Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Między Parkami
we Wrocławiu

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
ul. Dożynkowa 40-72 (5,6 km od centrum Wrocławia)

Więcej o budynkach

Między Parkami Etap 1
Jeszcze 4 budynki w tym etapie inwestycji
Jeszcze 4 budynki
ul. Dożynkowa 42 (Budynek A1)
Sprzedane
3 kw. 2017
Oddano w 4 kw. 2018
Sprzedane
Między Parkami Etap 2
Jeszcze 8 budynków w tym etapie inwestycji
Jeszcze 8 budynków
ul. Dożynkowa 58 (Budynek B1)
2 piętra
Sprzedane
4 kw. 2019
Oddano w 2 kw. 2022
Sprzedane

Między Parkami na mapie Wrocławia

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków9
🟧 Liczba mieszkań280
🟧 Liczba pięter2–3
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań27–125 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowebalkon, taras
🟧 Rodzaj zabudowywielorodzinna
🟧 Typ nieruchomościmieszkanie
🟧 Udogodnieniaplac zabaw, winda

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz

Opis Inwestycji

O inwestycji

Inwestycja Między Parkami jest osiedlem kameralnych budynków wielorodzinnych, położonym we wrocławskiej dzielnicy Krzyki, w bliskości terenów zielonych i rzeki Ślęzy.

Lokalizacja

Osiedle jest oddalone o około 5,6 kilometrów od ścisłego centrum Wrocławia i położone w spokojnej, dobrze skomunikowanej części miasta, przy ulicy Dożynkowej, tuż nad rzeką Ślęza.

Okolica inwestycji

Osiedle Między Parkami jest zlokalizowane w jednej z najbardziej zielonych części miasta. Najbliżej położone tereny zielone to Park Kleciński w odległości 1100 m, Park Mamuta - 1280 m, Park Migdałowy - 1400 m, Park Krzycki - 1600 m. Park Grabiszyński jest oddalony od inwestycji o 2250 m. W bliskiej okolicy dostępne są restauracja, gabinety lekarskie, wypożyczalnia rowerów, punkty usługowe. Najbliższe sklepy spożywcze (Żabka, Warzywa Owoce) znajdują się w okolicy około 800 m. Kościół NMP Królowej Polski we Wrocławiu-Klecinie jest oddalony o blisko 1000 m, Wrocławski Tor Wyścigów Konnych – 1800 m. Centrum Handlowe Krzyki zlokalizowane jest w odległości 2500 m. Najbliższe placówki edukacyjne to Przedszkole nr 56 (Duża i Mała Niezapominajka) w odległości około 800 m, Szkoła Podstawowa nr 42 - około 1200 metrów, Żłobek, Przedszkole, Szkoła Podstawowa American School of Wrocław - blisko 1,4 km.

Architektura

Między Parkami to budynki o niskiej zabudowie, dwu- i trzypiętrowe, wykonane w stylu nowoczesnym. W wykończeniu elewacji wykorzystano klasyczne połączenie białego tynku z elementami imitującymi drewno.

Infrastruktura osiedla

Wokół budynków założono trawniki, do dyspozycji najmniejszych mieszkańców jest plac zabaw. Do parkowania samochodów są podziemny garaż i naziemne miejsca postojowe. Budynki wyposażone są w windy.

Komunikacja

W odległości około 800 m od inwestycji znajdują się najbliższy przystanek autobusowy Kościelna z autobusowymi liniami nr 107, 133, 247, D, a także przystanek tramwajowy Klecina (linie 2, 7, 17). W odległości około 3000 m od inwestycji przebiega autostrada A4, która na węźle Wrocław-Południe krzyżuje się z Autostradową Obwodnicą Wrocławia A8. Odległość inwestycji do Starego Miasta stanowi blisko 8 km i zajmuje około 16-18 minut jazdy samochodem przez główną arterię miasta - ulicę Powstańców Śląskich.

O mieszkaniach

W inwestycji Między Parkami zaprojektowane są kawalerki, mieszkania 2-, 3-, 4-pokojowe, z balkonami, a także mieszkania 2-poziomowe z tarasami na dachu. Metraże wahają się w granicach od 27 do 125 metrów kwadratowych. Część lokali posiada widok na rzekę.

O deweloperze

Między Parkami to projekt grupy deweloperskiej Develia. W portfolio dewelopera są inwestycje mieszkaniowe i obiekty komercyjne zrealizowane także w Warszawie, Katowicach, Gdańsku i Łodzi. We Wrocławiu deweloper wybudował między innymi osiedla Nowa Racławicka, Małe Wojszyce, Kamienna 145.

W Biurze sprzedaży dewelopera uzyskać można szczegółowe informacje o ofercie, aktualnych cenach i obowiązujących promocjach.

Inne strony o tej inwestycji
Inna nazwa tej inwestycji Miedzy Parkami.

Jaki jest adres Między Parkami?

ul. Dożynkowa 40-72 (5,6 km od centrum Wrocławia).

Kto jest deweloperem Między Parkami w Wrocławiu?

Deweloperem Między Parkami jest Develia.

Kiedy Między Parkami zostanie oddany do użytkowania?

Budynek B1, Budynek B2, Budynek B3, Budynek B4, Budynek A1, Budynek A2, Budynek A3, Budynek A4, Budynek A5, Budynek С1, Budynek С2, Budynek С3, Budynek С4, Budynek С5 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Między Parkami na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o