Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Zajezdnia Wrzeszcz
w Gdańsku

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Wrzeszcz, ul. Grudziądzka (5,3 km od centrum Gdańska)

Zajezdnia Wrzeszcz na mapie Gdańska

Wrzeszcz, ul. Grudziądzka (5,3 km od centrum Gdańska)

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Zajezdnia Wrzeszcz — 3 kw. 2016
Zajezdnia Wrzeszcz Etap A-B
Budynek A, Budynek B
zbudowane
sprzedane
termin oddania4 kw. 2017
Zajezdnia Wrzeszcz Etap C-D
Budynek C, Budynek D
zbudowane
sprzedane
termin oddania1 kw. 2019
Budynek G
zbudowane
sprzedane
termin oddania4 kw. 2019
Budynek H
zbudowane
sprzedane
termin oddania4 kw. 2019
Zajezdnia Wrzeszcz Etap E-F
Budynek E, Budynek F
zbudowane
sprzedane
termin oddania1 kw. 2021
Zajezdnia Wrzeszcz Etap M-N
Budynek M, Budynek N
zbudowane
sprzedane
termin oddania2 kw. 2021
Budynek I
w budowie
sprzedane
termin oddania4 kw. 2022
Zajezdnia Wrzeszcz Etap J-L
Budynek L, Budynek K, Budynek J
planowane
sprzedane

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków14
🟧 Liczba mieszkań2000
🟧 Liczba pięter5–11
🟧 Ogrzewaniemiejska sieć cipełownicza
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań30–115,63 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Udogodnieniaochrona, monitoring, plac zabaw, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, winda, inteligentny dom, wideofon, siłownia, stojaki na rowery, komórki lokatorskie

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,7–3 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Zajezdnia Wrzeszcz, realizowana etapowo inwestycja budynków mieszkalnych, jest położona w północnej części Gdańska.

Lokalizacja

Inwestycję ulokowano między ulicami Bolesława Chrobrego, Grudziądzką a Generała Józefa Hallera, na pograniczu gdańskich dzielnic Wrzeszcz i Zaspa. Okolica jest dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami miasta, charakteryzuje się niską zabudowa, posiada rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową, oświatową i rekreacyjną.

Okolica inwestycji

W pobliżu osiedla położone są apteki, gabinety lekarskie, restauracje, centrum medyczne LuxMed, szpital Copernicus, kościoły, szkoły artystyczne i sportowe, placówka Poczty Polskiej, Centrum Handlu Chrobry (450 metrów), Galeria Zaspa (1,2 kilometra), Galeria Bałtycka (2,2 kilometra), Stadion Lechia Gdańsk z centrum rozrywki (2,6 kilometra). Znajdujące się w okolicy tereny zielone to park Millenium Gdańska i park Jana Pawła II. Od plaży w Brzeźnie oraz muzeum Westerplatte osiedle jest oddalone o około 2,5 kilometra. W bezpośredniej bliskości inwestycji dostępne są sklepy spożywcze Biedronka i Żabka, supermarket Lidl jest oddalony o 750 metrów. Najbliższe osiedla ośrodki oświatowe to żłobek Akademia Malucha (350 metrów), przedszkole Gedania 1922 (450 metrów), szkoła podstawowa CreoGedania (750 metrów), przedszkole i żłobek Kraina Malucha oraz szkoła podstawowa nr 48 (900 metrów).

Architektura

Budynki osiedla mają zróżnicowaną wysokość ― od 5 do 11 pięter, niektóre z nich są wykonane w układzie kaskadowym, wzniesiono je z prostej bryły w stylu modernistycznym, zastosowano też nieregularne układy bryły. W elewacjach użyto tynków, paneli wykończeniowych oraz cegły; kolorystyka wykończenia jest stonowana. Wykonano stalowo-szklane balustrady balkonowe. W części budynków przewidziano miejsce na lokale handlowo-usługowe w kondygnacji parterowej.

Infrastruktura osiedla

Inwestycja ma teren objęty ochroną i monitoringiem, przystosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. W niektórych budynkach zaprojektowano lobby z recepcją. Do dyspozycji mieszkańców są wspólne tereny zielone z elementami małej architektury, wewnętrzna siłownia, place zabaw dla dzieci, infrastruktura dla rowerzystów (ścieżki, stojaki, punkty naprawy), komórki lokatorskie, podziemne i naziemne miejsca postojowe. Budynki wyposażono w cichobieżne windy.

Komunikacja

W pobliżu osiedla znajdują się arterie komunikacyjne, takie jak aleja Generała Józefa Hallera, węzeł Kliniczna, aleja Macieja Płażyńskiego. Do centrum Gdańska można dojechać samochodem w około 15 minut. O 350 metrów są oddalone przystanki tramwajowe, przystanki autobusowe położone są w odległości blisko 750 metrów od inwestycji.

O mieszkaniach

Lokale mieszkalne osiedla posiadają powierzchnię od 30 do 115 metrów kwadratowych i mają od jednego do pięciu pokoi. Wyposażono je w system inteligentnego domu, drewnianą stolarkę okienną, wideofony, antywłamaniowe drzwi wejściowe, przydomowe ogródki (w kondygnacji parterowej) oraz balkony, loggie lub tarasy (lokale na piętrach).

O deweloperze

Deweloperem inwestycji jest ogólnopolska Grupa Robyg, istniejąca na polskim rynku od roku 2000 i będąca członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Inne zrealizowane przez Robyg inwestycje w Gdańsku to osiedla Moment, Słoneczna Morena, Zielony Widok, Stacja Nowy Gdańsk, Nowa Letnica, Lawendowe Wzgórza.

W Biurze sprzedaży dewelopera uzyskać można szczegółowe informacje o aktualnych ofertach, promocjach oraz cenach mieszkań.

Jaki jest adres Zajezdnia Wrzeszcz?

Wrzeszcz, ul. Grudziądzka (5,3 km od centrum Gdańska).

Kto jest deweloperem Zajezdnia Wrzeszcz w Gdańsku?

Deweloperem Zajezdnia Wrzeszcz jest Robyg Grupa Deweloperska.

Kiedy Zajezdnia Wrzeszcz zostanie oddany do użytkowania?

  • Zajezdnia Wrzeszcz Etap I – Dostępne od 4 kw. 2022
  • Zajezdnia Wrzeszcz Etap A-B, Zajezdnia Wrzeszcz Etap C-D, Zajezdnia Wrzeszcz Etap G, Zajezdnia Wrzeszcz Etap H, Zajezdnia Wrzeszcz Etap E-F, Zajezdnia Wrzeszcz Etap M-N – zbudowane
  • Zajezdnia Wrzeszcz Etap J-L – planowane

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o