Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Konarskiego
w Warszawie

Cena / m2
sprawdzamy
Deweloper
Adres
Bemowo, Górce, ul. Stanisława Konarskiego

Rzuty i ceny mieszkań w inwestycji Konarskiego

Ceny i dostępność są aktualne na dzień 17 grudnia 2021 r.
4-pokojowe70.63–82.79 m2sprawdzamy cenę

Konarskiego na mapie Warszawy

Bemowo, Górce, ul. Stanisława Konarskiego

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Konarskiego — 2 kw. 2020
Konarskiego
w budowie
w sprzedaży
termin oddania4 kw. 2022

Szczegóły inwestycji

O budynku

Instalacjewideodomofon
Liczba budynków1
Liczba mieszkań72
Liczba pięter10
Ogrzewaniemiejska sieć ciepłownicza
Parkingmiejsca postojowe podziemne (1 poziom), indywidualne garaże
Powierzchnia mieszkań40,82–108,35 m2
Powierzchnie dodatkowebalkon, loggia, taras
Rodzaj zabudowywielorodzinna
Terenosiedle otwarte
Typ nieruchomościmieszkanie
Udogodnieniamonitoring, winda, komórki lokatorskie, boksy rowerowe, usługi w budynku

O mieszkaniach

Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski

Opis Inwestycji

O inwestycji

Inwestycja Konarskiego w Warszawie to budynek o nowoczesnej architekturze i funkcji mieszkalno-usługowej, usytuowany w zachodniej części miasta, około 10 km od ścisłego centrum.

Lokalizacja

Inwestycja położona jest na lewobrzeżu Warszawy, przy ul. Górczewskiej, na odcinku między jej zbiegiem z ul. Stanisława Konarskiego i z ul. Siodlarską, na osiedlu Górce, w dzielnicy Bemowo, w sąsiedztwie zabudowy o charakterze społecznym i wysokich bloków mieszkalnych wzdłuż ul. Łagowskiej.

Okolica inwestycji

W odległości 90 m od budynku znajduje się sklep spożywczy. W okolicy inwestycji zlokalizowane są także markety spożywcze Żabka – 300 m, Lidl – 350 m i Carrefour Express – 350 m, CH Wola Park z hipermarketem Auchan, sklepami Pepco, Castorama, Ikea, restauracjami i kinem Multikino – 800 m, stacja paliw – 600 m, plac zabaw przy Budy 1A – 300 m, kościół rzymskokatolicki – 150 m, Bemowskie Centrum Kultury – 200 m, Centrum zabaw Kolorado – 500 m, Park Górczewska z wybiegiem dla psów i rozbudowaną infrastrukturą rekreacyjną – 1,1 km, Park Moczydło, Park Edwarda Szymańskiego z biblioteką plenerową i kinem Filmowa Stolica Lata – w zasięgu 2,5 km.

Edukacja

Najbliżej położone ośrodki edukacyjne to przedszkole językowe i żłobek – 350 m, Przedszkola nr 435 i nr 63 – 220 m, szkoła podstawowa – 70 m.

Opieka medyczna

W okolicy funkcjonują CM U Lekarzy – 250 m, Klinika N-symbiosis Med – 550 m, apteka – 170 m, przychodnia stomatologiczna – 200 m.

Sport

Nieopodal inwestycji znajdują się klub fitness – 850 m, Baseny Moczydło – 2,5 km.

Komunikacja

W odległości 200 m od budynku znajduje się przystanek autobusowy „Konarskiego 02” z liniami nr 109, 149, 154, 171, 190, 523, 714, 719, 729 i N43; najbliższy przystanek tramwajowy „Bemowo – Ratusz 08” odległy jest o 400 m. Pobliska ul. Górczewska w ciągu drogi wojewódzkiej nr 580 prowadzi do stacji metra linii M2 Księcia Janusza. Niedaleko dostępny jest zjazd na drogę ekspresową S8 łączącą aglomeracje wrocławską, łódzką, warszawską i białostocką i stanowiącą polską część trasy E67.

Architektura

Budynek wzniesiony jest z bryły o kształcie czwartej części cylindra na planie spójnym z charakterem działki i posiada 11 kondygnacji nadziemnych i 1 podziemną. Elewacje utrzymano w kolorze bieli, ze stonowaniem oddzielnych części bryły. Układ okienny łukowatej części frontowej podkreślony został użyciem fragmentów o szarym kolorze. Zastosowano panoramiczne przeszklenia, w tym narożne.

Infrastruktura osiedla

Teren wokół budynku jest otwarty i monitorowany. W części parterowej od ul. Konarskiego i ul. Górczewskiej zaprojektowane są lokale usługowe, przed budynkiem założono szeroki, ponad 3 m chodnik, wykonano elementy małej architektury. Na poziomie –1 zlokalizowane są dwie podziemne hale garażowe, w przyziemiu natomiast zaprojektowane są indywidualne garaże; dostępne są komórki lokatorskie i boksy rowerowe. Wszystkie kondygnacje obsługiwane są przez windę. Ogrzewanie budynku zasilane jest z miejskiej sieci ciepłowniczej.

O mieszkaniach

W inwestycji znajdują się 72 lokale mieszkalne o metrażach od 40 do 108 m2, w układach od 2 do 5 pokoi. Do każdego z mieszkań przynależy balkon, loggia lub taras. Wszystkie lokale wyposażone są w wideodomofony.

O deweloperze

Inwestycję Konarskiego w Warszawie realizuje Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola, działająca od 1978 roku.

W Biurze sprzedaży dewelopera uzyskać można szczegółowe informacje o ofercie, aktualnych cenach i obowiązujących promocjach.

Inne strony o tej inwestycji

Zapisz się do newslettera z aktualnościami dotyczącymi tej inwestycji
Wyślemy wiadomość, jak tylko zaktualizujemy ceny, status oraz postęp budowy, dodamy rzuty mieszkań lub dowiemy się jeszcze czegoś przydatnego o tej inwestycji.
Email
Podoba Ci się Konarskiego?
Dodaj do ulubionych, aby nie zgubić i wyślij link temu, kto pomaga Ci z wyborem mieszkania

Jakie mieszkania są w sprzedaży w Konarskiego w Warszawie?

Dostępne są 4-pokojowe.

Ile kosztuje metr kwadratowy w Konarskiego?

Cena do uzgodnienia u dewelopera.

Kto jest deweloperem Konarskiego w Warszawie?

Deweloperem Konarskiego jest SM Wola.

Kiedy Konarskiego zostanie oddany do użytkowania?

Konarskiego – Dostępne od 4 kw. 2022.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o