Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Nova Dolna
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Sielce, ul. Piaseczyńska 51

Więcej o budynku

ul. Piaseczyńska 51 (Nova Dolna)
6 pięter
Sprzedane
3 kw. 2017
Oddano w 4 kw. 2019
Sprzedane

Nova Dolna na mapie Warszawy

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Instalacjeklimatyzacja
🟧 Liczba budynków1
🟧 Liczba mieszkań32
🟧 Liczba pięter6
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań43,57–118,79 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowebalkon, taras, ogródek
🟧 Rodzaj zabudowywielorodzinna
🟧 Terenteren ogrodzony
🟧 Typ nieruchomościmieszkanie
🟧 Udogodnieniawinda, recepcja, portier

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów3 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Inwestycja Nova Dolna w Warszawie to kameralny nowoczesny apartamentowiec, ulokowany na Mokotowie.

Lokalizacja

Budynek usytuowany jest przy ul. Piaseczyńskiej, w samym sercu warszawskiego Mokotowa. Bezpośrednia okolica inwestycji zdominowana jest przez zabudowę wielorodzinną w otoczeniu obiektów handlowo-usługowych i ośrodków rekreacyjnych. W pobliżu przebiegają liczne arterie komunikacyjne.

Okolica inwestycji

Liczne ważne punkty infrastruktury znajdują się w pieszej dosiężności: restauracje, bar, stacja paliw, fitness centra, oddziały banków, bankomat, apteki, drogeria, ośrodki medyczne, kino Iluzjon, kino Luna, teatr Scena Współczesna, park wodny Warszawianka oraz business centra. W promieniu 1,5-2 km są placówki edukacyjne: przedszkole nr 275 (300 m), przedszkole nr 149 (1000 m), międzynarodowy żłóbek Monnet (600 m), szkoła podstawowa sportowa nr 272 (120), prywatna szkoła podstawowa nr 95 (400 m), szkoła podstawowa nr 201 (350 m), XILV liceum ogólnokształcące im. Stefana Banacha (150 m), X liceum ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi (2200 m). W pobliżu inwestycji dostępne są sklepy spożywcze i centra handlowe, jak to Biedronka (130 m), Carrefour (500 m), Auchan (3600 m), CH Plac Unii (2200 m), CH Sadyba Best Mall (3200 m), Galeria Mokotów (4700 m). Pobliskie tereny rekreacyjne to park Arkadia (2800 m), park Szustrów (1200 m), park Morskie Oko (1600 m).

Architektura

Inwestycja Nova Dolna to modernistyczny 6-piętrowy budynek o kaskadowym układzie i płaskim dachu. Jasne elewacje podkreślone są kontrastującymi płytami o grafitowym kolorze. Na dachu zaprojektowano wspólny taras widokowy z ławeczkami i trawnikiem.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest ogrodzony, zaaranżowany w zieleń, zagospodarowany w chodniki, dojazdy. Są miejsca postojowe naziemne i w garażu podziemnym. W budynku zainstalowane są windy. Na parterze jest recepcja obsługiwana przez portiera.

Komunikacja

Rozwinięta infrastruktura drogowa i komunikacja miejska zapewniają szybki dojazd do centrum Warszawy. Przebiegająca w pobliżu inwestycji al. Jana III Sobieskiego umożliwia zjazd na drogę krajową nr 2. Na znajdującym się w odległości 300 m przystanku „Konduktorska” przy ul. Dolnej zatrzymują się autobusy linii 130, 141, 172. Przystanek tramwajowy „Morskie Oko” z liniami 4, 10, 15, 18, 35 jest oddalony o 1000 m. Do stacji metra Racławicka ― 1800 m. Dojazd do lotniska Chopina zajmuje 20 minut.

O mieszkaniach

Inwestycja składa się z dwu, trzy, cztery i pięciopokojowych mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 43 do 118 m2 z dostępem do przestronnych balkonów, tarasów lub ogródków. Lokale wyposażono w panoramiczne okna. Każde mieszkanie posiada system wentylacyjny i klimatyczny.

O deweloperze

Projekt Nova Dolna w Warszawie realizuje firma deweloperska VG Capital działającą na rynku budowlanym od ponad 10 lat. Firma działa na terenie Warszawy i Kołobrzegu. Inny projekt dewelopera w Warszawie znajduje się przy ul. Rumianej 36.

Szczegóły oferty, ceny mieszkań oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Nova Dolna?

Sielce, ul. Piaseczyńska 51.

Kto jest deweloperem Nova Dolna w Warszawie?

Deweloperem Nova Dolna jest VG Capital.

Kiedy Nova Dolna zostanie oddany do użytkowania?

Nova Dolna – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Nova Dolna na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o