Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Trześniowskie Tarasy
w Lublinie

Wszystkie mieszkania od dewelopera zostały sprzedane.
Adres
Ponikwoda, ul. Trześniowska 43B

Więcej o budynku

ul. Trześniowska (Trześniowskie Tarasy)
3 piętra
Sprzedane
1 kw. 2021
Oddanie w 4 kw. 2022
Sprzedane

Trześniowskie Tarasy na mapie Lublina

Ponikwoda, ul. Trześniowska 43B

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków1
🟧 Liczba mieszkań13
🟧 Liczba pięter3
🟧 Ogrzewaniemiejska sieć ciepłownicza
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne (13 miejsc)
🟧 Powierzchnia mieszkań41,53–73,72 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowebalkon, taras
🟧 Rodzaj zabudowywielorodzinna
🟧 Terenteren ogrodzony
🟧 Typ nieruchomościmieszkanie
🟧 Udogodnieniawinda, komórki lokatorskie

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski

Opis Inwestycji

O inwestycji

Inwestycja Trześniowskie Tarasy to kameralny trzypiętrowy budynek wielorodzinny, ulokowany na północno-wschodnim skraju Lublina, w odległości 2,3 km od centrum miasta.

Lokalizacja

Inwestycja usytuowana jest przy ulicy Trześniowskiej, w spokojnej zielonej okolicy, w obrębie dzielnicy Ponikwoda, w sąsiedztwie nie gęstej zabudowy jednorodzinnej.

Okolica inwestycji

Nieopodal inwestycji dostępne są sklepy spożywcze Delikatesy – 330 m, Groszek i Biedronka – 430 m, supermarkety Carrefour i Lidl – 1,2 km. W okolicy znajdują się także lokale gastronomiczne, kościół, serwis samochodowy, poczta, bankomat, apteka – 1,1 km, Centrum Stomatologii – 750 m, CM NZOZ – 1,3 km. W zasięgu 2,5 km położone są CH Galeria Olymp, Park Handlowy Tatary, CH Tarasy Zamkowe, hipermarket Auchan, sklep budowlany Leroy Merlin, Multikino. W bliskiej okolicy działają Przedszkole niepubliczne „Daszek” – 350 m, Przedszkole prywatne „Oaza Skarbów” – 920 m, Przedszkole nr 59 – 800 m, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich – 280 m, Szkoła Podstawowa nr 44 – 280 m. W bliskiej odległości położone są obiekty sportowe i tereny rekreacyjne: plac zabaw – 300 m, boisko – 350 m, kompleks Orlik – 850 m, Park Zawilcowa ― 650 m; do brzegów Bystrzycy – około 900 m.

Architektura

Budynek wzniesiono w modernistycznym stylu, na planie prostokąta, z prostej asymetrycznej bryły o zróżnicowanej wysokości z płaskim dachem i podpiwniczeniem. Elewacje utrzymane są w tonacji bieli. Zastosowano duże belkowanie, masywne płyty balkonowe, obszerny taras widokowy na ostatnim piętrze.

Infrastruktura osiedla

Budynek znajduje się na ogrodzonej działce. Teren posesji jest zagospodarowany. W inwestycji zaprojektowano 13 stanowisk w podziemnym garażu oraz 4 komórki lokatorskie. Budynek wyposażony jest w windę. W inwestycji przewidziano ogrzewanie z miejskiej sieci ciepłowniczej.

Komunikacja

W odległości około 90 m od inwestycji znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny – przystanek autobusowy „Trześniowska 02”, obsługiwany przez linie nr 006, 032 i Biała. Do stacji PKP Lublin Ponikwoda z połączeniami REG ― 700 m. Dojazd samochodem do centrum Lublina zajmuje około 7 minut.

O mieszkaniach

W inwestycji znajdują się 13 mieszkań, w tym 3 mieszkania dwupokojowe o powierzchni od 41 do 59 m2, 5 mieszkań trzypokojowych o pow. od 58 do 59 m2 i 3 mieszkania czteropokojowe o pow. 73 m2. Lokale są o wysokości od 260 do 280 cm w zależności od kondygnacji i wyposażone są w duże balkony lub tarasy.

O deweloperze

Projekt Trześniowskie Tarasy w Lublinie jest realizowany przez dewelopera Lubelska Osada.

W Biurze sprzedaży dewelopera uzyskać można szczegółowe informacje o ofercie, aktualnych cenach i obowiązujących promocjach.

Jaki jest adres Trześniowskie Tarasy?

Ponikwoda, ul. Trześniowska 43B.

Kto jest deweloperem Trześniowskie Tarasy w Lublinie?

Deweloperem Trześniowskie Tarasy jest Lubelska Osada.

Kiedy Trześniowskie Tarasy zostanie oddany do użytkowania?

Trześniowskie Tarasy – oddanie w 4 kw. 2022.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Trześniowskie Tarasy na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o