Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Łagiewnickie Wzgórze
w Krakowie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Łagiewniki-Borek Fałęcki, ul. gen. Bolesława Roi 6-6B

Łagiewnickie Wzgórze na mapie Krakowa

Łagiewniki-Borek Fałęcki, ul. gen. Bolesława Roi 6-6B

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Łagiewnickie Wzgórze — 2 kw. 2018
Łagiewnickie Wzgórze
Budynek A, Budynek B1, Budynek B2
zbudowane
sprzedane
termin oddania2 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków3
🟧 Liczba mieszkań181
🟧 Liczba pięter3–4
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań33–64 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedle otwarte
🟧 Udogodnieniawinda, komórki lokatorskie

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz
🟧 Wysokość sufitów2,53 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Inwestycja Łagiewnickie Wzgórze w Krakowie to zespół trzech budynków wielorodzinnych o nowoczesnej architekturze tworzących kompleks mieszkalny na wzniesieniu krajobrazowym w cichej zielonej dzielnicy na skraju Krakowa.

Lokalizacja

Kompleks mieszkalny zlokalizowany jest przy ul. gen. Bolesława Roi i ważnej lokalnej arterii komunikacyjnej ul. A. Fredry na Łagiewnikach Krakowskich w południowej części miasta, w odległości ok. 450 m od Sanktuarium Bożego Miłosierdzia z którego najwięcej znana jest dzielnica. W miejscowości dominuje zabudowa jednorodzinna oraz niska zabudowa wielorodzinna.

Okolica inwestycji

W bliskiej okolicy inwestycji zlokalizowane są liczne punkty handlowe i usługowe, m.in. osiedlowy sklep spożywczo – przemysłowy oraz sklepy spożywcze Lewiatan, Biedronka. Nieopodal jest także restauracja, poczta, bank, bankomat. Duży park handlowy Zakopianka z pełnym szeregiem udogodnień usługowych i rozrywkowych oddalony jest o ok. 800 m. Jeszcze bliżej (500-600 m) znajduje się Bonarka City Center, na terenie którego jest m.in. centrum medyczne. W okolicy kompleksu mieszczą się przedszkola (Karmelkowy Zakątek – 450 m), szkoły podstawowe (najbliższa o 160 m). W Łagiewnikach działa Szkoła Podstawowa nr 165 dla dzieci z afazją. W pobliżu inwestycji znajdują się place zabaw. Dostępne są tereny spacerowe nad pobliską rzeką Wilgą, a także liczne tereny zabytkowe i rekreacyjne na sąsiednim Podgórzu.

Architektura

Dwa bloki 4-piętrowe na planie litery L oraz jeden 3-piętrowy na prostokątnym planie o płaskich zielonych dachach posadzone są wokół dziedzińca. Jasne elewacje urozmaicone są lekkimi uskokami i stonowaniem oddzielnych elementów i wzbogacone panoramicznymi oszkleniami. W zewnętrznych rogach kompleksu mieszczą się tarasy widokowe.

Infrastruktura osiedla

Teren osiedla jest otwarty. Wokół kompleksu są miejsca parkingowe. Są także miejsca postojowe w garażu wielostanowiskowym zlokalizowanym pod całym kompleksem. Dziedziniec wewnętrzny zagospodarowany jest w zieleń i chodniki. Do dyspozycji mieszkańców są komórki lokatorskie. Budynki wyposażone są w cichobieżne windy.

Komunikacja

Obok inwestycji znajduje się przystanek autobusowy „Fredra” linii 133 i 135 komunikacji miejskiej. W odległości 750 m od kompleksu położona jest stacja kolejowa Kraków Łagiewniki. Także w niedużej odległości od inwestycji (2,3 km) znajduje się wjazd na miejską obwodnicę.

O mieszkaniach

Inwestycję tworzą łącznie 181 lokale o rozkładach jedno-, dwu‑ i trzypokojowych o zróżnicowanych metrażach od 33 do 64 m2 i o wysokości sufitów 2,53 m. W ofercie dewelopera jest możliwość kompleksowego wykończenia mieszkań pod klucz.

O deweloperze

Projekt Łagiewnickie Wzgórze w Krakowie realizuje Przedsiębiorstwo Budownictwa i Obrotu Towarowego Fronton Sp. z o.o. działające na rynku od 1989 r. i posiadające na swoim koncie wiele zrealizowanych inwestycji mieszkaniowych: m.in. Osiedle Sosnowiecka, Panorama Krakowska, Apartamenty Waleczna.

Szczegóły oferty, informacje o promocjach oraz aktualne ceny mieszkań dostępne są w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Łagiewnickie Wzgórze?

Łagiewniki-Borek Fałęcki, ul. gen. Bolesława Roi 6-6B.

Kto jest deweloperem Łagiewnickie Wzgórze w Krakowie?

Deweloperem Łagiewnickie Wzgórze jest Fronton.

Kiedy Łagiewnickie Wzgórze zostanie oddany do użytkowania?

Łagiewnickie Wzgórze – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Łagiewnickie Wzgórze na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o