Instal Kraków

Instal Kraków

Buduje mieszkania od 1992

Nowe inwestycje dewelopera Instal Kraków  1 obiekt w sprzedaży

Mierzeja Wiślana
Oddane do użytku w 4 kw. 2022
Kraków, Podgórze, ul. Bagrowa

Zapytaj o deweloperze Instal Kraków

Zostaw prośbę lub zadaj pytanie
Przez nadciśnienie przycisku "Wyślij" wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Wszystkie inwestycje Instal Kraków na mapie

Buduje mieszkania w Krakowie

Projekty ze sprzedanymi mieszkaniami  2 obiekty

Osiedle Podgaje
Oddane do użytku w 3 kw. 2019
Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. Mariana Domagały 29-33
Nowy Przewóz
Oddane do użytku w 3 kw. 2009
Kraków, Podgórze, ul. Przewóz 32-40

O deweloperze Instal Kraków

Instal Kraków to firma, która na rynku budowlanym działa od 1950 roku. Od czasu przekształcenia przedsiębiorstwa w spółkę akcyjną w 1992 roku firma stale rozwija swoją działalność. Obecnie firma oferuje szeroki zakres usług i kompleksowe rozwiązania dla branży budowlanej i przemysłowej.

Jakie są kierunki działalności firmy?

Firma Instal Kraków S.A. to jednostka dominująca w Grupie Kapitałowej Instal Kraków, oferująca kompleksowe rozwiązania dla branży budowlanej i przemysłowej. Firma uczestniczy w realizacji projektów na rynku krajowym i zagranicznym. W dorobku firmy są ponad 3,5 tys. wybudowanych i oddanych do korzystania mieszkań, głównie na terenie Krakowa.

Instal Kraków S.A. oferuje również rozwiązania dla branży przemysłowej. Firma posiada w swojej bazie sprzęt do cięcia plazmowego, cięcia i obróbki skrawaniem, ekologiczne linie do czyszczenia i malowania konstrukcji oraz elementów stalowych. Dzięki temu jest w stanie realizować projekty o zróżnicowanym stopniu skomplikowania, dostosowując się do potrzeb i wymagań klientów.

Jakie inwestycje realizuje deweloper?

Wśród projektów deweloperskich firmy znajdują się mieszkania o różnej powierzchni i standardzie wykończenia. Firma stawia na komfort i funkcjonalność przestrzeni, dbając o detale i estetykę. Instal Kraków S.A. oferuje sprzedaż zrealizowanych inwestycji oraz wynajem nieruchomości.

Instal Kraków buduje w