Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Osiedle Premium
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Bemowo, ul. gen. T. Pełczyńskiego 14

Rzuty i ceny mieszkań w inwestycji Osiedle Premium

Wszystkie mieszkania od dewelopera zostały sprzedane, ale możesz sprawdzić oferty sprzedaży lub wynajmu mieszkań na rynku wtórnym
2-pokojowe
od 51.8 m2sprzedane
3-pokojowe
od 55.4 m2sprzedane
4-pokojowe
od 73.77 m2sprzedane

Osiedle Premium na mapie Warszawy

Bemowo, ul. gen. T. Pełczyńskiego 14

Etap budowy

Budynek A
zbudowane
sprzedane
termin oddania2 kw. 2017
Budynek B
zbudowane
sprzedane
termin oddania4 kw. 2017
Budynek C
zbudowane
sprzedane
termin oddania2 kw. 2018
Osiedle Premium Etap 2 Faza 2
Budynek D, Budynek E
zbudowane
sprzedane
termin oddania4 kw. 2018
Osiedle Premium Etap 3
Budynek F, Budynek G
zbudowane
sprzedane
termin oddania4 kw. 2018

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków7
Liczba mieszkań918
Liczba pięter8
Parkingmiejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne
Powierzchnia mieszkań43–128 m2
Rodzaj zabudowymieszkania
Terenosiedle zamknięte
Udogodnieniaochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, tv kablowa, winda

O mieszkaniach

Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
Wysokość sufitów2,6–2,9 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Osiedle Premium to realizowana etapowo inwestycja o podwyższonym standardzie, usytuowana w centrum dzielnicy Bemowo, na północnym zachodzie Warszawy.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się przy ulicy Generała Tadeusza Pełczyńskiego 14 w warszawskiej dzielnicy Bemowo. Okolica jest dobrze skomunikowana z centrum i pozostałymi częściami Warszawy, posiada rozwiniętą infrastrukturę transportową i usługową.

Okolica inwestycji

W odległości blisko 900 metrów od osiedla dostępna jest szkoła podstawowa nr 82 im. Jana Pawła II, w promieniu 1,5 kilometra leżą szkoły podstawowe nr 24 i nr 362, przedszkola nr 214 i nr 215, oraz zespół szkolno-przedszkolny nr 6. O około 250 metrów oddalone jest przedszkole nr 435. W sąsiedztwie Osiedla Premium dostępne są liczne restauracje i kawiarnie, siłownie, apteki, salony fryzjerskie, centra medyczne, oddziały banków, szkoły językowe, placówka pocztowa, centrum handlowe i supermarket Tesco, Bemowskie Centrum Kultury, park trampolin i sala zabaw Fun Zone. W najbliższym sąsiedztwie inwestycji położone są sklepy spożywcze Żabka i Lidl, sklep Biedronka jest oddalony o około 1,2 kilometra. Galeria handlowa Wola Park oraz sklepy Castorama i Auchan oddalone są o około 2 kilometry od inwestycji. W odległości około 1,3 kilometra położony jest park Górczewska.

Architektura

Budynki osiedla Premium są o zróżnicowanej wysokości, posiadają do ośmiu pięter. Wzniesione są w stylu nowoczesnym i utrzymane w stonowanej (połączenie szarości i bieli) kolorystyce. Dodano dużo elementów przeszklonych, dekoracyjnych paneli w kolorze drewna, zastosowano nieregularne układy balkonów oraz wykonano aranżację roślinną na dachach niektórych budynków.

Infrastruktura osiedla

Teren osiedla jest zamknięty, ogrodzony i objęty całodobową ochroną. Na terenie inwestycji znajdują się plac zabaw dla dzieci, strefy rekreacji, wewnętrzne i zewnętrzne miejsca postojowe. Budynki są wyposażone w cichobieżne windy.

Komunikacja

Inwestycja usytuowana jest niedaleko skrzyżowania ulic Górczewskiej i Powstańców Śląskich, w pobliżu arterii komunikacyjnych, takich jak droga wojewódzka nr 580 i droga ekspresowa S8. W odległości 450 metrów, przy ulicy Powstańców Śląskich, znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe oraz stacja rowerów miejskich Veturilo.

O mieszkaniach

W inwestycji zaprojektowano mieszkania o powierzchni od 43 do 128 metrów kwadratowych i układzie od jednego do pięciu pokoi. Do mieszkań przynależne są tarasy, loggie lub balkony, do niektórych lokali na parterze ― przydomowe ogródki.

O deweloperze

Osiedle jest realizowane przez firmę Dom Development, istniejącą na rynku nieruchomości od ponad 14 lat. Firma działa na terenie Warszawy, Wrocławia i Trójmiasta, należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich, posiada Certyfikat Dewelopera, tytuły Dewelopera Mieszkaniowego Roku, Dewelopera Dekady oraz nagrody Perły Polskiej Gospodarki i Diamenty Forbesa. Wśród zrealizowanych przez Dom Development inwestycji mieszkaniowych w Warszawie są Apartamenty Włodarzewska, Rezydencja Mokotów, Wille Taneczna, Osiedle Saska, Ursynovia, Willa Lindego, Osiedle Przyjaciół.

W Biurze sprzedaży dewelopera dostępne są szczegółowe informacje o aktualnych ofertach, promocjach oraz cenach mieszkań.

Jaki jest adres Osiedle Premium?

Bemowo, ul. gen. T. Pełczyńskiego 14.

Kto jest deweloperem Osiedle Premium w Warszawie?

Deweloperem Osiedle Premium jest Dom Development.

Kiedy Osiedle Premium zostanie oddany do użytkowania?

Osiedle Premium Etap 1 Faza 1, Osiedle Premium Etap 1 Faza 2, Osiedle Premium Etap 2 Faza 1, Osiedle Premium Etap 2 Faza 2, Osiedle Premium Etap 3 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Osiedle Premium na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o