Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Mińska 63
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Praga-Południe, Kamionek, ul. Mińska 63

Mińska 63 na mapie Warszawy

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Mińska 63 — 3 kw. 2019
Mińska 63
zbudowane
sprzedane
termin oddania3 kw. 2021

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków1
🟧 Liczba mieszkań156
🟧 Liczba pięter7
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań27,35–102,65 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Udogodnieniawinda, recepcja, patio, rowerownia, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz
🟧 Wysokość sufitów2,7 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Inwestycja Mińska 63 to budynek mieszkalny wielorodzinny z usługami w parterze, wzniesiony w zrewitalizowanej części warszawskiej Pragi.

Lokalizacja

Budynek ulokowany jest na Kamionku, w dzielnicy Praga-Południe, przy ul. Mińskiej, nieopodal jej skrzyżowania z ul. Chodakowską. W okolicy dominuje zabudowa wielorodzinna wśród której zdarzają się kamienicy z okresu przedwojennego.

Okolica inwestycji

W pobliżu zlokalizowane są sklepy spożywcze Żabka (290 m), Biedronka (530 m), Stokrotka, Delikatesy Centrum. W okolicy dostępne są bary, kawiarnie, restauracje, puby, klub fitness (290 m), kryta pływalnia, salon fryzjerski, oddziały banków, poczta apteka. W odległości 1,8 km położone jest CH Galeria Wileńska. Na terenie dzielnicy istnieją ośrodki opieki zdrowotnej, CM Lux Med, szpitale kliniczne. Niepubliczne przedszkole i żłobek oddalone są o 320 m, przedszkole z oddziałami integracyjnymi nr 291 – 900 m. Niedaleko znajduje się Szkoła Podstawowa nr 255 im. Cypriana Kamila Norwida (350 m), LXXII Liceum Ogólnokształcące im. J. Jasińskiego (800 metrów), Uniwersytet SWPS (180 m), Centrum Kształcenia Zawodowego (600 m). W pobliżu inwestycji znajdują się obiekty zabytkowe (Muzeum Neonów, Ogrody polsko-niemieckie), ośrodki kultury i rozrywki – Teatr Powszechny, Studio Teatralne Koło, Sinfonia Varsovia. Stadion Narodowy oddalony jest o 1,7 km. Nieopodal dostępne są tereny spacerowe i rekreacyjne – Park Skaryszewskiego z jezorem Kamionkowskim, nadwiślańska plaża, Park Obwodu Praga Armii Krajowej.

Architektura

Budynek o płaskim dachu wzniesiony jest z bryły zawierającej kilku segmentów o zróżnicowanej wysokości od 5 do 8 kondygnacji nadziemnych połączonych między sobą na planie litery F. Projekt wyróżniają obszerne tarasy dachowe i panoramiczne przeszklenia. Białe elewacje ozdobione są panelami o kolorze drewna.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest zamknięty, w parterze znajduje się recepcja. Także na poziomie parterowym mieszczą się powierzchnie handlowo-usługowe. Budynek posiada lobby z recepcją. W klatkach schodowych zainstalowano windy. Przewidziane są miejsca postojowe na zewnątrz i pod budynkiem, w hali wielostanowiskowej. Do dyspozycji lokatorów jest rowerownia. Dziedziniec zagospodarowany jest w zieleń. Inwestycja przystosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Komunikacja

W odległości 250 m od budynku znajduje się najbliższy przystanek autobusowy „Mińska” (linie nr 123, 173, 202). Inwestycja położona jest w pobliżu ważnej arterii komunikacyjnej, czyli ul. Grochowskiej. Stacja metra Stadion Narodowy i Stacja PKP Warszawa Stadion znajdują się w oddaleniu około 1,5 km. Przy ulicy Mińskiej, w pobliżu inwestycji, jest stacja roweru miejskiego.

O mieszkaniach

Inwestycja zawiera 156 mieszkań o rozkładach jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowych o metrażu od 27 do 102 m2 z balkonami, tarasami lub ogródkami indywidualnymi. Deweloper oferuje pakiety wykończenia wnętrz.

O deweloperze

Inwestycję realizuje powstała w 2007 roku firma deweloperska Syrena Invest, specjalizującą się w budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym. W portfolio dewelopera są zrealizowane w Warszawie inwestycje: Apartamenty Syrena w Wilanowie oraz Apartamenty Syrena na Woli.

Ze szczegółową ofertą, aktualnymi cenami i promocjami zapoznać się można w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Inna nazwa tej inwestycji Minska 63.

Jaki jest adres Mińska 63?

Praga-Południe, Kamionek, ul. Mińska 63.

Kto jest deweloperem Mińska 63 w Warszawie?

Deweloperem Mińska 63 jest Syrena Invest.

Kiedy Mińska 63 zostanie oddany do użytkowania?

Mińska 63 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Mińska 63 na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o