Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Na Podgórniku
w Poznaniu

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Stare Miasto, ul. Na Podgórniku 2 (1,2 km od centrum Poznania)

Więcej o budynku

ul. Na Podgórniku 2 (Na Podgórniku)
8 pięter
Sprzedane
3 kw. 2018
Oddano w 1 kw. 2021
Sprzedane

Na Podgórniku na mapie Poznania

Stare Miasto, ul. Na Podgórniku 2 (1,2 km od centrum Poznania)

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków1
🟧 Liczba mieszkań231
🟧 Liczba pięter8
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne (2 poziomy), miejsca postojowe naziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań26–150 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedle otwarte
🟧 Udogodnieniaochrona, monitoring, winda, plac zabaw, sala fitness, inteligentny dom, przystosowane dla niepełnosprawnych

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe, 6‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,6–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Inwestycja Na Podgórniku w Poznaniu to 11-kondygnacyjny apartamentowiec z podziemnym garażem i szeregiem udogodnień usytuowany na Śródmieściu, przy największym poznańskim parku.

Lokalizacja

Apartamentowiec ulokowany jest w pieszej odległości od centrum miasta, przy ulicy Na Podgórniku 2, w sąsiedztwie Cytadeli, poznańskiego parku o powierzchni ok. 100 ha.

Okolica inwestycji

Budynek położony jest w obrębie pełnej infrastruktury centralnej części wielkiego miasta. W najbliższej okolicy inwestycji znajdują się liczne sklepy, w tym sklep spożywczy Żabka, supermarket Lidl. W niedużej odległości zlokalizowane są wielkopowierzchniowe galerie handlowe „Impresja”, „Kupiec Poznański”, „Galeria MM”. W kierunku centrum miasta lub na sąsiadującym osiedlu Atanera przy ul. Kutrzeby można znaleźć liczne restauracje, banki, placówki usługowe, ośrodki opieki zdrowotnej. Obok inwestycji położone są uczelnie: XII Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie oraz Collegium da Vinci. Najbliższe przedszkole oddalone jest o 200 m. W okolicy są liczne obiekty sportowe: Łuczniczy Klub Sportowy, AZS, Boisko SP13, Boisko przy cytadeli, Ściana Wspinaczkowa Bouldering, klub fitness. Pobliska Cytadela nadaje możliwości do spędzania czasu na łonie natury. Liczne są także tereny spacerowe nad Wartą. W bliskiej okolicy dostępne są galerii sztuki, muzea, kina, kluby muzyczne.

Architektura

Inwestycja posiada 9 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacji podziemnych. Budynek został wzniesiony z bryły na planie litery M z kaskadowym ukształtowaniem kondygnacji. Jasne elewacje wzbogacone są panoramicznymi przeszkleniami, od frontowej strony niektóre kondygnacje wydzielone zostały stosowaniem.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest otwarty, objęty monitoringiem, chroniony. Przy budynku są miejsca postojowe na parkingu zewnętrznym, a także są miejsca w dwupoziomowej hali garażowej podziemnej. Na terenie inwestycji jest plac zabaw dla dzieci, sala fitness. Inwestycja w pełni przystosowana jest dla osób niepełnosprawnych. Klatki schodowe wyposażone są w windy.

Komunikacja

Inwestycja dobrze skomunikowana jest ze wszystkimi częściami miasta. W promieniu 150 m od inwestycji znajdują się przystanki ponad 15 linii autobusowych. W odległości 400 m położony jest dworzec aglomeracyjny Poznań Garbary. Stacja została odnowiona zgodne ze standardami UE i przystosowana jest dla osób niepełnosprawnych. Najbliższa stacja tramwajowa, „Wielkopolska”, oddalona jest o ok. 1 km.

O mieszkaniach

Inwestycja składa się z 231 mieszkań o rozkładach 1-, 2-, 3-, 4-, 5- oraz 6-pokojowych. Dostępne są metraże od 26 do 150 m2. Każde mieszkanie wyposażone jest w okna typu portfenetr, a także w balkon lub taras. Lokale na górnych kondygnacjach posiadają tarasy dachowe, do mieszkań na parterze przynależne są ogródki indywidualne. Jest możliwość zainstalowania w mieszkaniach systemu inteligentnego domu.

O deweloperze

Projekt Na Podgórniku w Poznaniu realizuje firma Ataner działająca na rynku od 1991 r. i mająca na swoim koncie ponad 10 000 wybudowanych mieszkań.

Szczegóły oferty, ceny mieszkań oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji
Inna nazwa tej inwestycji Na Podgorniku.

Jaki jest adres Na Podgórniku?

Stare Miasto, ul. Na Podgórniku 2 (1,2 km od centrum Poznania).

Kto jest deweloperem Na Podgórniku w Poznaniu?

Deweloperem Na Podgórniku jest Ataner.

Kiedy Na Podgórniku zostanie oddany do użytkowania?

Na Podgórniku – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Na Podgórniku na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o