Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Praga Arte
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Praga-Południe, Kamionek, ul. Żupnicza 25 (4,3 km od centrum Warszawy)

Praga Arte na mapie Warszawy

Praga-Południe, Kamionek, ul. Żupnicza 25 (4,3 km od centrum Warszawy)

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Praga Arte — 1 kw. 2019
Budynek 1
zbudowane
sprzedane
termin oddania1 kw. 2021
Budynek 2
zbudowane
sprzedane
termin oddania1 kw. 2021

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Instalacjeinteligentny dom
🟧 Liczba budynków2
🟧 Liczba mieszkań246
🟧 Liczba pięter4
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne (1 poziom), miejsca postojowe naziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań26–94 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowebalkon, ogródek
🟧 Rodzaj zabudowywielorodzinna
🟧 Terenosiedle otwarte
🟧 Typ nieruchomościmieszkanie
🟧 Udogodnieniawinda, plac zabaw, stojaki na rowery, panele fotowoltaiczne, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,7 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Osiedle Praga Arte to zespół budynków wielorodzinnych o niskiej zabudowie, realizowany na warszawskiej Pradze.

Lokalizacja

Inwestycja jest położona przy ulicy Żupniczej, należącej do obszaru Kamionek warszawskiej dzielnicy Praga-Południe. Znajduje się w oddali od głównej trasy komunikacyjnej, posiada dostęp do obiektów infrastruktury transportowej, handlowo-usługowej, rozrywkowej i edukacyjnej oraz terenów rekreacyjnych.

Okolica inwestycji

W promieniu blisko 1 kilometra od osiedla położone są szkoła podstawowa nr 255 im. Cypriana Kamila Norwida, szkoła podstawowa z oddziałami integracyjnymi nr 30, LXXII Liceum Ogólnokształcące im. Jakuba Jasińskiego. Pobliskie placówki oświaty przedszkolnej to przedszkola nr 166, nr 174 i nr 411 położone w promieniu około 1 kilometra. W bliskiej okolicy dostępne są kawiarnie i restauracje, kluby, sale fitness, kluby sportowe, pływalnia, salony kosmetyczne, oddziały banków, urząd pocztowy, galerie sztuki, kościoły, teatry, Muzeum Neonów, targ Bazar Różyckiego. W bezpośredniej bliskości inwestycji znajdują się małe sklepy spożywcze oraz sklep Stokrotka, sklepy Biedronka i Delikatesy Centrum są oddalone o około 650 metrów. Od Galerii Wileńskiej inwestycję dzieli blisko 2 kilometrów. W pobliżu osiedla położone są Park Skaryszewski im. Ignacego Jana Paderewskiego i Kamionkowskie Błonia Elekcyjne. Warszawskie Zoo, jak i plaża przy moście Poniatowskiego są oddalone o około 2,5 kilometra.

Architektura

Czteropiętrowe budynki wykonane są w stylu minimalistycznym. W elewacji zastosowano połączenie materiałów wykończeniowych (tynki i cegła dekoracyjna) i odcieni (biel i szarość). Dodano metalowe balustrady balkonowe.

Infrastruktura osiedla

Inwestycja ma teren otwarty, przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, zagospodarowany zielenią. Założono tu chodniki, trawniki, plac zabaw dla dzieci, stojaki na rowery, przewidziano naziemne i podziemne miejsca parkingowe. Na dachach budynków zainstalowano panele fotowoltaiczne.

Komunikacja

Niedaleko osiedla znajduje się główna arteria transportowa ― ulica Grochowska, oraz zjazd na ulicę Sokoła i most Świętokrzyski, łączący Pragę z lewobrzeżną częścią Warszawy. Dojazd samochodem do Placu Defilad zajmuje blisko 10 minut. W bezpośrednim sąsiedztwie dostępne są przystanki autobusowe, o około 700 metrów są oddalone stacja PKP Warszawa Wschodnia oraz pętla tramwajowa przy ulicy Kijowskiej. W odległości 450 metrów od inwestycji jest stacja roweru miejskiego Veturilo.

O mieszkaniach

Powierzchnia mieszkań inwestycji wynosi od 26 do 94 metrów kwadratowych, są to lokale jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe, wyposażone w system inteligentnego domu. Do mieszkań w kondygnacji parterowej przynależą prywatne ogródki, do pozostałych lokali ― balkony.

O deweloperze

Inwestycją opiekuje się ogólnopolska firma deweloperska Robyg, istniejąca na rynku od 20 lat. Działa na terenie Warszawy, Wrocławia i Gdańska. Inne zrealizowane przez tego dewelopera inwestycje warszawskie to Modern Żoliborz, Apartamenty Villa Nobile, Park Wola Residence, Young City, Stacja Nowy Ursus, Osiedle Zdrowa, Królewski Park, Młody Wilanów.

Ze szczegółową ofertą, aktualnymi cenami i promocjami zapoznać się można w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Praga Arte?

Praga-Południe, Kamionek, ul. Żupnicza 25 (4,3 km od centrum Warszawy).

Kto jest deweloperem Praga Arte w Warszawie?

Deweloperem Praga Arte jest Robyg.

Kiedy Praga Arte zostanie oddany do użytkowania?

Praga Arte etap PA1, Praga Arte etap PA2 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Praga Arte na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o