Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Osiedle Port Żerań
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
ul. Starowiślna 11

Więcej o budynkach

Osiedle Port Żerań Etap I
Jeszcze 3 budynki w tym etapie inwestycji
Jeszcze 3 budynki
ul. Kowalczyka 7 (Budynek D)
6 pięter
Sprzedane
3 kw. 2017
Oddano w 1 kw. 2019
Sprzedane
Osiedle Port Żerań Etap II
Jeszcze 1 budynek w tym etapie inwestycji
Jeszcze 1 budynek
ul. Kowalczyka 5A (Budynek B)
6 pięter
Sprzedane
3 kw. 2018
Oddano w 4 kw. 2019
Sprzedane
Osiedle Port Żerań Etap III
ul. Starowiślna 3 (Budynek A)
6 pięter
Sprzedane
3 kw. 2019
Oddano w 4 kw. 2020
Sprzedane

Osiedle Port Żerań na mapie Warszawy

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Instalacjeinternet, tv kablowa
🟧 Liczba budynków7
🟧 Liczba mieszkań843
🟧 Liczba pięter6
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań30–102 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowebalkon, loggia, taras, ogródek
🟧 Rodzaj zabudowywielorodzinna
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Typ nieruchomościmieszkanie
🟧 Udogodnieniaochrona, monitoring, winda, patio / dziedziniec, plac zabaw, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz
🟧 Wysokość sufitów2,6 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Osiedle Port Żerań w warszawskiej dzielnicy Białołęka jest realizowane etapowo, składa się z budynków wielorodzinnych i znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie kanału Żerańskiego.

Lokalizacja

Osiedle jest położone przy ulicy Kowalczyka 12, niedaleko arterii komunikacyjnych i terenów rekreacyjnych kanału Żerańskiego. Okolica ma rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową i transportową.

Okolica inwestycji

W sąsiedztwie osiedla są oddziały banku, placówka pocztowa, przychodnia weterynaryjna, liczne restauracje i kawiarnie, szkoła językowa, Europejska Uczelnia w Warszawie. O około 450 metrów od osiedla są oddalone sklepy spożywcze Żabka i Delikatesy Miś, Lidl leży w odległości blisko 750 metrów. Centrum handlowe Auchan-Modlińska jest oddalone o 2,5 kilometry, Galeria Północna ― o 3 kilometry. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji dostępne są strefy rekreacyjne nad Kanałem Żerańskim.

Edukacja

W odległości blisko 1,5 kilometra położona jest szkoła podstawowa nr 118 im. Przyjaciół Mazowsza, o 2 kilometry jest oddalona prywatna szkoła podstawowa Our School. W promieniu blisko 1,3 kilometra dostępne są prywatne przedszkola Jagódka i MoreLove.

Sport

W sąsiedztwie osiedla są kluby sportowe, korty tenisowe, boisko.

Komunikacja

Osiedle leży w pobliżu ulicy Modlińskiej, która prowadzi do zjazdu na drogę S8. Dojazd samochodem do centrum Warszawy zajmuje blisko 15-20 minut. W bezpośrednim sąsiedztwie położone są przystanki autobusowe (linie nr 326, nr 705, nr 735, nr 509), skąd w około 10 minut można dojechać do stacji metra M1 Marymont. O około 1,7 kilometra oddalona jest stacja PKP Warszawa Żerań (linie KM, S3, S9, S30, R9).

Architektura

Budynki Portu Żerań mają po sześć pięter, są wzniesione w stylu nowoczesnym. Elewację utrzymano w jasnych odcieniach, dodano kontrastujące elementy kolorystyczne, na niektórych budynkach ― dekoracyjne malowidła. Metalowe i przeszklone balustrady balkonowe stanowią część układu architektonicznego elewacji. Wokół budynków założono chodniki i wykonano kompozycje roślinne. Na parterze budynków przewidziano miejsce na lokale handlowo-usługowe.

Infrastruktura osiedla

Osiedle ma teren ogrodzony, monitorowany i objęty całodobową ochroną. Tereny wspólne są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji mieszkańców są plac zabaw dla dzieci, wspólne patia z ławkami i stojakami na rowery, oświetlone ścieżki oraz kameralna uliczka z placem miejskim i elementami artystycznymi. Zaprojektowano miejsca postojowe podziemne oraz naziemne (poza bezpośrednim sąsiedztwem okien). Budynki wyposażone są w windy.

O mieszkaniach

W osiedlu znajdują się lokale mieszkalne o metrażu od 30 do 102 metrów kwadratowych i układzie od jednego do czterech pokoi. Wszystkie mieszkania wyposażone w balkony lub tarasy, drzwi antywłamaniowe.

O deweloperze

Realizacją osiedla opiekuje się Grupa Dom Development, działająca na rynku od ponad 24 lat. Jest członkiem założycielem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, posiada liczne nagrody i wyróżnienia w konkursach deweloperów. Realizuje projekty na terenie Warszawy, Wrocławia i Trójmiasta. Wśród zrealizowanych przez Grupę inwestycji w Warszawie są Osiedle Saska, Osiedle Przyjaciół, Willa Lindego, Osiedle Żoliborz Artystyczny, Ursynovia, Marina Mokotów, Apartamenty Włodarzewska, Wille Taneczna.

W Biurze sprzedaży dewelopera uzyskać można szczegółowe informacje o aktualnych ofertach, promocjach oraz cenach mieszkań.

Inne strony o tej inwestycji
Inna nazwa tej inwestycji Osiedle Port Zeran.

Jaki jest adres Osiedle Port Żerań?

ul. Starowiślna 11.

Kto jest deweloperem Osiedle Port Żerań w Warszawie?

Deweloperem Osiedle Port Żerań jest Dom Development.

Kiedy Osiedle Port Żerań zostanie oddany do użytkowania?

Budynek A, Budynek B, Budynek C, Budynek D, Budynek E, Budynek F, Budynek G – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Osiedle Port Żerań na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o