Nokturn Deweloper

Nowe mieszkania od dewelopera Nokturn Deweloper

buduje od 2007
nokturndeweloper.pl
1 obiekt
w budowie
2 obiekty
zrealizowano
Wszystkie miasta
Kraków
Kraków i okolice

O deweloperze Nokturn Deweloper

Nokturn Deweloper to firma z długoletnim doświadczeniem w branży nieruchomości. Na rynku działa od 2007 roku i specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym i rekreacyjnym. Firma prowadzi inwestycje w Krakowie oraz kameralnych lokalizacjach województwa małopolskiego, takich jak Pękowice, Gródek nad Dunajcem czy Zielonki.

Jakie inwestycje realizuje deweloper?

W ofercie dewelopera znajdują się osiedla budynków wielorodzinnych o podwyższonym standardzie oraz wolnostojące kameralne bloki. Nokturn Deweloper specjalizuje się również w inwestycjach typu willi miejskich oraz inwestycjach domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. W ofercie dewelopera znajdziemy również kompleksy apartamentowców o charakterze wypoczynkowym. W wybranych inwestycjach firmy zaprojektowano powierzchnie handlowo-usługowe na wynajem.

Jakie usługi oferuje deweloper?

Deweloper Nokturn zapewnia fachowe doradztwo w zakresie wyboru nieruchomości oraz oferuje indywidualne programy aranżacji i wykończenia mieszkań. Dzięki temu każdy nabywca ma możliwość dostosowania mieszkania do swoich potrzeb i gustu.

Jakie nagrody i wyróżnienia posiada deweloper?

Wśród wyróżnień firmy Nokturn Deweloper znajdują się m.in. Inwestycja Przyjazna Mieszkańcom oraz Najlepszy Wystawca Expo Kraków.

Gdzie znajduje się biuro dewelopera?

Biuro dewelopera Nokturn znajduje się w Krakowie, dzięki czemu klientom z tego regionu można łatwo skontaktować się z firmą i uzyskać pomoc w wyborze nieruchomości.