Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Na Błonie
w Krakowie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Bronowice, ul. Na Błonie 44A

Rzuty i ceny mieszkań w inwestycji Na Błonie

Domy
108.51 m2
sprzedane

Na Błonie na mapie Krakowa

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba domów5
🟧 Liczba pięter2
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań108,39–150,03 m2
🟧 Rodzaj zabudowydomy
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Udogodnieniateren ogrodzony

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski

Opis Inwestycji

O inwestycji

Na Błonie jest kameralną inwestycją składającą się z pięciu budynków w zabudowie bliźniaczej, znajdującą się w centralnej części krakowskiej dzielnicy Bronowice.

Lokalizacja

Osiedle usytuowane jest niedaleko skrzyżowania ulicy Na Błonie z ulicą Zarzecze, w cichej okolicy o zabudowie jednorodzinnej. Inwestycja leży w pobliżu rzeki Rudawa, od której jest oddalona o około 850 metrów. Od parku Decjusza dzieli ją blisko 1,5 kilometry, od Błoni Krakowskich i parku Jordana ― 3 kilometry.

Okolica inwestycji

W odległości do 500 metrów od osiedla położone są szkoły podstawowe nr 19, nr 153, szkoła Montessori, przedszkola samorządowe nr 137 i nr 38, prywatny żłobek Montessori. W okolicy są dostępne klub sportowy i boisko Bronowianka, gabinety lekarskie, placówka pocztowa, biblioteka oraz liczne restauracje. Niedaleko ― blisko 700 metrów ― położone jest centrum medyczne Widok-Med. W promieniu 500 metrów znajdują się sklepy spożywcze Lewiatan, Lidl, Jubilat, Żabka, Famax. Od Galerii Bronowice i sklepów Ikea, Makro Cash&Carry, Obi, Castorama inwestycję dzieli 3 kilometry. Pobliskie strefy rekreacji to dolina Rudawy, oddalona od osiedla o 800 metrów, park Decjusza, położony w odległości blisko 1,5 kilometry, Bielańsko-Tyniecki park krajobrazowy i Krakowskie Zoo ― około 4 kilometrów.

Architektura

Inwestycja składa się z pięciu dwupiętrowych budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej wykonanych w nowoczesnym stylu. Elewację utrzymano w jasnej kolorystyce (odcienie szarości), zastosowano dużo elementów przeszklonych, w układzie architektonicznym połączono proste bryły oraz skosy.

Infrastruktura osiedla

Inwestycja Na Błonie ma teren ogrodzony i chroniony, do dyspozycji mieszkańców są garaże i dodatkowe miejsca parkingowe naziemne. Do każdego z budynków prowadzi droga dojazdowa, na podwórku założone są trawniki. Układ inwestycji jest bliski osadnictwu pozamiejskiemu.

Komunikacja

Inwestycja położona jest w pobliżu arterii komunikacyjnych ― ulic Balickiej i Armii Krajowej, które pozwalają na wygodny dojazd do centrum i innych części Krakowa. Dojazd samochodem do Starego Miasta w Krakowie zajmuje blisko 15 minut. Leżącą w pobliżu drogą DK7 pozwala na szybki wyjazd poza miasto. W odległości około 600 metrów od osiedla znajduje się pętla tramwajowa Bronowice Małe oraz liczne przystanki autobusowe.

O mieszkaniach

W inwestycji Na Błonie dostępne są domy o powierzchni od 108 do 150 metrów kwadratowych. Każdy z domów jest dwupiętrowy, posiada liczne balkony, tarasy, własną działkę z ogródkiem o powierzchni od 147 do 248 metrów kwadratowych. W parterze znajdują się garaże jednostanowiskowe.

O deweloperze

Deweloperem inwestycji Na Błonie jest krakowska firma Prime & Prive zajmująca się wyceną i sprzedażą nieruchomości oraz doradztwem inwestycyjnym. Działa na rynku od 2016 roku.

Aktualną ofertę, promocje i ceny budynków można znaleźć w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji
Inna nazwa tej inwestycji Na Blonie.

Jaki jest adres Na Błonie?

Bronowice, ul. Na Błonie 44A.

Kto jest deweloperem Na Błonie w Krakowie?

Deweloperem Na Błonie jest Prime & Prive.

Kiedy Na Błonie zostanie oddany do użytkowania?

Budynek 44A, Budynek 44B-44C, Budynek 44D-44E – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Na Błonie na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o