Ta inwestycja jest obecnie niedostępna do przeglądania

Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Wileńska Express
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Nowa Praga, ul. Wileńska 14A (3,9 km od centrum Warszawy)

Więcej o budynkach

Wileńska Express
Jeszcze 2 budynki w tym etapie inwestycji
Jeszcze 2 budynki
ul. Wileńska 14A (Budynek A)
8 pięter
Sprzedane
1 kw. 2019
Oddano w 1 kw. 2021
Sprzedane

Wileńska Express na mapie Warszawy

Nowa Praga, ul. Wileńska 14A (3,9 km od centrum Warszawy)

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków3
🟧 Liczba mieszkań307
🟧 Liczba pięter4–8
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań27,21–150 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedle otwarte
🟧 Udogodnieniawinda, dziedziniec, plac zabaw, usługi w budynku

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz
🟧 Wysokość sufitów2,6–3,71 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Wileńska Express jest kompleksem budynków wielorodzinnych o podwyższonym standardzie ulokowanym w środkowej części prawobrzeżnej Warszawy.

Lokalizacja

Inwestycja jest położona przy ulicy Wileńskiej w granicach obszaru Nowa Praga należącego do dzielnicy Praga-Północ. Okolicę charakteryzuje rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa, edukacyjna, sportowo-rekreacyjna i rozrywkowa, bliskość węzłów i arterii komunikacyjnych oraz miejskich terenów parkowych.

Okolica inwestycji

Niedaleko kompleksu znajdują się park Praski z warszawskim ogrodem zoologicznym, bulwary spacerowe nad Wisłą, Port Praski, kościoły, muzea, kluby muzyczne, szkoły artystyczne i językowe, liczne kawiarnie i restauracje, kluby fitness, korty tenisowe, pływalnie, apteki i ośrodki medyczne, oddziały banków i placówki pocztowe, salony kosmetyczne, targ Bazar Różyckiego, centrum handlowe Galeria Wileńska z supermarketem Carrefour (700 metrów), supermarkety Lidl (w bezpośredniej bliskości) i Żabka (500 metrów), Biedronka i Groszek (1 kilometr), liczne małe sklepy spożywcze, przedszkola nr 171 (600 metrów), nr 167 i nr 184, szkoła podstawowa Montessori (w promieniu 800 metrów), szkoła podstawowa nr 258 im. gen. Jakuba Jasińskiego i szkoła podstawowa nr 127 im. Henryka Sienkiewicza (1 kilometr).

Architektura

Inwestycję wzniesiono na zrewitalizowanym terenie dawnej parowozowni. Budynki o różnej wysokości ― od 4 do 8 pięter ― i układzie kaskadowym zaprojektowane są w stylu nowoczesnym nawiązującym do industrialnego charakteru okolicy, zastosowano prostą bryłę, połączenie jasnych tynków i czerwonej cegły wykończeniowej, dodano obszerne przeszklenia i częściowo nieregularne układy okien. W kondygnacji parterowej przewidziano przestrzeń handlowo-usługową.

Infrastruktura osiedla

Na terenie inwestycji zaprojektowano wewnętrzny zielony dziedziniec z placem zabaw dla dzieci, wspólną strefą rekreacyjną i elementami małej architektury, wokół budynków wykonano aranżacje roślinne, chodniki, drogi dojazdowe. Przewidziano miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej. Budynki wyposażono w cichobieżne windy.

Komunikacja

Położenie kompleksu umożliwia szybki dostęp do licznych arterii komunikacyjnych, jak to aleja Solidarności, most Śląsko-Dąbrowski, ulice Wybrzeże Szczecińskie, Targowa, Jagiellońska. W odległości 400 metrów od inwestycji znajduje się stacja PKP Warszawa Wileńska, o 600 metrów jest oddalona stacja metra linii M2 Dworzec Wileński, jak też liczne przystanki tramwajowe i autobusowe oraz stacja roweru miejskiego. Dojazd samochodem do centrum Warszawy zajmuje blisko 13 minut.

O mieszkaniach

Mieszkania inwestycji to lokale jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe oraz trzypoziomowe pięciopokojowe apartamenty. Powierzchnia mieszkań wynosi od 27 do 150 metrów kwadratowych. Apartamenty uzupełniono w tarasy, pozostałe lokale wyposażone są w balkony. Oferowane są wykończenia wnętrz w różnym standardzie.

O deweloperze

Inwestycję realizuje firma Bouygues Immobilier Polska, należąca do francuskiej grupy spółek deweloperskich założonej w 1965 roku. Na terenie Polski działa od 19 lat, obecna jest na rynku nieruchomości Warszawy, Poznania i Wrocławia. Należy do Polskiego związku Firm Deweloperskich. Wśród dotychczasowych realizacji dewelopera ulokowanych Warszawie są Icône, Atelier Praga, Espace Wilanów, Manufaktura Praska, Linde Résidence, Union Apartamenty, Camélia.

Informacje o promocjach, aktualne ceny mieszkań oraz szczegóły oferty dostępne są w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji
Inna nazwa tej inwestycji Wilenska Express.

Jaki jest adres Wileńska Express?

Nowa Praga, ul. Wileńska 14A (3,9 km od centrum Warszawy).

Kto jest deweloperem Wileńska Express w Warszawie?

Deweloperem Wileńska Express jest Bouygues Immobilier Polska.

Kiedy Wileńska Express zostanie oddany do użytkowania?

Budynek A, Budynek B, Budynek C – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Wileńska Express na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o