Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Osiedle Premium
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
ul. gen. T. Pełczyńskiego 14

Więcej o budynkach

Osiedle Premium Etap 1 Faza 1
ul. gen. T. Pełczyńskiego 14 (Budynek A)
7 pięter
Sprzedane
3 kw. 2015
Oddano w 2 kw. 2017
Sprzedane
Osiedle Premium Etap 1 Faza 2
ul. gen. T. Pełczyńskiego 14A (Budynek B)
8 pięter
Sprzedane
1 kw. 2016
Oddano w 3 kw. 2017
Sprzedane
Osiedle Premium Etap 2 Faza 1
ul. gen. T. Pełczyńskiego 14B (Budynek C)
6 pięter
Sprzedane
4 kw. 2016
Oddano w 2 kw. 2018
Sprzedane

Osiedle Premium na mapie Warszawy

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Instalacjeinternet, tv kablowa
🟧 Liczba budynków7
🟧 Liczba mieszkań915
🟧 Liczba pięter3–8
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań43–128 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowebalkon, loggia, taras, ogródek
🟧 Rodzaj zabudowywielorodzinna
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Typ nieruchomościmieszkanie
🟧 Udogodnieniaochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, winda

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz

Opis Inwestycji

O inwestycji

Osiedle Premium to realizowana etapowo inwestycja o podwyższonym standardzie, usytuowana w centrum dzielnicy Bemowo, na północnym zachodzie Warszawy.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się przy ulicy Generała Tadeusza Pełczyńskiego 14 w warszawskiej dzielnicy Bemowo. Okolica jest dobrze skomunikowana z centrum i pozostałymi częściami Warszawy, posiada rozwiniętą infrastrukturę transportową i usługową.

Okolica inwestycji

W sąsiedztwie Osiedla Premium dostępne są liczne restauracje i kawiarnie, siłownie, apteki, salony fryzjerskie, centra medyczne, oddziały banków, szkoły językowe, placówka pocztowa, centrum handlowe i supermarket Tesco, Bemowskie Centrum Kultury, park trampolin i sala zabaw Fun Zone. W najbliższym sąsiedztwie inwestycji położone są sklepy spożywcze Żabka i Lidl, sklep Biedronka jest oddalony o około 1,2 kilometra. Galeria handlowa Wola Park oraz sklepy Castorama i Auchan oddalone są o około 2 kilometry od inwestycji. W odległości około 1,3 kilometra położony jest park Górczewska.

Edukacja

W odległości blisko 900 metrów od osiedla dostępna jest szkoła podstawowa nr 82 im. Jana Pawła II, w promieniu 1,5 kilometra leżą szkoły podstawowe nr 24 i nr 362, przedszkola nr 214 i nr 215, oraz zespół szkolno-przedszkolny nr 6. O około 250 metrów oddalone jest przedszkole nr 435.

Komunikacja

Inwestycja usytuowana jest niedaleko skrzyżowania ulic Górczewskiej i Powstańców Śląskich, w pobliżu arterii komunikacyjnych, takich jak droga wojewódzka nr 580 i droga ekspresowa S8. W odległości 450 metrów, przy ulicy Powstańców Śląskich, znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe oraz stacja rowerów miejskich Veturilo.

Architektura

Budynki osiedla Premium są o zróżnicowanej wysokości, posiadają do ośmiu pięter. Wzniesione są w stylu nowoczesnym i utrzymane w stonowanej (połączenie szarości i bieli) kolorystyce. Dodano dużo elementów przeszklonych, dekoracyjnych paneli w kolorze drewna, zastosowano nieregularne układy balkonów oraz wykonano aranżację roślinną na dachach niektórych budynków.

Infrastruktura osiedla

Teren osiedla jest zamknięty, ogrodzony i objęty całodobową ochroną. Na terenie inwestycji znajdują się plac zabaw dla dzieci, strefy rekreacji, wewnętrzne i zewnętrzne miejsca postojowe. Budynki są wyposażone w cichobieżne windy.

O mieszkaniach

W inwestycji zaprojektowano mieszkania o powierzchni od 43 do 128 metrów kwadratowych i układzie od jednego do pięciu pokoi. Do mieszkań przynależne są tarasy, loggie lub balkony, do niektórych lokali na parterze ― przydomowe ogródki.

O deweloperze

Osiedle jest realizowane przez firmę Dom Development, istniejącą na rynku nieruchomości od ponad 20 lat. Firma działa na terenie Warszawy, Wrocławia i Trójmiasta, należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich, posiada Certyfikat Dewelopera, tytuły Dewelopera Mieszkaniowego Roku, Dewelopera Dekady oraz nagrody Perły Polskiej Gospodarki i Diamenty Forbesa. Wśród zrealizowanych przez Dom Development inwestycji mieszkaniowych w Warszawie są Apartamenty Włodarzewska, Rezydencja Mokotów, Wille Taneczna, Osiedle Saska, Ursynovia, Willa Lindego, Osiedle Przyjaciół.

W Biurze sprzedaży dewelopera dostępne są szczegółowe informacje o aktualnych ofertach, promocjach oraz cenach mieszkań.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Osiedle Premium?

ul. gen. T. Pełczyńskiego 14.

Kto jest deweloperem Osiedle Premium w Warszawie?

Deweloperem Osiedle Premium jest Dom Development.

Kiedy Osiedle Premium zostanie oddany do użytkowania?

Budynek A, Budynek B, Budynek C, Budynek D, Budynek E, Budynek F, Budynek G – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Osiedle Premium na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o