Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

La Praga
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Praga-Północ, Szmulowizna, ul. Radzymińska 28-30

Więcej o budynku

ul. Radzymińska 28-30 (La Praga)
5 pięter
Sprzedane
4 kw. 2020
Oddano w 3 kw. 2022
Sprzedane

La Praga na mapie Warszawy

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków1
🟧 Liczba mieszkań132
🟧 Liczba pięter5
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne (1 poziom)
🟧 Powierzchnia mieszkań27,11–51 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowebalkon, loggia, taras, ogródek
🟧 Rodzaj zabudowywielorodzinna
🟧 Typ nieruchomościmieszkanie
🟧 Udogodnieniawinda, dziedziniec, komórki lokatorskie, usługi w budynku

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski

Opis Inwestycji

O inwestycji

Inwestycja La Praga w Warszawie to nowoczesny kompleks użytkowo-mieszkalny, zlokalizowany w dzielnicy Praga-Północ w prawobrzeżnej części stolicy.

Lokalizacja

Kompleks znajduje się przy ulicy Radzymińskiej na Szmulowiznie, obszarze historycznej Pragi-Północ, od zachodu ograniczonym Wisłą, zaś od pozostałych stron torami kolejowymi. Bezpośrednia okolica inwestycji charakteryzuje się dużą ilością zieleni i dominowaniem niskiej zabudowy wielorodzinnej, w tym kamienic pozostałych z okresu międzywojennego.

Okolica inwestycji

W promieniu 300 m znajdują się liczne sklepy spożywcze osiedlowe (Żabka – 130 m). W pieszej odległości od inwestycji mieszczą się bary, kawiarnie, restauracje, salony fryzjerskie, sklepy branżowe, apteki, poczta, bankomat. Wiele ważnych punktów zlokalizowane są w Centrum Praskie Koneser (500 m). CH Galeria Wileńska oddalona jest o 1 km. W niedużej odległości od osiedla są muzea, kina, kluby muzyczne. W pobliżu inwestycji usytuowany jest Miejski Ogród Zoologiczny, Park Praski. W niewielkiej odległości w południowym kierunku znajdują się Kamionkowskie Błonie Elekcyjne z sąsiadującym Stadionem Narodowym, Park Skaryszewskiego z Jeziorkiem Kamionkowskim oraz plażą Poniatówka.

Edukacja

W pobliżu działają ośrodki edukacyjne: Przedszkole nr 186 (100 m), Przedszkole nr 185 z Oddziałami Integracyjnymi, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 30, Szkoła Podstawowa nr 354, L Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi, Zespół Szkół Muzycznych I stopnia, niepubliczna Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie, prywatna Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji.

Opieka medyczna

W okolicy dostępne są ośrodki opieki zdrowotnej – przychodnia lekarska (550 m), Praskie Centrum Medyczne.

Sport

W odległości 350 m znajduje się kryty basen. Nieco dalej są obiekty sportowe w Parku Michałowskim, dzielnicowy ośrodek sportu i rekreacji, korty tenisowe, paintball, siłownie.

Komunikacja

Obok inwestycji znajdują się linii autobusowe i tramwajowe. Dojazd do centrum miasta komunikacją miejską zajmuje ok. 20 min. Na przystanku “Śnieżna” (150 m) zatrzymują się autobusy linii nr 138, 170, 338, N16 i N66. Przy pobliskiej ulicy Kawęczyńskiej ulokowana jest zajezdnia tramwajowa. Przystanek „Zajezdnia Praga” linii nr 7 oddalony jest o 140 m. W okolicy znajdują się stacje metra Dworzec Wileński (1,2 km) oraz Szwedzka (800 m). W niedużej odległości znajdują się też stacje kolejowe Warszawa Wileńska oraz Warszawa Wschodnia.

Architektura

Inwestycja wzniesiona jest z prostej bryły o płaskim dachu na regularnym planie wokół wewnętrznego dziedzińca. Elewację wzbogacone są panoramicznymi przeszkleniami, zastosowaniem dużych płyt o zróżnicowanym kolorze i fakturze.

Infrastruktura osiedla

Na terenie inwestycji mieści się zagospodarowany dziedziniec. Na parterze wydzielone są powierzchnie pod lokale usługowe. Pod budynkiem znajdują się miejsca postojowe dla pojazdów w wielostanowiskowej jednopoziomowej hali garażowej. Do dyspozycji lokatorów są komórki gospodarcze. W klatkach schodowych zainstalowane są bezpieczne windy.

O mieszkaniach

Inwestycja składa się z mieszkań o jedno-, dwu- i trzypokojowych rozkładach z balkonami, loggiami lub ogródkami przydomowymi. Dostępne metraże wahają się od 27 do 51 m2.

O deweloperze

Projekt realizowany jest przez firmę Nexity Polska, należącą do Grupy Nexity, która działa na europejskim rynku nieruchomości od 1974 roku. Grupa ma na swoim koncie zrealizowane inwestycje mieszkaniowe we Francji, Włoszech, Belgii, Szwajcarii i Polsce.

Szczegóły oferty, ceny mieszkań oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres La Praga?

Praga-Północ, Szmulowizna, ul. Radzymińska 28-30.

Kto jest deweloperem La Praga w Warszawie?

Deweloperem La Praga jest Nexity Polska.

Kiedy La Praga zostanie oddany do użytkowania?

La Praga – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji La Praga na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o