Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Słoneczna Leśniczówka
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
ul. Leśniczówka 13 (8,6 km od centrum Warszawy)

Więcej o budynkach

ul. Leśniczówka 13 (Budynek A)
3 piętra
Sprzedane
1 kw. 2018
Oddano w 2 kw. 2020
Sprzedane
ul. Leśniczówka 13A (Budynek B)
3 piętra
Sprzedane
1 kw. 2018
Oddano w 2 kw. 2020
Sprzedane

Słoneczna Leśniczówka na mapie Warszawy

ul. Leśniczówka 13 (8,6 km od centrum Warszawy)

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków2
🟧 Liczba mieszkań125
🟧 Liczba pięter3
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań34–100 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Udogodnieniamonitoring, winda, patio, plac zabaw, przystosowane dla niepełnosprawnych

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz
🟧 Wysokość sufitów2,55–2,6 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Osiedle Słoneczna Leśniczówka to kompleks budynków wielorodzinnych w Warszawie.

Lokalizacja

Osiedle ulokowano przy ulicy Leśniczówka, w odległości około 8,5 km od centrum Warszawy. Lokalizacja charakteryzuje się bliskością licznych terenów zielonych, rozwiniętej infrastruktury miejskiej oraz arterii komunikacyjnych.

Okolica inwestycji

W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się liczne restauracje, cukiernie, kawiarnie, apteka, oddziały banków, salon urody, sklepy spożywcze Biedronka (1400 m), Lidl (1300 m), hipermarket Auchan (3700 m), ośrodki sztuki i kultury (Wawerskie Centrum Kultury, kino Cinema City), drogeria, kościół, obiekty sportowe i rekreacyjne (Zdrofit, McFit, OSiR Wawer). W odległości 3500 m położone jest centrum handlowe King Cross Praga. Najbliższe ośrodki edukacyjne to żłobek Tupu Tup (750 m), przedszkole “Pod Poziomką” (1700 m), przedszkole nr 46 (3000 m), niepubliczne przedszkole językowe (700 m), polsko-angielskie przedszkole KidsCollege (1900 m), szkoła podstawowa nr 86 im. Bolesława Czecha (2100 m), szkoła podstawowa nr 218 (2300 m), XXVI Liceum Ogólnokształcące im. Juliana Tuwima (3100 m), szkoła językowa Classless (750 m). Inwestycja jest oddalona od Parku im. Matki Mojej o 2400 m, terenów zielonych Mazowieckiego Parku krajobrazowego ― o 5800 m, parku im. Płk. Jana Szypowskiego ― o 4300 m.

Architektura

Osiedle Słoneczna Leśniczówka to dwa 3-piętrowe budynki o nowoczesnym designie i prostej formie. Elewację utrzymano w połączeniu odcieni beżu, ciepłej bieli i elementów w kolorze drewna. Dodane są wysokie okna i szklane balustrady balkonowe.

Infrastruktura osiedla

Inwestycja znajduje sie na terenie zamkniętym i objętym całodobowym monitiringiem. Do dyspozycji mieszkańców są zadbany dziedziniec, chodniki, roślinne aranżacje, plac zabaw, strefy odpoczynku oraz miejsca postojowe naziemne i podziemne. Budynki wyposażone są w nowoczesne windy, są przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Komunikacja

Inwestycja jest dobrze skomunikowana z innymi częściami stolicy. Tuż przy osiedlu znajduje się przystanek autobusowy Trakt Lubelski obsługujący linie nr 125, 305, 411, 502, 521, 525, 704, 720, 722, 730. Stacja kolejowa Warszawa Wawer jest oddalona o 2000 m. Dojazd samochodem do centrum Warszawy zajmuje blisko 20 minut, do lotniska Chopina ― 30 minut.

O mieszkaniach

W inwestycji łącznie znajduje się 125 lokali mieszkalnych o układach od 2 do 4 pokoi i powierzchniach od 34 do 100 metrów kwadratowych. Do każdego mieszkania przynależny jest balkon lub taras, lokale parterowe posiadają ogródki. Deweloper oferuje pakiety wykończeniowe pod klucz.

O deweloperze

Osiedle Słoneczna Leśniczówka realizowane jest przez dewelopera Wawel Service, działającego na rynku od ponad 25 lat. Firma realizuje inwestycje mieszkaniowe w Warszawie i Krakowie. Wśród zrealizowanych przez firmę inwestycji w Warszawie są między innymi osiedla Wizja Mokotów, Mokotów Residence, Świetlików 8.

Szczegóły oferty, informacje o promocjach oraz aktualne ceny mieszkań dostępne są w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji
Inna nazwa tej inwestycji Sloneczna Lesniczowka.

Jaki jest adres Słoneczna Leśniczówka?

ul. Leśniczówka 13 (8,6 km od centrum Warszawy).

Kto jest deweloperem Słoneczna Leśniczówka w Warszawie?

Deweloperem Słoneczna Leśniczówka jest Wawel Development.

Kiedy Słoneczna Leśniczówka zostanie oddany do użytkowania?

Budynek A, Budynek B – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Słoneczna Leśniczówka na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o