Ta inwestycja jest obecnie niedostępna do przeglądania

Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Nowy Brynów
w Katowicach

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Brynów, ul. Rzepakowa 4

Nowy Brynów na mapie Katowic

Brynów, ul. Rzepakowa 4

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Nowy Brynów — 1 kw. 2018
Nowy Brynów
Budynek A1, Budynek A2
zbudowane
sprzedane
termin oddania2 kw. 2020
Budynek B
zbudowane
sprzedane
termin oddania4 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków2
Liczba mieszkań492
Liczba pięter8
Parkingmiejsca postojowe podziemne (1 poziom, 499 miejsca), miejsca postojowe naziemne (201 miejsce)
Powierzchnia mieszkań32–115 m2
Rodzaj zabudowymieszkania
Terenosiedle zamknięte
Udogodnieniaochrona całodobowa, monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, tv kablowa, usługi w budynku, winda

O mieszkaniach

Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, z wykończeniem
Wysokość sufitów2,73 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Nowy Brynów to nowoczesne osiedle nieopodal Katowickiego Parku Leśnego, w pełnej zieleni, spokojnej i dobrze skomunikowanej części Katowic.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się w południowo-zachodniej części miasta, w obrębie dzielnicy Brynów, przy ulicy Rzepakowej. Brynów to rozbudowana i bardzo dobrze zagospodarowana dzielnica, która wyróżnia się bliskością terenów rekreacyjnych, rozwiniętą infrastrukturą miejską, dogodną komunikacją z centrum i pozostałymi dzielnicami Katowic.

Okolica inwestycji

W bliskim sąsiedztwie osiedla Nowy Brynów znajduje się wiele restauracji, punktów usługowych, aptek, stacji benzynowych, sklepów spożywczych (Aldi, Lidl, E.Leclerc), obiektów sportowych i rekreacyjnych (pływalnie, siłownie, centrum fitness, park trampolin). W odległości 700 m położone jest centrum handlowe Libero, w którym między innymi mieszczą się supermarket Biedronka, sklepy MediaMarkt i RTV EURO AGD, księgarnia Empik, kino Helios, bowling, centrum fitness. W bezpośredniej bliskości usytuowany jest rozległy Katowicki Park Leśny z licznymi ścieżkami spacerowymi i rowerowymi, restauracjami, campingiem, stadniną koni, stanowiskami do gry w szachy i tenisa stołowego.

W okolicy są kilka placówek edukacyjnych, najbliższe to Szkoła Podstawowa nr 65, Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi, V Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego, Przedszkole nr 51, nr 75, nr 1 oraz niepubliczne żłobki i przedszkola, w tym anglojęzyczne przedszkole Montessori.

Architektura

Nowy Brynów to dwa ośmiokondygnacyjne budynki o minimalistycznej architekturze i stonowanej kolorystyce, z dużymi oknami, przeszklonymi balkonami oraz tarasami z ogródkami na parterze.

Infrastruktura osiedla

Całe osiedle jest w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji mieszkańców są cichobieżne windy, komórki lokatorskie, miejsca postojowe na parkingu podziemnym oraz naziemnym. Na terenie osiedla zaprojektowano część rekreacyjną z fontanną, ławeczkami, ścieżką spacerową. W parterze budynków przewidziano lokale usługowe.

Komunikacja

Inwestycja Nowy Brynów jest dobrze skomunikowana z innymi częściami miasta. Tuż przy osiedlu znajduje się przystanek autobusowy (linie 10, 11, 13, 296, 297, 297N, 688, 689, 937). W odległości 450 m, przy ulicy Kościuszki, zlokalizowane są przystanki tramwajów linii 16 i 26 oraz autobusów nr 9, nr 29, nr 45, nr 51. Do stacji PKP Ligota - 1500 m. Dojazd samochodem do centrum miasta zajmuje około 15 minut. Przebiegające w pobliżu ulice Kościuszki oraz 73 Pułku Piechoty umożliwiają szybki wyjazd na drogę 86 oraz na autostradę A4.

O mieszkaniach

W inwestycji łącznie znajduje się 492 lokali mieszkalnych o układach od 1 do 4 pokoi i powierzchniach od 32 do 115 metrów kwadratowych. Do każdego mieszkania przynależny jest balkon, lokale parterowe posiadają tarasy i ogródki. W ofercie dewelopera są również pakiety wykończeniowe mieszkań.

O deweloperze

Osiedle Nowy Brynów realizowane jest przez ogólnopolskiego dewelopera Grupę Atal. Firma działa na rynku od 25 lat, jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, była wielokrotnie nagradzana wyróżnieniami branżowymi. Realizuje inwestycje mieszkaniowe w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Aglomeracji Śląskiej i Trójmieście. Wśród zrealizowanych przez firmę inwestycji w Katowicach są między innymi osiedla Atal Francuska Park, Giszowiec, Ligota Park Apartamenty.

Szczegóły oferty, ceny mieszkań oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inna nazwa tej inwestycji Nowy Brynow.

Jaki jest adres Nowy Brynów?

Brynów, ul. Rzepakowa 4.

Kto jest deweloperem Nowy Brynów w Katowicach?

Deweloperem Nowy Brynów jest ATAL.

Kiedy Nowy Brynów zostanie oddany do użytkowania?

Nowy Brynów, Nowy Brynów II – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Nowy Brynów na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o