Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Osiedle Mickiewicza
w Warszawie

Cena / m2
od ‍18 428 zł $3 930
na ‍4 145 zł $884.4
Deweloper
Adres
Bielany, ul. Rudzka 5-9 (6,1 km od centrum Warszawy)

Rzuty i ceny mieszkań w inwestycji Osiedle Mickiewicza

Ceny i dostępność są aktualne na dzień 11 kwietnia
4-pokojoweod 91.08 m2od ‍18 428 zł / m2 $3 930od ‍1 678 440 zł $358 110

Osiedle Mickiewicza na mapie Warszawy

Bielany, ul. Rudzka 5-9 (6,1 km od centrum Warszawy)

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Osiedle Mickiewicza — 3 kw. 2018
Osiedle Mickiewicza 04
Budynek G
zbudowane
w sprzedaży
termin oddania3 kw. 2021
Budynek A
zbudowane
sprzedane
termin oddania4 kw. 2016
Osiedle Mickiewicza 02
Budynek B, Budynek C
zbudowane
sprzedane
termin oddania3 kw. 2019
Osiedle Mickiewicza 03
Budynek D, Budynek E, Budynek F
zbudowane
sprzedane
termin oddania3 kw. 2020
Osiedle Mickiewicza 04
Budynek H
zbudowane
sprzedane
termin oddania3 kw. 2021

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków8
Liczba mieszkań495
Liczba pięter6
Parkingmiejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne (2 poziomy)
Powierzchnia mieszkań28–117 m2
Powierzchnie dodatkowebalkon, loggia, taras
Rodzaj zabudowywielorodzinna
Terenosiedle zamknięte
Typ nieruchomościmieszkanie
Udogodnieniamonitoring, ochrona, winda, rowerownia, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, komórki lokatorskie, przystosowane dla niepełnosprawnych

O mieszkaniach

Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz
Wysokość sufitów2,72 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Kameralne i nowoczesne, w skandynawskim stylu Osiedle Mickiewicza realizowane jest etapowo, posiada certyfikat BREEAM oraz ubiega się o certyfikat Obiekt Bez Barier.

Lokalizacja

Inwestycja położona jest w cichej i spokojnej okolicy, na styku Żoliborza i Starych Bielan – w kulturalnym sercu Warszawy, w otoczeniu rozległych zielonych terenów, z bogatą infrastrukturą aktywnego wypoczynku.

Okolica inwestycji

W pobliżu osiedla znajduje się wiele sklepów, restauracji, centrum handlowych, placówek usługowych oraz terenów rekreacyjnych i parków: park Harcerskiej Poczty Polowej Powstania Warszawskiego, ​park Stawy Kellera,​ ​park​ ​Żeromskiego​, park Kępa Potocka, rezerwat przyrody Las Bielański.

Edukacja

W okolicy Osiedla Mickiewicza mieści się dużo placówek edukacyjnych, między innymi Szkoła Podstawowa nr 53 im. gen. M. Zaruskiego, SP nr 86 Stowarzyszenia Kultury i Edukacji, SP Niepubliczna nr 74 im. bł. H. Koźmińskiego, Zespół Szkół nr 118 w Warszawie, Zespół Szkół im. Ignacego Domeyki nr. 51 w Warszawie, Zespół Szkół nr 55 im. gen. S. Maczka, Liceum Ogólnokształcące nr XCIV im. gen. S. Maczka Zespołu Szkół Nr 55, LO nr 50 Stowarzyszenia Kultury i Edukacji, Przedszkola nr 346 i nr 247, liczne żłobki oraz przedszkola niepubliczne.

Opieka medyczna

W promieniu kilkuset metrów funkcjonują apteki, klinika stomatologiczna, przychodnia Żoliborz, Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Żoliborz.

Sport

W zasięgu 1 km dostępne są centrum rekreacyjno-sportowe z basenem OSiR Żoliborz, korty tenisowe Marymont, stadion. Okolica bogata w sieć ścieżek rowerowych.

Komunikacja

Tuż przy Osiedlu Mickiewicza znajdują się międzymiastowa ​trasa​ ​S8 oraz liczne​ ​przystanki komunikacji miejskiej:​ ​tramwajów 1, 4, 6, 15, 17, 18, 36, 41 oraz​ ​autobusów 112, 121, 122, 132, 134, 156, 157, 181, 185, 186, 326, 414, 518, 705, 735, N02, N13, N46, N63. W bezpośredniej bliskości są kilka stacji metra: do stacji metra Słodowiec​ – 1000 m, stacji Marymont – 1200 m, stacji Plac​ ​Wilsona – 1700 m.

Architektura

Osiedle zostało zaprojektowane w oparciu o skandynawską architekturę i design, z wykorzystaniem ​naturalnych​ ​materiałów​ ​wykończeniowych. Mieszkania są dobrze doświetlone, z wysokimi​ ​oknami​ ​trzyszybowymi o zwiększonej izolacyjności akustycznej.

Budynki są wolne od materiałów toksycznych. W celu ułatwienia poruszania się na terenie inwestycji mieszkańców z niepełnosprawnościami przewidziano podjazdy, bezprogowe windy, lekkie drzwi, minimalną ilość krawężników i schodków. Obiekt posiada certyfikat BREEAM oraz ubiega się o certyfikat Obiekt Bez Barier.

Infrastruktura osiedla

W częściach wspólnych osiedla zaprojektowane są tereny zielone i rekreacyjne z dużą ilością nasadzeń drzew, domkami dla owadów i budkami dla jerzyków. Przewidziano dwa place zabaw, przystosowane dla dzieci ze specjalnymi potrzebami. Dla przechowywania rowerów na terenie osiedla umieszczone są stojaki oraz dodatkowo przy miejscach postojowych w garażu podziemnym znajdują się wieszaki.

O mieszkaniach

W inwestycji zaprojektowane są jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe mieszkania o zróżnicowanych metrażach - od 27 do 116 metrów kwadratowych. Do każdego lokalu przynależny jest balkon,​ ​loggia​ ​lub​ ​taras. Deweloper ma w ofercie pakiety wykończeniowe mieszkań.

O deweloperze

Inwestycja Osiedle Mickiewicza jest realizowana przez dewelopera Skanska, wiodącą światową firmą zajmującą się działalnością budowlaną i deweloperską, jedną z 500 największych firm na świecie i członka inicjatywy ONZ Global Compact. Firma ma ponad 100-letnie doświadczenie w budowie domów i osiedli. Na polskim rynku działa od 2011 roku.

Szczegóły oferty, ceny mieszkań oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Zapisz się do newslettera z aktualnościami dotyczącymi tej inwestycji
Wyślemy wiadomość, jak tylko zaktualizujemy ceny, status oraz postęp budowy, dodamy rzuty mieszkań lub dowiemy się jeszcze czegoś przydatnego o tej inwestycji.
Email
Podoba Ci się Osiedle Mickiewicza?
Dodaj do ulubionych, aby nie zgubić i wyślij link temu, kto pomaga Ci z wyborem mieszkania

Jakie mieszkania są w sprzedaży w Osiedle Mickiewicza w Warszawie?

Dostępne są 4-pokojowe.

Ile kosztuje metr kwadratowy w Osiedle Mickiewicza?

Metr kwadratowy na tym osiedlu kosztuje od 18428 zł.

Kto jest deweloperem Osiedle Mickiewicza w Warszawie?

Deweloperem Osiedle Mickiewicza jest Skanska.

Kiedy Osiedle Mickiewicza zostanie oddany do użytkowania?

Osiedle Mickiewicza 04, Osiedle Mickiewicza 01, Osiedle Mickiewicza 02, Osiedle Mickiewicza 03 – zbudowane.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o