Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Murapol Nowy Bażantów
w Katowicach

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Piotrowice, ul. Radockiego (7,8 km od centrum Katowic)

Murapol Nowy Bażantów na mapie Katowic

Piotrowice, ul. Radockiego (7,8 km od centrum Katowic)

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Murapol Nowy Bażantów — 3 kw. 2016
Budynek 1
zbudowane
sprzedane
termin oddania2 kw. 2020
Budynek 2
zbudowane
sprzedane
termin oddania2 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków2
🟧 Liczba mieszkań353
🟧 Liczba pięter4–10
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań28–60 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Udogodnieniaplac zabaw, internet, winda

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,6 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Inwestycja Nowy Bażantów składa się z budynków wielorodzinnych i jest położona w południowej części Katowic.

Lokalizacja

Osiedle leży przy ulicy Radockiegoб na obszarze katowickiej dzielnicy Piotrowice-Ochojec. Znajduje się w okolicy o niegęstej zabudowie mieszkaniowej i rozwiniętej infrastrukturze transportowej, handlowo-usługowej, oświatowej i sportowej. Od centrum Katowic jest oddalone o około 7,5 kilometra.

Okolica inwestycji

W okolicy położone są restauracje, agencja pocztowa, studia fryzjerskie, siłownie, szpitale i przychodnie, kościół, wodny plac zabaw MOSiR, Centrum sportowe Bażantowo (850 metrów), Centrum handlowe Bażantowo (650 metrów), hipermarket Tesco (900 metrów), Galeria handlowa Manhattan (1 kilometr). Do rezerwatu przyrody Ochojec można dojechać samochodem w 5 minut, do lasu Murckowskiego ― w około 15 minut. Pobliskie sklepy spożywcze położone w promieniu 500 metrów od osiedla to Biedronka, Żabka, ABC, Eko Delikatesy. W pobliżu dostępne są szkoły ― szkoła podstawowa nr 27 im. W. Szafera (600 metrów), Zespół szkół Zakonu Pijarów Matki Bożej Królowej Szkół Pobożnych (750 metrów), prywatna szkoła podstawowa Akademia Montessori (1 kilometr) ― oraz przedszkole Jaś i Małgosia (300 metrów), miejskie przedszkole nr 93 i przedszkole Kropeczki (600 metrów).

Architektura

Budynki osiedla wzniesiono w stylu nowoczesnym. Gmach dziesięciopiętrowy należący do drugiego etapu wzniesiono w kształcie litery “C”. Elewacje wykończono tynkami w kolorystycznym połączeniu szarości i bieli.

Infrastruktura osiedla

Na terenie osiedla wykonano drogi dojazdowe, alejki spacerowe z elementami małej architektury, strefy zieleni oraz place zabaw dla dzieci. Przewidziano podziemne i naziemne miejsca parkingowe. Budynki wyposażono w cichobieżne windy.

Komunikacja

Osiedle znajduje się w pobliżu Ronda Rostworowskiego umożliwiającego zjazd na Aleję Armii Krajowej. Inne ważne arterie transportowe to ulice Wilczewskiego, Jankego oraz Kościuszki. Dojazd samochodem do centrum Katowic zajmuje blisko 15 minut. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla położone są przystanki, z których kursują autobusy linii nr 11, nr 138, nr 297. W odległości 350 metrów znajduje się stacja wypożyczenia rowerów City by Bike.

O mieszkaniach

Inwestycja posiada mieszkania o powierzchni od 28 do 60 metrów kwadratowych o układzie od jednego do trzech pokoi. Do lokali w kondygnacji parterowej przynależą prywatne ogródki bądź tarasy, do pozostałych mieszkań ― balkony.

O deweloperze

Inwestycja jest realizowana przez ogólnopolską firmę Murapol, działającą na rynku deweloperskim od 20 lat. Posiada międzynarodowe nagrody, zwłaszcza Leading Green Building Development, CIJ Awards, Najwyższa Jakość QI oraz certyfikaty BREEAM. Inne zrealizowane przez firmę inwestycje mieszkaniowe w Katowicach to Śląskie Tarasy, Mała Skandynawia, Bażantów.

W Biurze sprzedaży dewelopera dostępne są szczegółowe informacje o aktualnych ofertach, cenach i promocjach.

Inne strony o tej inwestycji

Inna nazwa tej inwestycji Murapol Nowy Bazantow.

Jaki jest adres Murapol Nowy Bażantów?

Piotrowice, ul. Radockiego (7,8 km od centrum Katowic).

Kto jest deweloperem Murapol Nowy Bażantów w Katowicach?

Deweloperem Murapol Nowy Bażantów jest Murapol.

Kiedy Murapol Nowy Bażantów zostanie oddany do użytkowania?

Nowy Bażantów I etap, Nowy Bażantów II etap – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Murapol Nowy Bażantów na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o