Wawel Service

Wawel Service

Buduje mieszkania od 1992
Ceny
od 5 400 zł / m2
 $1 420
Oficjalna strona – wawel-service.pl

Zapytaj dewelopera Wawel Service

Napisz wiadomość
Zaloguj się, aby część pól została wypełniona automatycznie
Twoje pytanie
Imię
Email
Telefon
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy an Terms of Service apply.

Wszystkie inwestycje Wawel Service na mapie

są mieszkania na sprzedaż
wszystkie mieszkania od dewelopera zostały sprzedane

O deweloperze

Deweloper Wawel Service specjalizuje się w projektach zabudowy mieszkaniowej i komercyjnej. Działa na polskim rynku nieruchomości od 1992 roku. Większość inwestycji realizuje na terenie Krakowa, ma też projekty w Warszawie, Katowicach i Czorsztynie.

Firma jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Posiada wyróżnienia w konkursach branżowych, jak to Ranking Najlepszych Inwestycji, Perła Krakowa i Małopolski Lider Przedsiębiorczości Społecznej.

Jest partnerem programów Krakowska Karta Rodzinna i Mieszkania Dla Młodych. Wprowadza w swoich inwestycjach rozwiązania energooszczędne, jak to gruntowne wymienniki ciepła, kolektory słoneczne czy panele fotowoltaiczne.

Oferuje usługi wykończeniowe, doradztwo w zakresie działalności inwestycyjnej ― od uzyskania zezwolenia na budowę po wsparcie marketingowe i sprzedaż gotowych lokali mieszkalnych ― oraz doradztwo kredytowe. Prowadzi też własne biuro nieruchomości obejmujące oferty rynku pierwotnego i wtórnego oraz program “Zamień stare na nowe”, przewidujący sprzedaż starych lokali mieszkalnych i ich wymianę na mieszkania z oferty dewelopera.

Jeszcze deweloperzy w Polsce