Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Apartamenty Bokserska
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Mokotów, Służewiec, ul. Bokserska 56

Apartamenty Bokserska na mapie Warszawy

Mokotów, Służewiec, ul. Bokserska 56

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Apartamenty Bokserska — 2 kw. 2018
Apartamenty Bokserska
zbudowane
sprzedane
termin oddania2 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków1
Liczba mieszkań148
Liczba pięter6
Parkingmiejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne (1 poziom, 185 miejsc)
Powierzchnia mieszkań36–140 m2
Powierzchnie dodatkowetaras, ogródek
Rodzaj zabudowywielorodzinna
Terenosiedle zamknięte
Typ nieruchomościmieszkanie
Udogodnieniamonitoring, winda, rowerownia, usługi w budynku

O mieszkaniach

Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
Wysokość sufitów2,65–2,76 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Apartamenty Bokserska to kameralny apartamentowiec o podwyższonym standardzie, ulokowany na warszawskim Mokotowie.

Lokalizacja

Apartamentowiec znajduje się pod adresem ulica Bokserska 56, w obrębie osiedla Służewiec, w południo-zachodniej części Mokotowa. Okolica jest cicha, charakteryzuje się nowoczesną zabudową mieszkaniową oraz rozwiniętą infrastrukturą miejską.

Okolica inwestycji

W sąsiedztwie Apartamentów Bokserska położone są restauracje, szkoły muzyczne, kluby fitness, przychodnia weterynaryjna, prywatne gabinety lekarskie, apteki, centra medyczne MediPark i Luxmed, urząd pocztowy, kościoły, Dom Kultury Kadr. W odległości 100 metrów jest sklep spożywczy Biedronka, o 400 metrów jest oddalony sklep Żabka. Od Galerii Mokotów inwestycję dzieli blisko 1,5 kilometra. W odległości blisko 2 kilometrów znajduje się park Dolinka Służewiecka. Szkoła podstawowa nr 142 im. Pułku Lotnictwa Myśliwskiego oraz szkoła podstawowa nr 20 im. Jana Gutenberga są oddalone od inwestycji o 650 metrów, szkoła podstawowa nr 191 im. Józefa Ignacego Kraszewskiego ― o 850 metrów. Dostępne w pobliżu ośrodki przedszkolne to przedszkole niepubliczne Wszystkie Skarby Mamy (400 metrów), Europejskie przedszkole Językowe Happy Kids' Academy (500 metrów), przedszkole nr 317 "Smykolandia" (600 metrów).

Architektura

Projekt apartamentowca został wykonany przez pracownię B2 Studio Projektanci. Budynek o układzie kaskadowym posiada zróżnicowaną wysokość (maksymalnie 6 pięter) i jest wzniesiony w stylu modernistycznym. Elewację utrzymano w jasnej kolorystyce, wzbogacono w elementy dekoracyjne w kolorze drewna oraz liczne przeszklenia. Na parterze zaprojektowano część handlowo-usługową.

Infrastruktura osiedla

Inwestycja ma teren ogrodzony i monitorowany, zaprojektowano na nim miejsca parkingowe wewnętrzne i zewnętrzne, rowerownię oraz zielony dziedziniec. W budynku zainstalowano cichobieżne windy.

Komunikacja

Inwestycja znajduje się niedaleko ważnych arterii komunikacyjnych, jak to ulic Żwirki i Wigury, Wołoskiej, Marynarskiej oraz drogi ekspresowej S79, pozwalającej na wyjazd poza miasto. Dojazd samochodem do centrum Warszawy zajmuje blisko 15 minut, dojazd na lotnisko Chopina ― 5 minut. W bezpośredniej bliskości inwestycji znajdują się przystanki autobusowe pozwalające na bezprzesiadkowy dojazd do centrum oraz stacji metra linii M1 Służew.

O mieszkaniach

Inwestycja zawiera 148 apartamentów o powierzchni od 36 do 140 metrów kwadratowych i układzie od jednego do pięciu pokoi. Lokale w kondygnacji parterowej posiadają przydomowe ogródki, apartamenty na piętrach ― tarasy.

O deweloperze

Deweloperem inwestycji jest ogólnopolska firma KG Group, realizująca projekty zabudowy mieszkaniowej i handlowo-usługowej. Wśród zrealizowanych przez dewelopera inwestycji mieszkaniowych są Osiedle Rycerskie, Apartamenty Bandtkiego, Czerwone Maki, osiedle Piltza, Atut, Wojewódzka 10.

W Biurze sprzedaży dewelopera dostępne są szczegółowe informacje o aktualnych ofertach, promocjach oraz cenach mieszkań.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Apartamenty Bokserska?

Mokotów, Służewiec, ul. Bokserska 56.

Kto jest deweloperem Apartamenty Bokserska w Warszawie?

Deweloperem Apartamenty Bokserska jest KG Group.

Kiedy Apartamenty Bokserska zostanie oddany do użytkowania?

Apartamenty Bokserska – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Apartamenty Bokserska na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o