LV Development

Nowe mieszkania od dewelopera LV Development

buduje od 1996
lvdevelopment.eu
2 obiekty
w budowie
2 obiekty
zrealizowano
Wszystkie miasta
Kraków
Kraków i okolice
Katowice
Katowice i okolice

O deweloperze LV Development

LV Development to firma deweloperska, która od 1996 roku działa na rynku budowlanym w Polsce. Deweloper stawia na innowacyjne rozwiązania i tworzy nowoczesne inwestycje mieszkalne w Małopolsce oraz województwie Śląskim.

Jakie inwestycje realizuje deweloper?

LV Development wznosi budynki wielomieszkaniowe oraz domy w zabudowie szeregowej. Deweloper kupuje nieruchomości oraz współpracuje z innymi firmami przy tworzeniu nowych projektów mieszkaniowych. Łącznie firma zrealizowała jak również współzrealizowała ponad 15 000 m2 powierzchni użytkowej mieszkań w Katowicach, Krakowie, Zalesiu, Kościelisku, Węgrzcach i Sidzinie. Inwestycje dewelopera charakteryzują się wysokim standardem wykonania oraz starannym wykończeniem.

Czy deweloper oferuje usługi wykończenia mieszkań?

LV Development oddaje mieszkania w stanie deweloperskim a także wykańcza je pod klucz, przy współpracy z doświadczonymi projektantami. Firma dba o to, aby stan wykończenia umożliwiał szybkie wprowadzenie się nabywców.

Gdzie zlokalizowane są realizacje dewelopera?

LV Development stawia na atrakcyjne lokalizacje w Małopolsce i województwie Śląskim. Deweloper realizuje inwestycje przede wszystkim w takich miastach, jak Katowice, Kraków czy Zalesie.

Gdzie znajduje się biuro dewelopera?

Siedziba oraz biuro sprzedaży firmy znajdują się w Krakowie, co pozwala na łatwy kontakt z klientami i zapewnienie profesjonalnej obsługi.