Strona tego dewelopera jest chwilowo niedostępna

SGI

Nowe mieszkania od dewelopera SGI

0 obiektów
w budowie
0 obiektów
zrealizowano
Wszystkie miasta
Warszawa
Warszawa i okolice
Szczecin
Szczecin i okolice
Łódź
Łódź i okolice
Poznań
Poznań i okolice
Słupsk
Gorzów Wielkopolski

O deweloperze SGI

SGI to polski deweloper, który działa na rynku nieruchomości od 2002 roku. Firma ma siedzibę w Warszawie i posiada zasięg krajowy, a swoje inwestycje realizuje w takich miastach jak Łódź, Szczecin, Poznań, Gorzów Wielkopolski, Słupsk oraz na nadmorskich kurortach w Międzyzdrojach.

Jakie są kierunki działalności firmy?

Deweloper specjalizuje się w realizacji inwestycji mieszkaniowych, obiektów handlowo-usługowych oraz biurowych. Inwestycje SGI wyróżniają się wysokim standardem i dbałością o detale.

Deweloper działa kompleksowo - od etapu poszukiwania i pozyskiwania działki, poprzez projektowanie, wykonawstwo robót budowlanych, aż do sprzedaży nieruchomości i obsługi posprzedażowej. Wszystkie etapy realizowane są z uwzględnieniem najnowszych technologii oraz zgodnie z normami i standardami obowiązującymi w Polsce.

Jakie inwestycje realizuje deweloper?

Deweloper specjalizuje się w realizacji różnorodnych inwestycji. Wśród oferty znajdują się budynki wielorodzinne, kompleksy mieszkalne, apartamentowce, budynki mieszkaniowo-usługowe oraz biurowe.

Wszystkie inwestycje SGI zaprojektowane są z dbałością o detal i zgodnie z obowiązującymi normami oraz zasadami architektury. Zastosowane rozwiązania technologiczne, takie jak systemy inteligentnego domu, przekładają się na wygodę i bezpieczeństwo mieszkańców oraz użytkowników obiektów.

Jakie nagrody i wyróżnienia posiada deweloper?

Działania i inwestycje dewelopera SGI doceniane są przez ekspertów oraz branżę nieruchomościową. Deweloper otrzymał wiele nagród i wyróżnień, w tym Certyfikat Przejrzysta Firma, Srebrne Wiertło, Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, Kryształowy Deweloper, Diamenty Forbesa, Kryształowe Apartamenty.