Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Nowy Start
w Lublinie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Bronowice, ul. Startowa (1,9 km od centrum Lublina)

Więcej o budynku

ul. Startowa (Nowy Start)
5 pięter
Sprzedane
3 kw. 2018
Oddano w 4 kw. 2020
Sprzedane

Nowy Start na mapie Lublina

Bronowice, ul. Startowa (1,9 km od centrum Lublina)

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków1
🟧 Liczba mieszkań100
🟧 Liczba pięter3–5
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne (2 poziomy), miejsca postojowe naziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań24–100 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Udogodnieniawinda, rowerownia, stojaki na rowery, dziedziniec, plac zabaw, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,54 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Nowy Start to budynek wielorodzinnych o podwyższonym standardzie ulokowany w środkowo-wschodniej części Lublina.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się przy zbiegu ulic Startowej i Elektrycznej, w granicach lubelskiego osiedla Bronowice i odległości blisko 2 kilometrów od centrum miasta. Okolica jest cicha, charakteryzuje się zabudową mieszkaniową oraz rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową, sportową, zdrowotną i edukacyjną, umożliwia też szybki dojazd do innych części miasta.

Okolica inwestycji

W pobliżu inwestycji znajdują się przedszkole Akademia Przedszkolaczka (100 metrów), przedszkole Kubuś i Tygrysek (250 metrów), przedszkole nr 7, szkoła podstawowa im. św. Dominika Savio oraz Zespół Szkół Prywatnych Collegium Gostynianum (350 metrów), szkoła podstawowa nr 31 im. Lotników Polskich (600 metrów), centra sportowe, boiska, kryty basen, salony urody, Pracownie Kultury Maki, targowisko Bronowice, punkty gastronomiczne, prywatne i publiczne przychodnie, apteki, klinika weterynaryjna, oddziały banków, placówka Poczty Polskiej, kościół, sklepy spożywcze Lewiatan (w bezpośredniej bliskości), Biedronka i Kaufland (450 metrów), Groszek i Żabka (blisko 550 metrów). Pobliskie centra handlowe to CH Gala (1,2 kilometra), sklep budowlany Obi (1,7 kilometra), Galeria Lubelska z hipermarketem Carrefour (2,1 kilometra), centrum handlowe Felicity z kinem Cinema City i hipermarketem Auchan (3 kilometry). W pobliżu inwestycji leżą parki Bronowice, Ludowy i Rusałka.

Architektura

Budynek o zróżnicowanej wysokości ― od 4 do 6 kondygnacji ― zaprojektowano w stylu modernistycznym z użyciem różnorodnych układów prostej bryły i wzniesiono w kształcie litery C. Elewację utrzymano w jasnym odcieniach i wzbogacono w panele dekoracyjne w kolorze drewna oraz obszerne przeszklenia, w tym okna panoramiczne. W kondygnacji parterowej przewidziano przestrzeń handlowo-usługową.

Infrastruktura osiedla

Na terenie inwestycji wykonano chodniki, trawniki, drogę wewnętrzną, wspólną strefę wypoczynku na dziedzińcu, plac zabaw dla dzieci. Zaprojektowano rowerownię i stojaki na rowery, miejsca postojowe naziemne oraz na podziemnym dwupoziomowym parkingu. Każda z kondygnacji jest dostępna za pomocą cichobieżnych wind. Inwestycja jest dopasowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Komunikacja

Dojazd samochodem do ścisłego centrum Lublina zajmuje blisko 5 minut. Położenie inwestycji umożliwia szybki zjazd na ulice Krańcową, Droga Męczenników Majdanka, Fabryczną, Łęczyńską, aleję Wincentego Witosa oraz obwodnicę Lublina. W bliskiej okolicy dostępne są liczne przystanki autobusowe i trolejbusowe. W odległości 1,3 kilometra leży dworzec Główny PKP i PKS.

O mieszkaniach

Inwestycja składa się z mieszkań o powierzchni od 24 do 100 metrów kwadratowych, zawierają one od 1 do 4 pokoi. Wyposażono je w balkony, loggie lub zielone tarasy.

O deweloperze

Realizacji inwestycji dokonuje firma Ruan Grupa Lubelska Osada, działająca na terenie województwa lubelskiego. Dotychczasowe realizacje dewelopera to Lubelskie Zacisze, Lubelska Osada, Bloki w Chełmie.

Aktualne informacje o promocjach, cenach mieszkań oraz szczegółach oferty dostępne są w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Nowy Start?

Bronowice, ul. Startowa (1,9 km od centrum Lublina).

Kto jest deweloperem Nowy Start w Lublinie?

Deweloperem Nowy Start jest Ruan Grupa Lubelska Osada, Lubelska Osada.

Kiedy Nowy Start zostanie oddany do użytkowania?

Nowy Start – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Nowy Start na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o