Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Apartamenty Raków
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Włochy, Raków, ul. Borsucza (5,3 km od centrum Warszawy)

Apartamenty Raków na mapie Warszawy

Włochy, Raków, ul. Borsucza (5,3 km od centrum Warszawy)

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Apartamenty Raków — 4 kw. 2017
Apartamenty Raków
Budynek A, Budynek B, Budynek C, Budynek D, Budynek E
zbudowane
sprzedane
termin oddania1 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków5
Liczba mieszkań228
Liczba pięter7
Parkingmiejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Powierzchnia mieszkań25–85 m2
Rodzaj zabudowymieszkania
Udogodnieniaplac zabaw, winda

O mieszkaniach

Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
Wysokość sufitów2,6–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Apartamenty Raków to realizowane etapowo na warszawskim Rakowie osiedle mieszkaniowe o podwyższonym standardzie, które obejmuje pięć siedmiopiętrowych budynków wielorodzinnych.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się przy ulicy Borsuczej, w odległości około 5 km od centrum Warszawy, w obrębie dzielnicy Włochy, w lewobrzeżnej części miasta. Lokalizacja charakteryzuje się podstawową infrastrukturą miejską.

Okolica inwestycji

Osiedle Apartamenty Raków jest zlokalizowane w pobliżu terenów zielonych. Park Marka Kotańskiego znajduje się w odległości 1000 m, Park Szczęśliwicki z jeziorkiem, otwartym, basenem, plenerową siłownią, stokiem narciarskim “Górka Szczęśliwicka”, kolejką górską i boiskiem do piłki plażowej – 2000 m, Park im. Malickiego – 2600 m. W okolicy osiedla dostępne są sklep spożywczy Żabka, piekarnia, punkty handlowo-usługowe, targowisko Bakalarska. Centrum handlowe Łopuszańska 22 jest oddalone o około 800 m. Ośrodek Sportu i Rekreacji „Włochy” znajduje się w odległości 1000 m. Placówka pocztowa jest oddalona o około 1450 m. Najbliższe placówki edukacyjne to Niepubliczne Przedszkole Językowo-Matematyczne i Żłobek „Dolina Odkrywców" – 200 m, Przedszkole nr 78 – 500 m, Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa im. Profesora Władysława Bartoszewskiego, Szkoła Podstawowa nr 88 im. Gabriela Narutowicza i Niepubliczne Przedszkole "Promyk" pod patronatem Parafii św. Franciszka z Asyżu – 800 m, Społeczne Liceum „Startowa”, Przedszkole Integracyjne nr 314 i Przedszkole nr 313 – 1100 m, Szkoła Muzyczna „Yamaha”, Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Brzechwy – 1300 m.

Architektura

Apartamenty Raków tworzą wielorodzinne budynki mieszkalne o nowoczesnym designie i stonowanej kolorystyce. Duże przeszklenia stanowią część układu architektonicznego elewacji. Dopełnieniem są także zielone patia. Wokół budynków założono chodniki i zadbane trawniki.

Infrastruktura osiedla

Do dyspozycji mieszkańców są nowoczesne cichobieżne windy, plac zabaw, miejsca postojowe naziemne i w parkingu podziemnym.

Komunikacja

Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum i innymi częściami miasta. Tuż przy osiedlu, w odległości 350 metrów od inwestycji znajduje się przystanek autobusowy Rakowska z autobusowymi liniami nr 228 i 328. Przystanek tramwajowy Włochy-Ratusz jest oddalony o około 800 m i zapewnia dojazd tramwajami nr 7, 9, 15. Do stacji PKP Warszawa Rakowiec – 1300 m. Aleje Jerozolimskie znajdują się w odległości 2300 m. Dojazd samochodem do centrum Warszawy zajmuje około 15 minut.

O mieszkaniach

W inwestycji zaprojektowane są apartamenty o układach od 1 do 4 pokoi i powierzchniach od 25 do 85 metrów kwadratowych. W zależności od kondygnacji mieszkania posiadają balkony lub tarasy.

O deweloperze

Apartamenty Raków to projekt dewelopera Radius Projekt. Deweloper funkcjonuje na rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. Wśród zrealizowanych przez dewelopera inwestycji mieszkaniowych w Warszawie są osiedla Centroom, Nowy Raków, Bakalarska, Park Leśny Rembertów.

W Biurze sprzedaży Radius Projekt uzyskać można szczegółowe informacje o ofercie, aktualnych cenach i obowiązujących promocjach.

Inne strony o tej inwestycji

Inna nazwa tej inwestycji Apartamenty Rakow.

Jaki jest adres Apartamenty Raków?

Włochy, Raków, ul. Borsucza (5,3 km od centrum Warszawy).

Kto jest deweloperem Apartamenty Raków w Warszawie?

Deweloperem Apartamenty Raków jest Radius Projekt.

Kiedy Apartamenty Raków zostanie oddany do użytkowania?

Apartamenty Raków – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Apartamenty Raków na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o