Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Steam Park
w Krakowie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Stare Miasto, ul. Rakowicka 22C-22D (1 km od centrum Krakowa)

Steam Park na mapie Krakowa

Stare Miasto, ul. Rakowicka 22C-22D (1 km od centrum Krakowa)

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Steam Park — 3 kw. 2017
Steam Park
zbudowane
sprzedane
termin oddania3 kw. 2019
Steam Park II
zbudowane
sprzedane
termin oddania3 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków2
🟧 Liczba mieszkań445
🟧 Liczba pięter4–5
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne (1 poziom)
🟧 Powierzchnia mieszkań25–106 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Udogodnieniamonitoring, winda, recepcja, portier, dziedziniec, plac zabaw, teren rekreacyjny, komórki lokatorskie, stojaki rowerowe, stacja ładowania samochodów elektrycznych, wideodomofon, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,6–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Inwestycja Steam Park to nowoczesny kompleks mieszkalny z lokalami użytkowymi w parterze, zlokalizowany w odległości 1 km od ścisłego centrum Krakowa.

Lokalizacja

Osiedle położone jest przy ul. Rakowickiej, pomiędzy Cmentarzem Rakowickim, ul. Wita Stwosza i terenem Uniwersytetu Ekonomicznego.

Okolica inwestycji

Tuż obok inwestycji znajdują się sklep spożywczy Żabka. Przy oddalonym o około 500 m dworcu Kraków Główny istnieje infrastruktura handlowo-usługowa, w tym supermarket Carrefour i CH Galeria Krakowska z punktami gastronomicznymi, handlowymi i usługowymi. Żłobek oddalony jest o 340 m, Zespół Szkół – 300 m. W promieniu 600 m zlokalizowane są Szkoła Podstawowa nr 131, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 3, Prywatna Policealna Szkoła Awangarda, Małopolska Szkoła Administracji Publicznej UEK, Trzyletnie Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych. XXIV Liceum Ogólnokształcące oddalone jest o 920 m. Basen z nauką pływania jest w odległości 380 m. W okolicy działają ośrodki medyczne: Wojewódzka Przychodnia Stomatologiczna – 1,5 km, Uniwersytecka Klinika Stomatologiczna – 850 m, Szpital Miejski Specjalistyczny im. G. Narutowicza – 1,7 km, CM Medycyna Rodzinna – 1,8 km. W pieszej odległości leżą Zamek Królewski na Wawelu, Teatr im. Juliusza Słowackiego, Opera Krakowska (700 m), Teatr „Bagatela”, klub muzyczny Forty Kleparz. W bliskiej okolicy dostępne są tereny spacerowe ― Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego (1 km), Planty Krakowskie (1,6 km).

Architektura

Inwestycję tworzą budynki o płaskich dachach z bryły w kształcie litery „C” o zróżnicowanej wysokości części nadziemnych 5 – 6 kondygnacji. W wykończeniu elewacji zastosowano tynk cienkowarstwowy i okładziny płytką klinkierową o kolorze terakoty. Balustrady balkonowe są ażurowe, stalowe.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest ogrodzony, wejście na teren odbywa się przez portiernię. W inwestycji działa system jednego klucza. Na parterze zlokalizowane są lokale użytkowe. Dla pojazdów przewidziane są miejsca postojowe zewnętrzne oraz wewnętrzne w podziemnym wielostanowiskowym garażu. Do dyspozycji lokatorów są także stacje ładowania samochodów elektrycznych, komórki gospodarcze. Przed wejściami do budynków są stojaki rowerowe. Cały teren zewnętrzny oraz garaż objęte są monitoringiem. Na terenie założone są ciągi piesze do wejść, dojazdy do miejsc parkingowych. Wykonane są nasadzenia zieleni, plac zabaw, ławeczki, alejki. W każdej klatce schodowej zainstalowane są windy przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Komunikacja

Najbliżej położone przystanki komunikacji miejskiej to „Rakowicka” z linią tramwajową nr 2 i „Muzeum Armii Krajowej” z linią autobusową nr 537. Na odległym o 400 m przystanku „Uniwersytet Ekonomiczny” zatrzymują się autobusy linii nr 182, 189, 501 i 511. Dworzec autobusowy i Dworzec PKP Kraków Główny położone są w odległości 500 m od inwestycji.

O mieszkaniach

Inwestycja mieści łącznie 445 lokali mieszkalnych o układzie od 1 do 4 pokoi. Dostępne są metraże od 25 do 106 m2. Lokale na piętrach posiadają balkony / tarasy, zaś mieszkania na parterze mają dostęp do ogródków oraz wyposażone są w rolety okienne elektryczne.

O deweloperze

Inwestycję Steam Park w Krakowie realizuje działająca od 1997 r. firma deweloperska Bryksy, uznana Krakowskim Deweloperem Roku 2016, 2018 i 2020. Wśród inwestycji firmy są m.in. Domosfera i Saska Blu w Krakowie oraz KrakoVska w Rzeszowie.

Szczegóły oferty, ceny mieszkań oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Steam Park?

Stare Miasto, ul. Rakowicka 22C-22D (1 km od centrum Krakowa).

Kto jest deweloperem Steam Park w Krakowie?

Deweloperem Steam Park jest Bryksy.

Kiedy Steam Park zostanie oddany do użytkowania?

Steam Park, Steam Park II – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Steam Park na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o