Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Osiedle pod Kasztanem
w Krakowie

Wszystkie mieszkania od dewelopera zostały sprzedane.
Deweloper
Adres
Bieżanów-Prokocim, ul. Jana Korepty (8,2 km od centrum Krakowa)

Więcej o budynkach

Etap budowy
Jeszcze 4 budynki w tym etapie inwestycji
Jeszcze 4 budynki
ul. Jana Korepty (Budynek A1-A3)
2 piętra
Sprzedane
2 kw. 2019
Oddano w 4 kw. 2020
Sprzedane

Rzuty i ceny mieszkań w inwestycji Osiedle pod Kasztanem

3-pokojowe
63.97 m2
sprzedane
Domy
123.29 m2
sprzedane

Osiedle pod Kasztanem na mapie Krakowa

Bieżanów-Prokocim, ul. Jana Korepty (8,2 km od centrum Krakowa)

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków4
🟧 Liczba domów4
🟧 Liczba mieszkań26
🟧 Liczba pięter2
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne, garaże
🟧 Powierzchnia mieszkań63,88–123,29 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania, domy
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Udogodnieniaplac zabaw

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi3‑pokojowe, 5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,6 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Osiedle pod Kasztanem jest kameralną inwestycją składającą się z budynków wielorodzinnych i domów w zabudowie szeregowej ulokowaną na południowo-wschodniej okolicy Krakowa.

Lokalizacja

Osiedle leży przy ulicy Jana Korepty w obrębie dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Odległość od Starego Miasta w Krakowie wynosi blisko 9,5 kilometrów. Okolicę cechuje otoczenie terenów zielonych i kameralna zabudowa jednorodzinna. Położenie inwestycji pozwala na korzystanie z podstawowej infrastruktury handlowo-usługowej, oświatowej i rekreacyjnej oraz arterii komunikacyjnych.

Okolica inwestycji

W sąsiedztwie osiedla położone są siłownie, klub sportowy Bieżanowianka, klub jachtowy, Centrum kultury Podgórza, punkty gastronomiczne, oddziały banków, salony fryzjerskie, apteki, kościół, przychodnia weterynaryjna, przedszkole Muszelka (650 metrów), szkoła podstawowa nr 124 (750 metrów), przedszkole Ekoskrzat (900 metrów), szkoła podstawowa nr 111 i przedszkole samorządowe nr 28 (1 kilometr), park Aleksandry, park Anny i Erazma Jerzmanowskich i tereny rekreacyjne nad zbiornikami retencyjnymi. W 10 minut samochodem można dojechać do kopalni soli w Wieliczce. Pobliskie punkty handlowe to sklepy spożywcze Odido (650 metrów), supermarkety Kaufland, Carrefour (900 metrów) i Biedronka (1,2 kilometra), centrum handlowe Atut Złocień (1,9 kilometra), sklep Obi (3 kilometry).

Architektura

Trzykondygnacyjne budynki i domy o minimalistycznym układzie prostej bryły utrzymano w stylistyce nowoczesnej. Elewacje w jasnych odcieniach wzbogacono w drewniane elementy dekoracyjne oraz obszerne przeszklenia.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest zamknięty i zagospodarowany zielenią. Wykonano tu chodniki i drogi wewnętrzne, plac zabaw dla dzieci, wspólne strefy wypoczynku. Przewidziano naziemne i garażowe miejsca postojowe.

Komunikacja

Położenie osiedla pozwala na szybki dostęp do ulic Bieżanowskiej i Mała Góra oraz autostrady A4. O 300 metrów są oddalone najbliższe przystanki autobusowe, stacja PKP Kraków Bieżanów leży w odległości 1 kilometra, pętla tramwajowa Nowy Bieżanów jest oddalona o 850 metrów. Dojazd samochodem do centrum Krakowa zajmuje blisko 15 minut.

O mieszkaniach

Inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych zawierających trzypokojowe mieszkania o powierzchni od 63 do 66 metrów kwadratowych oraz 4 dwupoziomowych pięciopokojowych domów w zabudowie szeregowej o powierzchni 123 metry kwadratowe. Zarówno mieszkania, jak i domy wyposażono w prywatne ogródki, balkony i garaże. Domy posiadają po dwie łazienki.

O deweloperze

Inwestycja jest realizowana przez firmę deweloperską Samson-Bud działającą na terenie Krakowa, Tarnowa i Łodzi i specjalizującą się z projektach kameralnej zabudowy mieszkaniowej. Dotychczasowe krakowskie realizacje tego dewelopera to Osiedle Zielona Polana, Centralna 43C.

Szczegóły oferty, informacje o promocjach oraz aktualne ceny mieszkań dostępne są w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Osiedle pod Kasztanem?

Bieżanów-Prokocim, ul. Jana Korepty (8,2 km od centrum Krakowa).

Kto jest deweloperem Osiedle pod Kasztanem w Krakowie?

Deweloperem Osiedle pod Kasztanem jest Samson Dom.

Kiedy Osiedle pod Kasztanem zostanie oddany do użytkowania?

Budynek A1-A3, Budynek C1-C3, Budynek C4-C7, Budynek C8-C10, Domy B1-B4 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Osiedle pod Kasztanem na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o