Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Nordic Mokotów
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Stegny, Al. Sikorskiego 9C

Więcej o budynkach

Nordic Mokotów I
ul. Sikorskiego 9C (Budynek 1)
6 pięter
Sprzedane
2 kw. 2016
Oddano w 3 kw. 2017
Sprzedane
Nordic Mokotów II
ul. Sikorskiego 9C (Budynek 2)
6 pięter
Sprzedane
2 kw. 2016
Oddano w 3 kw. 2018
Sprzedane
Nordic Mokotów III
ul. Pory 53 (Budynek 3)
6 pięter
Sprzedane
2 kw. 2016
Oddano w 4 kw. 2020
Sprzedane

Nordic Mokotów na mapie Warszawy

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków3
🟧 Liczba mieszkań340
🟧 Liczba pięter6
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne (2 poziomy)
🟧 Powierzchnia mieszkań47–155 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Udogodnieniaplac zabaw, monitoring, winda, rowerownia, sauna, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku, videodomofon

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe, 6‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,6–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Nordic Mokotów to nowoczesne osiedle mieszkaniowe, realizowane etapowo na warszawskim Mokotowie.

Lokalizacja

Inwestycja zlokalizowana jest w lewobrzeżnej części stolicy, na Stegnach przy Alei Sikorskiego, w pobliżu terenów zielonych. Od centrum miasta oddalona jest o około 6,5 km.

Okolica inwestycji

W okolicy osiedla dostępne są sklepy spożywcze Żabka i Carrefour Express, restauracje, salony kosmetyczne, klub sportowy, punkty usługowe, stacja paliw. W odległości 700 m znajduje się Ośrodek Sportu i Rekreacji Stegny. Centrum handlowe Sadyba Best Mall oddalone jest o około 1600 m. Najbliżej położone placówki edukacyjne to Przedszkole – 160 m, Szkoła Podstawowa nr 212 im. Krystyny Krahelskiej – 300 m, Przedszkole nr 325 i Przedszkole nr 140 – 650 m, Akademia Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku, Szkoła Podstawowa nr 371 im. Sandro Pertiniego, Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 339, Przedszkole nr 311 „Sadybiańskie Świerszcze”, Przedszkole nr 80 „Słoneczna Dolinka" – 1100 m, Szkoła Podstawowa nr 307 im. Jana III Sobieskiego, Przedszkole nr 299 „Bernardyńskie Krasnale”, Przedszkole nr 349 „Barcelonka" – 1300 m, Szkoła Podstawowa nr 107 im. Bronisława Malinowskiego – 1500 m, Przedszkole nr 360 "Słoneczny Domek" – 1800 m. W bliskości są także obiekty historyczno-kulturalne. Do Fortu Piłsudskiego – 1400 m, Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego i zespół pałacowy Królikarnia oddalone są o 1600 m. Klasztor św. Józefa i Kościół pw. św. Dominika znajdują się w odległości 1800 m.

Architektura

Osiedle Nordic Mokotów tworzą realizowane etapowo sześciopiętrowe budynki mieszkalne o prostej formie i jasnej kolorystyce. Fiński design, a także minimalistyczny i praktyczny projekt architektoniczny inwestycji dopełniają drewniane elementy dekoracyjne. Zaletą są także przeszklenia, które zapewniają dostęp do światła dziennego.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest ogrodzony i objęty monitoringiem. Wokół budynków założono chodniki, zadbane trawniki oraz kompozycje roślinne. Do dyspozycji mieszkańców są plac zabaw, sauna, windy, rowerownia, stacje ładowania samochodów elektrycznych i hybrydowych. Do parkowania samochodów są miejsca postojowe w garażu podziemnym. We wspólnej części osiedla znajduje się zagospodarowana przestrzeń z ławkami i koszami na śmieci. Na terenie osiedla zaprojektowane są lokale usługowe. Inwestycja jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnością.

Komunikacja

Nordic Mokotów jest dobrze skomunikowane z centrum i innymi częściami miasta. Tuż przy osiedlu znajduje się przystanek autobusowy z liniami autobusów nr 166, 195, 402 i 503, które oferują możliwość dojazdu także do stacji metra linii M1 Wilanowska (2500 m). Droga Ekspresowa S2 przebiega tuż przy osiedlu, w odległości 160 m od inwestycji. Dojazd do centrum Warszawy samochodem przez ulicę Sobieskiego stanowi blisko 6,5 km i zajmuje około 15 minut. Dojazd samochodem do Lotniska im. Chopina zajmuje około 15 minut.

O mieszkaniach

W ofercie inwestycji są kawalerki, dwu-, trzy-, cztero-, pięcio- i sześciopokojowe mieszkania. Metraże wahają się w granicach od 47 do około 155 metrów kwadratowych. Do każdego mieszkania przynależny jest wykończony drewnem balkon lub taras, niektóre lokale posiadają balkony i tarasy. Mieszkania na ostatniej kondygnacji są z antresolami. Lokale wyposażone są w wideodomofony.

O deweloperze

Nordic Mokotów to projekt, zrealizowany przez jednego z największych fińskich deweloperów YIT. W Polsce firma rozpoczęła swoją działalność w 2015 roku. YIT specjalizuje się w budownictwie mieszkań, lokali biurowych, obiektów komercyjnych. Deweloper notowany jest na giełdzie NASDAQ OMX Helsinki. W Warszawie YIT wybudował między innymi osiedla Aroma Park, Parkur Residence, Nordic Sadyba, Dom Mehoffera.

Szczegóły oferty, ceny oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji
Inna nazwa tej inwestycji Nordic Mokotow.

Jaki jest adres Nordic Mokotów?

Stegny, Al. Sikorskiego 9C.

Kto jest deweloperem Nordic Mokotów w Warszawie?

Deweloperem Nordic Mokotów jest YIT Development.

Kiedy Nordic Mokotów zostanie oddany do użytkowania?

Budynek 1, Budynek 2, Budynek 3 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Nordic Mokotów na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o