Radius Projekt

Nowe mieszkania od dewelopera Radius Projekt

buduje od 2010
radius-projekt.pl
1 obiekt
w budowie
3 obiekty
zrealizowano
Wszystkie miasta
Warszawa
Warszawa i okolice

O deweloperze Radius Projekt

Radius Projekt to część grupy kapitałowej specjalizującej się w zabudowie mieszkaniowej. Deweloper działa na rynku warszawskim od 2010 roku i zaliczany jest do największych firm na polskim rynku nieruchomości, posiadając w pełni polski kapitał.

Jakie są kierunki działalności firmy?

Deweloper realizuje osiedla mieszkalne, przeważnie o podwyższonym standardzie i zapleczu rekreacyjnym i usługowym. Zajmuje się też zarządzaniem wynajmu powierzchni komercyjnych. Firma stawia na jakość wykonania i nowoczesne rozwiązania technologiczne, dbając o szczegóły każdej inwestycji.

Do zakresu działalności firmy należą między innymi generalne wykonawstwo i kontrolowanie procesu realizacji inwestycji oraz zarządzanie nieruchomościami mieszkaniowymi, w tym kontrola stanu technicznego i kompleksowe utrzymanie inwestycji. Deweloper jest odpowiedzialny za każdy etap inwestycji, od projektu architektonicznego, poprzez budowę, aż po odbiór mieszkań przez klientów.

Radius Projekt współpracuje ze Związkiem Przedsiębiorców i Pracodawców, dzięki czemu firma może wdrażać nowe rozwiązania i korzystać z doświadczenia innych przedsiębiorców.