Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Riviera Park
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Białołęka, Żerań, ul. Krzyżówki 9-13 (9 km od centrum Warszawy)

Riviera Park na mapie Warszawy

Białołęka, Żerań, ul. Krzyżówki 9-13 (9 km od centrum Warszawy)

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Riviera Park — 2016
Riviera Park I Etap
Budynek 1, Budynek 2, Budynek 3, Budynek 4, Budynek 5
zbudowane
sprzedane
termin oddania4 kw. 2017
Riviera Park II Etap
Budynek 6, Budynek 7
zbudowane
sprzedane
termin oddania2 kw. 2019
Riviera Park III Etap
Budynek 8, Budynek 9, Budynek 10, Budynek 11
zbudowane
sprzedane
termin oddania4 kw. 2019
Riviera Park IV Etap
Budynek 12, Budynek 13, Budynek 14
zbudowane
sprzedane
termin oddania3 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków14
Liczba mieszkań900
Liczba pięter6
Parkingmiejsca postojowe podziemne
Powierzchnia mieszkań34–81 m2
Rodzaj zabudowymieszkania
Terenosiedle zamknięte
Udogodnieniawłasny akwen wodny, plac zabaw, monitoring, boisko, korty tenisowe, recepcja, inteligentny dom

O mieszkaniach

Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz
Wysokość sufitów2,65 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Riviera Park to nowoczesne kameralne osiedle mieszkaniowe, zlokalizowane przy ulicy Krzyżówki w Warszawie.

Lokalizacja

Inwestycja usytuowana jest w rozwijającej się i dobrze skomunikowanej warszawskiej dzielnicy Białołęka, w bezpośredniej bliskości Kanału Żerańskiego. Od ścisłego centrum miasta inwestycja jest oddalona o około 11 km. Lokalizacja charakteryzuje się bliskością terenów zielonych i rekreacyjnych, rozwijającą się infrastrukturą usługowo-handlową.

Okolica inwestycji

W pobliżu osiedla dostępne są restauracje, serwis samochodowy, sklepy spożywcze Żabka, Lidl, placówka pocztowa, bank, punkty usługowe, stacja paliw. Centrum handlowe Auchan Modlińska zlokalizowane jest w odległości – 2600 m, CH Galeria Północna – 3100 m. Najbliżej położone placówki edukacyjne to Przedszkole „MoreLove” – 500 m, Europejska Uczelnia w Warszawie – 1300 m, Szkoła Podstawowa nr 118 im. Przyjaciół Mazowsza – 1950, Przedszkole nr 428 – 2100 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Nasza Szkoła" im. Janusza Korczaka w Warszawie" i Przedszkole nr 192 "Wesoły Pędzelek" – 2300. Bliskość osiedla do Kanału Żerańskiego umożliwia korzystanie z różnorodnych obiektów sportowych, znajdujących w pobliżu. Kompleks boisk sportowych "Orlik" znajduje się w odległości 300 m. Oddalony o około 1500 klub sportowy "Spójnia – Warszawa” oferuje różne formy aktywnego wypoczynku, jak to żeglarstwo, kajakarstwo, tennis ziemny i stołowy, bieg na orientację, brydż sportowy, snowboard i golf. Sekcja wioślarska AZS znajduje się w odległości 600 m.

Architektura

Riviera Park to kompleks sześciopiętrowych budynków mieszkalnych. Osiedle tworzy spójną i nowoczesną architekturę. Elewację utrzymano w jasnych odcieniach, dodano kontrastujące elementy kolorystyczne. Nowoczesny projekt architektoniczny budynków Riviera Park dopełniają tereny zielone i przestrzeń rekreacyjną.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest ogrodzony, objęty całodobowym monitoringiem i wyłączony z ruchu kołowego. W budynkach znajdują się recepcja i lobby. Części wspólne zaprojektowano w nowoczesnym stylu. Do dyspozycji mieszkańców są altany, zielony dziedziniec, place zabaw, ścieżki spacerowe i do joggingu, siłownia plenerowa, kort tenisowy, boisko wielofunkcyjne, strefa do grillowania, miejsca postojowe naziemne i w garażu podziemnym.

Komunikacja

Inwestycja jest dobrze skomunikowana z centrum i innymi częściami Warszawy. W odległości około 300 m znajdują się najbliższy przystanek autobusowy Cementownia z liniami autobusów nr 126, 314, 326, 735, 736. Stacja kolejowa Warszawa Żerań jest oddalona o około 1500 m. W odległości 2500 m od inwestycji przebiega droga ekspresowa S8. Most gen. Stefana Grota-Roweckiego znajduje się w odległości 2900 m i umożliwia przejazd na drugą stronę Wisły, a także jest częścią Trasy Toruńskiej i ekspresowej obwodnicy Warszawy. Inna arteria komunikacyjna – trasa Mostu Marii Skłodowskiej-Curie zlokalizowana jest w odległości 3000 m. Dojazd do centrum Warszawy samochodem stanowi blisko 11 km i zajmuje około 18 minut. Położenie inwestycji pozwala na wygodne podróżowanie rowerem, w pobliżu znajdują się ścieżki rowerowe i stacja wypożyczalni rowerów Veturilo.

O mieszkaniach

W Riviera Park znajdują się kawalerki, lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe o powierzchni od 34 do 81 metrów kwadratowych. Do mieszkań przynależą balkony, tarasy lub ogródki. W ofercie są także lokale mieszkalne zaprojektowane w tzw. punktowcach, które posiadają wyłożone płytkami balkony o większej powierzchni. Lokale mieszkaniowe wyposażone są w kompleksowy system zarządzania mieszkaniem inteligentny dom. Dostępne są pakiety wykończeniowe mieszkań pod klucz.

O deweloperze

Inwestycja Riviera Park realizowana jest przez grupę deweloperską Marvipol Development. Firma ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży i oferuje klientom inwestycje komercyjne i mieszkaniowe. Marvipol Development jest notowany na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych od 2008 roku. Wśród zrealizowanych przez dewelopera inwestycji mieszkaniowych w Warszawie są między innymi osiedla Dom przy Okrzei, Harmony Park, Cascade Residence, Royal Tulip Warsaw Apartments, Topiel No 18.

W Biurze sprzedaży dewelopera uzyskać można szczegółowe informacje o ofercie, aktualnych cenach i obowiązujących promocjach.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Riviera Park?

Białołęka, Żerań, ul. Krzyżówki 9-13 (9 km od centrum Warszawy).

Kto jest deweloperem Riviera Park w Warszawie?

Deweloperem Riviera Park jest Marvipol Development.

Kiedy Riviera Park zostanie oddany do użytkowania?

Riviera Park I Etap, Riviera Park II Etap, Riviera Park III Etap, Riviera Park IV Etap – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Riviera Park na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o