1/10
Villa Morelova w Krakowie
Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Villa Morelova
w Krakowie

Cena / m2
od ‍8 396 zł $2 100
na ‍22 zł $5.5
Deweloper
Adres
Zwierzyniec, Wola Justowska, ul. Morelowa

Rzuty i ceny mieszkań w inwestycji Villa Morelova

Ceny i dostępność są aktualne na dzień 26 grudnia 2021 r.
5-pokojoweod 131 m2od ‍8 396 zł / m2 $2 100od ‍1 099 876 zł $275 550

Villa Morelova na mapie Krakowa

Zwierzyniec, Wola Justowska, ul. Morelowa

Etap budowy

Villa Morelova
oddane do użytku
w sprzedaży
termin oddania – 4 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków1
Liczba mieszkań6
Liczba pięter2
Parkingmiejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne
Powierzchnia mieszkań102,67–131,36 m2
Rodzaj zabudowymieszkania
Terenteren ogrodzony

O mieszkaniach

Liczba pokoi5‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz

Opis Inwestycji

O inwestycji

Villa Morelova to dwupiętrowy budynek wielorodzinny ulokowany na Zwierzyńcu w Krakowie.

Lokalizacja

Osiedle znajduje się przy ulicy Morelowej w Krakowie. Od Rynku dzieli go blisko 5 kilometrów. Okolicę inwestycji cechuje otoczenie terenów zielonych i rekreacyjnych oraz niska zabudowa, bliskość głównych węzłów i arterii komunikacyjnych oraz rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa, rozrywkowa, sportowa i wypoczynkowa.

Okolica inwestycji

W bliskiej okolicy kompleksu dostępne są liczne sklepy spożywcze Biedronka (2500 m), Lidl (1700 m), Żabka (800 m). Najbliższa placówka pocztowa znajduje się w odległości 850 m. W promieniu 3000 m położone są gabinety lekarskie, apteki, drogeria, ośrodki sportu, basen Daisy, restauracje i kawiarnie, oddziały banków, salony urody. Galeria Bronowice jest oddalona o 4500 m, do CH Galeria Krakowska można dojechać w 17 minut. Najbliższe prywatne oraz samorządowe przedszkola to przedszkole polsko-angielskie (950 m), przedszkole Związku Polskich Kawalerów Maltańskich (1300 m), przedszkole nr 78 (1300 m). Inne placówki edukacyjne to szkoła podstawowa nr 72 im. Teofila Lenartowicza (1400 m), szkoła podstawowa nr 153 ks. Prof. J. Tischnera (1800 m), XVII liceum ogólnokształcące (1700 m), XVII liceum ogólnokształcące (3400 m). Wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego są oddalone o 5000 m. W pieszej odległości położone są parki Decjusza i Wola. Park Krakowski jest oddalony o 4700 m.

Architektura

Inwestycja Villa Morelova zaprojektowana jest w stylu modernistycznym, nawiązującym do koncepcji podmiejskiej zabudowy willowej. Użyto płynnych zróżnicowanych układów, jasnych odcieni w wykończeniach elewacji, dodano metalowe balustrady balkonowo-tarasowe i obszerne przeszklenia.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest ogrodzony i zagospodarowany zielenią, wykonano tu wspólne strefy wypoczynku z ławeczkami, aranżacje roślinne, chodniki. Zaprojektowano miejsca parkingowe naziemne oraz w podziemnej hali garażowej.

Komunikacja

Położenie inwestycji umożliwia dogodny dojazd do centrum i innych dzielnic Krakowa poprzez arterie takie jak ulice Królowej Jadwigi i Armii Krajowej. Dojazd samochodem do Dworca Głównego w Krakowie zajmuje około 15-20 minut. Najbliższe przystanki komunikacji miejskiej znajdują się w odległości blisko 650 metrów.

O mieszkaniach

W inwestycji zaprojektowano pięciopokojowe mieszkania o metrażu od 102 do 131 metrów kwadratowych. Mieszkania posiadają balkony bądź tarasy, lokale w kondygnacji parterowej wyposażone są w przydomowe ogródki. Apartamenty w górnej kondygnacji mają cztery balkony. Deweloper oferuje pakiety wykończeniowe pod klucz.

O deweloperze

Inwestycja jest realizowana przez firmę deweloperską Doctor Q Bud, od ponad 20 lat działającą na polskim rynku budownictwa mieszkaniowego wielo- i jednorodzinnego. Działa przeważnie na terenie Krakowa i Zakopanego. Niektóre ze zrealizowanych przez dewelopera projektów w Krakowie to osiedla Urocze Wzgórze, Villa Koszalińska 7, Fields and Flowers.

Ze szczegółową ofertą, aktualnymi cenami i promocjami zapoznać się można w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Zapisz się do newslettera z aktualnościami dotyczącymi tej inwestycji
Wyślemy wiadomość, jak tylko zaktualizujemy ceny, status oraz postęp budowy, dodamy rzuty mieszkań lub dowiemy się jeszcze czegoś przydatnego o tej inwestycji.
Email
Podoba Ci się Villa Morelova?
Dodaj do ulubionych, aby nie zgubić i wyślij link temu, kto pomaga Ci z wyborem mieszkania

Jakie mieszkania są w sprzedaży w Villa Morelova w Krakowie?

Dostępne są 5-pokojowe.

Ile kosztuje metr kwadratowy w Villa Morelova?

Metr kwadratowy na tym osiedlu kosztuje od 8396 zł.

Kto jest deweloperem Villa Morelova w Krakowie?

Deweloperem Villa Morelova jest Doctor Q Bud.

Kiedy Villa Morelova zostanie oddany do użytkowania?

Villa Morelova – oddane do użytku.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o