Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Osiedle Mickiewicza
w Warszawie

Wszystkie mieszkania od dewelopera zostały sprzedane.
Deweloper
Adres
ul. Rudzka 5-9 (6,1 km od centrum Warszawy)

Więcej o budynkach

Osiedle Mickiewicza 01
ul. Rudzka 9 (Budynek A)
6 pięter
Sprzedane
3 kw. 2018
Oddano w 4 kw. 2016
Sprzedane
Osiedle Mickiewicza 02
Jeszcze 1 budynek w tym etapie inwestycji
Jeszcze 1 budynek
ul. Rudzka 5F (Budynek B)
6 pięter
Sprzedane
3 kw. 2018
Oddano w 3 kw. 2019
Sprzedane
Osiedle Mickiewicza 03
Jeszcze 2 budynki w tym etapie inwestycji
Jeszcze 2 budynki
ul. Rudzka 5B (Budynek D)
6 pięter
Sprzedane
3 kw. 2018
Oddano w 3 kw. 2020
Sprzedane

Osiedle Mickiewicza na mapie Warszawy

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków8
🟧 Liczba mieszkań495
🟧 Liczba pięter6
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne (2 poziomy)
🟧 Powierzchnia mieszkań28–117 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowebalkon, loggia, taras
🟧 Rodzaj zabudowywielorodzinna
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Typ nieruchomościmieszkanie
🟧 Udogodnieniamonitoring, ochrona, winda, rowerownia, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, komórki lokatorskie, przystosowane dla niepełnosprawnych

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz
🟧 Wysokość sufitów2,72 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Kameralne i nowoczesne, w skandynawskim stylu Osiedle Mickiewicza realizowane jest etapowo, posiada certyfikat BREEAM oraz ubiega się o certyfikat Obiekt Bez Barier.

Lokalizacja

Inwestycja położona jest w cichej i spokojnej okolicy, na styku Żoliborza i Starych Bielan – w kulturalnym sercu Warszawy, w otoczeniu rozległych zielonych terenów, z bogatą infrastrukturą aktywnego wypoczynku.

Okolica inwestycji

W pobliżu osiedla znajduje się wiele sklepów, restauracji, centrum handlowych, placówek usługowych oraz terenów rekreacyjnych i parków: park Harcerskiej Poczty Polowej Powstania Warszawskiego, ​park Stawy Kellera,​ ​park​ ​Żeromskiego​, park Kępa Potocka, rezerwat przyrody Las Bielański.

Edukacja

W okolicy Osiedla Mickiewicza mieści się dużo placówek edukacyjnych, między innymi Szkoła Podstawowa nr 53 im. gen. M. Zaruskiego, SP nr 86 Stowarzyszenia Kultury i Edukacji, SP Niepubliczna nr 74 im. bł. H. Koźmińskiego, Zespół Szkół nr 118 w Warszawie, Zespół Szkół im. Ignacego Domeyki nr. 51 w Warszawie, Zespół Szkół nr 55 im. gen. S. Maczka, Liceum Ogólnokształcące nr XCIV im. gen. S. Maczka Zespołu Szkół Nr 55, LO nr 50 Stowarzyszenia Kultury i Edukacji, Przedszkola nr 346 i nr 247, liczne żłobki oraz przedszkola niepubliczne.

Opieka medyczna

W promieniu kilkuset metrów funkcjonują apteki, klinika stomatologiczna, przychodnia Żoliborz, Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Żoliborz.

Sport

W zasięgu 1 km dostępne są centrum rekreacyjno-sportowe z basenem OSiR Żoliborz, korty tenisowe Marymont, stadion. Okolica bogata w sieć ścieżek rowerowych.

Komunikacja

Tuż przy Osiedlu Mickiewicza znajdują się międzymiastowa ​trasa​ ​S8 oraz liczne​ ​przystanki komunikacji miejskiej:​ ​tramwajów 1, 4, 6, 15, 17, 18, 36, 41 oraz​ ​autobusów 112, 121, 122, 132, 134, 156, 157, 181, 185, 186, 326, 414, 518, 705, 735, N02, N13, N46, N63. W bezpośredniej bliskości są kilka stacji metra: do stacji metra Słodowiec​ – 1000 m, stacji Marymont – 1200 m, stacji Plac​ ​Wilsona – 1700 m.

Architektura

Osiedle zostało zaprojektowane w oparciu o skandynawską architekturę i design, z wykorzystaniem ​naturalnych​ ​materiałów​ ​wykończeniowych. Mieszkania są dobrze doświetlone, z wysokimi​ ​oknami​ ​trzyszybowymi o zwiększonej izolacyjności akustycznej.

Budynki są wolne od materiałów toksycznych. W celu ułatwienia poruszania się na terenie inwestycji mieszkańców z niepełnosprawnościami przewidziano podjazdy, bezprogowe windy, lekkie drzwi, minimalną ilość krawężników i schodków. Obiekt posiada certyfikat BREEAM oraz ubiega się o certyfikat Obiekt Bez Barier.

Infrastruktura osiedla

W częściach wspólnych osiedla zaprojektowane są tereny zielone i rekreacyjne z dużą ilością nasadzeń drzew, domkami dla owadów i budkami dla jerzyków. Przewidziano dwa place zabaw, przystosowane dla dzieci ze specjalnymi potrzebami. Dla przechowywania rowerów na terenie osiedla umieszczone są stojaki oraz dodatkowo przy miejscach postojowych w garażu podziemnym znajdują się wieszaki.

O mieszkaniach

W inwestycji zaprojektowane są jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe mieszkania o zróżnicowanych metrażach - od 27 do 116 metrów kwadratowych. Do każdego lokalu przynależny jest balkon,​ ​loggia​ ​lub​ ​taras. Deweloper ma w ofercie pakiety wykończeniowe mieszkań.

O deweloperze

Inwestycja Osiedle Mickiewicza jest realizowana przez dewelopera Skanska, wiodącą światową firmą zajmującą się działalnością budowlaną i deweloperską, jedną z 500 największych firm na świecie i członka inicjatywy ONZ Global Compact. Firma ma ponad 100-letnie doświadczenie w budowie domów i osiedli. Na polskim rynku działa od 2011 roku.

Szczegóły oferty, ceny mieszkań oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Osiedle Mickiewicza?

ul. Rudzka 5-9 (6,1 km od centrum Warszawy).

Kto jest deweloperem Osiedle Mickiewicza w Warszawie?

Deweloperem Osiedle Mickiewicza jest Skanska.

Kiedy Osiedle Mickiewicza zostanie oddany do użytkowania?

Budynek A, Budynek B, Budynek C, Budynek D, Budynek E, Budynek F, Budynek G, Budynek H – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Osiedle Mickiewicza na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o