Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Ogrody Wilanów
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Błonie Wilanowskie, ul. Zdrowa 4-8

Więcej o budynkach

Ogrody Wilanów Etap 1
ul. Zdrowa 6 (Budynek 1)
4 piętra
Sprzedane
2 kw. 2017
Oddano w 2 kw. 2019
Sprzedane
Ogrody Wilanów Etap 2
ul. Zdrowa 4 (Budynek 2)
4 piętra
Sprzedane
2 kw. 2017
Oddano w 2 kw. 2019
Sprzedane
Ogrody Wilanów Etap 3
ul. Zdrowa 8 (Budynek 3)
4 piętra
Sprzedane
2 kw. 2017
Oddano w 2 kw. 2019
Sprzedane

Ogrody Wilanów na mapie Warszawy

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków3
🟧 Liczba mieszkań230
🟧 Liczba pięter4
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne (1 poziom)
🟧 Powierzchnia mieszkań33–135 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Udogodnieniawinda, inteligentny dom

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,6–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Ogrody Wilanów jest kilkuetapową, wykonaną w podwyższonym standardzie inwestycją budynków wielorodzinnych, położoną w warszawskiej dzielnicy Wilanów.

Lokalizacja

Inwestycję ulokowano przy ulicy Zdrowej na obszarze Błoni Wilanowskich. Okolica osiedla jest cicha i otoczona rozległymi terenami zieleni, dobrze skomunikowana z innymi częściami miasta, posiada podstawową infrastrukturę handlową i oświatową.

Okolica inwestycji

Placówki szkolne położone w promieniu do 1,3 kilometra od inwestycji to szkoła podstawowa specjalna nr 294, Polsko-Francuska szkoła podstawowa "La Fontaine", szkoła podstawowa nr 300 im. Wandy Rutkiewicz i prywatna szkoła podstawowa Sióstr Niepokalanek. Najbliższe ośrodki przedszkolne to prywatne przedszkole Numer Jeden (500 metrów), przedszkole Kids Academy (550 metrów), niepubliczne przedszkole artystyczne Acoto (ok. 1 kilometr). W pobliżu osiedla znajdują się sale fitness, studia jogi, prywatne gabinety lekarskie, przychodnia weterynaryjna, apteki, szkoły artystyczne i językowe, lodowisko, kawiarnie i restauracje. Położone niedaleko sklepy spożywcze to Lidl (500 metrów) i Biedronka (900 metrów). Supermarket Auchan oraz pasaż handlowy Alto Wilanów leżą w odległości 1,1 kilometra od inwestycji. W pobliżu znajdują się tereny rekreacyjne rezerwatu przyrody Skarpa Ursynowska. Pałac w Wilanowie jest oddalony o około 2,2 kilometry, Jezioro Wilanowskie ― o 2,5 kilometra.

Architektura

Pięciokondygnacyjne budynki osiedla utrzymano w minimalistycznym stylu nowoczesnym. W elewacjach zastosowano tynki i cegłę dekoracyjną, utrzymano je w kolorystycznym połączeniu jasnych i ciemnych odcieni. Wykonano okna panoramiczne oraz stalowo-szklane balustrady balkonowe.

Infrastruktura osiedla

Na terenie osiedla wykonano aranżacje roślinne, chodniki, elementy małej architektury, plac zabaw dla dzieci. Budynki wyposażono w cichobieżne windy i panele fotowoltaiczne. Zaprojektowano wewnętrzne miejsca postojowe.

Komunikacja

Osiedle jest położone niedaleko zbiegu Alei Wilanowskiej, Alei Rzeczypospolitej oraz ulicy Sobieskiego. Dojazd samochodem do centrum miasta zajmuje do 25 minut. O około 500 metrów od osiedla są oddalone przystanki autobusowe, umożliwiające zwłaszcza bezprzesiadkowy dojazd do centrum. Stacja roweru miejskiego Veturilo leży w odległości 700 metrów od inwestycji.

O mieszkaniach

W inwestycji zaprojektowano mieszkania o powierzchni od 33 do 135 metrów kwadratowych i układzie od jednego do pięciu pokoi. Wyposażone są w system inteligentnego domu. Do lokali przynależą prywatne ogródki, tarasy, balkony lub loggie.

O deweloperze

Inwestycja jest realizowana przez Grupę Robyg. Działa na polskim rynku nieruchomości od roku 2000, realizuje inwestycje mieszkaniowe w Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku. Wśród zrealizowanych warszawskich inwestycji dewelopera są Park Wola Residence, Stacja Nowy Ursus, Young City, Apartamenty Villa Nobile, Królewski Park, Modern Żoliborz, Osiedle Zdrowa, Młody Wilanów.

W Biurze sprzedaży dewelopera dostępne są szczegółowe informacje o aktualnych ofertach, promocjach oraz cenach mieszkań.

Inna nazwa tej inwestycji Ogrody Wilanow.

Jaki jest adres Ogrody Wilanów?

Błonie Wilanowskie, ul. Zdrowa 4-8.

Kto jest deweloperem Ogrody Wilanów w Warszawie?

Deweloperem Ogrody Wilanów jest Robyg.

Kiedy Ogrody Wilanów zostanie oddany do użytkowania?

Budynek 1, Budynek 2, Budynek 3 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Ogrody Wilanów na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o