Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Variant Praga
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Praga Południe, Wawer, ul. Szpacza 14

Variant Praga na mapie Warszawy

Praga Południe, Wawer, ul. Szpacza 14

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Variant Praga — 3 kw. 2018
Variant Praga 3
planowane
Budynek 1
zbudowane
sprzedane
termin oddania4 kw. 2019
Budynek A
zbudowane
sprzedane
termin oddania4 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków2
Liczba mieszkań237
Liczba pięter5
Parkingmiejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne
Powierzchnia mieszkań22,84–83,1 m2
Rodzaj zabudowymieszkania
Terenosiedle otwarte
Udogodnieniainternet, tv kablowa, komórki lokatorskie

O mieszkaniach

Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz
Wysokość sufitów2,6–4,28 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Variant Praga to nowoczesne osiedle mieszkaniowe, realizowane etapowo w Warszawie.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się przy ulicy Szpacza, w obrębie dzielnicy Praga Południe, w prawobrzeżnej części Warszawy. Jest oddalona o około 10 km od ścisłego centrum miasta. Lokalizacja wyróżnia się bliskością terenów zielonych i dobrą komunikacją z pozostałymi częściami Warszawy.

Okolica inwestycji

W okolicy osiedla dostępne są klub fitness, supermarkety Selgros, Auchan, sklepy spożywcze Żabka, WSS Społem i Lewiatan, sklepy budowlane Leroy Merlin oraz Castorama, kawiarnie, piekarnia, restauracje, placówki medyczne, apteka, punkty usługowe, bankomat. Najbliższe placówki pocztowe są oddalone o około 650 m. Centrum handlowe Atrium Promenada jest oddalone o około 3200 m. Placówki edukacyjne w okolicy to Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia, Szkoła Podstawowa nr 195 im. Króla Maciusia, Przedszkole Niepubliczne Sióstr Sercanek, Przedszkole nr 160 – 800 m, Szkoła muzyczna – 950 m, Niepubliczne Przedszkole nr 227, Przedszkole nr 46 "W Krainie Baśni" – 1100 m, Szkoła wizażu i stylizacji „Provoque” – 1300 m. Olszynka Grochowska znajduje się w odległości 2000 m, Las Rembertowski jest oddalony o około 2300 m, do Rezerwatu im. Króla Jana Sobieskiego – około 3000 m.

Architektura

Osiedle Variant Praga tworzą pięciopiętrowe budynki mieszkalne o nowoczesnym designie i jasnej kolorystyce. Architektura budynków wyróżnia się prostą formą i kontrastowymi elementami dekoracyjnymi na ostatnich kondygnacjach.

Infrastruktura osiedla

Do dyspozycji mieszkańców są cichobieżne windy, komórki lokatorskie. Wokół budynków założono chodniki, zadbane trawniki oraz kompozycje roślinne. Do parkowania samochodów są miejsca postojowe naziemne oraz w parkingu podziemnym.

Komunikacja

Bliskość komunikacji miejskiej umożliwia szybki dojazd do centrum oraz innych części miasta. Tuż przy osiedlu, w odległości 250 m od inwestycji znajduję się przystanek autobusowy Okularowa i umożliwia dojazd autobusami nr 173, 402, 520, N02, N21, N25. Stacja kolejowa Warszawa Gocławek jest oddalona o 300 m. Droga Ekspresowa S2 jest usytuowana o około 1,1 km od inwestycji. Odległość do centrum Warszawy stanowi blisko 11 km i zajmuje około 20 minut jazdy samochodem.

O mieszkaniach

W inwestycji Variant Praga znajdują się kawalerki, dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowe mieszkania. Metraże wahają się w granicach od około 23 do 83 metrów kwadratowych. W zależności od kondygnacji mieszkania posiadają ogródek, taras lub balkon. Deweloper oferuje możliwość wykończenia mieszkań pod klucz.

O deweloperze

Inwestycja Variant Praga jest realizowana przez dewelopera Victoria Dom. Firma jest doświadczonym polskim deweloperem i działa na rynku nieruchomości od 1992 roku. W portfolio dewelopera są mieszkania, domy i lokale usługowe, zrealizowane w Warszawie. Wśród zrealizowanych przez dewelopera inwestycji są między innymi osiedla Przystanek Praga, Bravo, Verba, Igrzyskowa, Kaskada Skorosze, Mehoffera, Ogrody Targówek, Ogrody Victorii, Przy Parku, Kwiatowa Polana, Olesin, Park Dworski, Talarowa, Kąty Grodziskie, Wilkowiecka, Lewandów, Tymotki, Majorki, Milenijna Słonecznego Poranka, Przystanek Tarchomin.

Szczegóły oferty, ceny oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Jaki jest adres Variant Praga?

Praga Południe, Wawer, ul. Szpacza 14.

Kto jest deweloperem Variant Praga w Warszawie?

Deweloperem Variant Praga jest Victoria Dom.

Kiedy Variant Praga zostanie oddany do użytkowania?

  • Variant Praga 3 – planowane
  • Variant Praga, Variant Praga 2 – zbudowane

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Variant Praga na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o