Wawel Service

Wawel Service

Buduje mieszkania od 1992
Ceny od 2 387 zł/m2
( 610 $/m2)
Oficjalna strona – wawel-service.pl

Zapytaj dewelopera Wawel Service

Aby wysłać wiadomość, wypełnij pola
Zapytaj dewelopera Wawel Service
Aby wysłać wiadomość, wypełnij pola
Twoje pytanie
Zaloguj się, aby część pól została wypełniona automatycznie
Imię
E-mail
Telefon

Wszystkie inwestycje Wawel Service na mapie

są mieszkania na sprzedaż
wszystkie mieszkania od dewelopera zostały sprzedane

O deweloperze

Deweloper Wawel Service specjalizuje się w projektach zabudowy mieszkaniowej i komercyjnej. Działa na polskim rynku nieruchomości od 1992 roku. Większość inwestycji realizuje na terenie Krakowa, ma też projekty w Warszawie, Katowicach i Czorsztynie.

Firma jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Posiada wyróżnienia w konkursach branżowych, jak to Ranking Najlepszych Inwestycji, Perła Krakowa i Małopolski Lider Przedsiębiorczości Społecznej.

Jest partnerem programów Krakowska Karta Rodzinna i Mieszkania Dla Młodych. Wprowadza w swoich inwestycjach rozwiązania energooszczędne, jak to gruntowne wymienniki ciepła, kolektory słoneczne czy panele fotowoltaiczne.

Oferuje usługi wykończeniowe, doradztwo w zakresie działalności inwestycyjnej ― od uzyskania zezwolenia na budowę po wsparcie marketingowe i sprzedaż gotowych lokali mieszkalnych ― oraz doradztwo kredytowe. Prowadzi też własne biuro nieruchomości obejmujące oferty rynku pierwotnego i wtórnego oraz program “Zamień stare na nowe”, przewidujący sprzedaż starych lokali mieszkalnych i ich wymianę na mieszkania z oferty dewelopera.

Jeszcze deweloperzy w Polsce