poradnie lekarskie, apteki, oddziały banków, sale fitness, Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna SZPZLO, liczne kościoły, Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego, Filmoteka Narodowa. Najbliższe supermarkety spożywcze to Biedronka (tuż przy osiedlu), Żabka (220 metrów), Frac (290 metrów), ABC (800 metrów). Hipermarket Auchan jest położony w odległości 1100 m, Galeria Sadyba Best Mall oddalona jest o około 2 kilometry. W sąsiedztwie inwestycji są liczne parki: Dolinka Służewiecka (400 metrów), Skarpa Ursynowska (1,5 kilometra), Jeziorko Czerniakowskie i Park Arkadia (2,5 kilometra). Dojazd samochodem do Jeziora Powsinkowskiego zajmuje blisko 15 minut.

Architektura

Budynki osiedla posiadają maksymalnie 7 pięter, są wykonane w stylu nowoczesnym. Elewację utrzymano w jasnej kolorystyce, zastosowano elementy nieregularnych układów prostej bryły, dodano liczne przeszklenia w balustradach balkonowych i tarasowych. W budynkach zainstalowano cichobieżne windy i panele fotowoltaiczne.

Infrastruktura osiedla

Na terenie osiedla wykonano liczne elementy małej architektury, chodniki, trawniki, kompozycje roślinne, plac zabaw dla dzieci, strefę aktywnego wypoczynku. Przewidziano podziemne miejsca postojowe.

Komunikacja

Osiedle jest położone przy zbiegu Alei Sikorskiego i ulicy Świętego Bonifacego. W pobliżu dostępny jest zjazd na Aleję Wilanowską oraz drogę ekspresową S8. Do centrum Warszawy można dojechać samochodem w około 20 minut. W odległości 250 metrów położone są przystanki autobusowe, umożliwiające zwłaszcza dojazd do stacji metra linii M1 Służew oddalonego o około 1,8 kilometra. W pobliżu ― 400 metrów ― jest stacja roweru miejskiego Veturilo.

O mieszkaniach

Mieszkania osiedla mają od 1 do 5 pokoi i powierzchnię od 36 do 122 metrów kwadratowych. Posiadają sufity o zwiększonej wysokości - do 3 metrów. Lokale wyposażono w system inteligentnego domu, balkony, tarasy, loggie (na piętrach) lub ogródki prywatne (w kondygnacji parterowej).

O deweloperze

Inwestycja jest realizowana przez Grupę Robyg, założoną w roku 2000 i wykonującą projekty zabudowy mieszkaniowej na terenie Warszawy, Gdańska i Wrocławia. Wśród zrealizowanych przez Robyg inwestycji w Warszawie są Apartamenty Villa Nobile, Park Wola Residence, Young City, Stacja Nowy Ursus, Modern Żoliborz, Rezydencja Królowej Marysieńki, Młody Wilanów.

Szczegóły oferty, informacje o promocjach oraz aktualne ceny mieszkań dostępne są w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inna nazwa tej inwestycji Green Mokotow.

Jaki jest adres Green Mokotów?

Stegny, Al. Sikorskiego 3.

Kto jest deweloperem Green Mokotów w Warszawie?

Deweloperem Green Mokotów jest Robyg.

Kiedy Green Mokotów zostanie oddany do użytkowania?

Budynek 1A, Budynek 1B, Budynek 2, Budynek 3, Budynek 5, Budynek 6, Budynek 7, Budynek 8, Budynek 9 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Green Mokotów na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o