Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Apartamenty Różana
w Krakowie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Dębniki, ul. Różana

Więcej o budynku

ul. Różana (Apartamenty Różana)
4 piętra
Sprzedane
Nie wiadomo
Oddano w 3 kw. 2018
Sprzedane

Apartamenty Różana na mapie Krakowa

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków1
🟧 Liczba mieszkań15
🟧 Liczba pięter4
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań22,04–111,66 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedle otwarte
🟧 Udogodnieniainternet, tv kablowa, winda

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,6–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Apartamenty Różana jest prestiżową kameralną inwestycją, wzniesioną w krakowskiej dzielnicy Stare Dębniki, w sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych i Starego Miasta. Składa się z jednego budynku usługowo-mieszkalnego.

Lokalizacja

Inwestycję ulokowano przy zbiegu ulic Różana i Kazimierza Pułaskiego w dzielnicy Dębniki. Lokalizacja ta umożliwia dogodną komunikację z centrum i pozostałymi częściami Krakowa oraz łatwy dostęp do obiektów zabytkowych, kulturalnych, sportowych, biznesowych. Od ścisłego centrum miasta inwestycja jest oddalona o około 1,7 kilometra.

Okolica inwestycji

W odległości 200 metrów od inwestycji dostępna jest szkoła podstawowa nr 30, w odległości blisko 500 metrów ― szkoła podstawowa nr 110 i przedszkole samorządowe nr 67. W sąsiedztwie Apartamentów Różana położone są liczne restauracje, kawiarnie, gabinety lekarskie, salony kosmetyczne, sale fitness, boisko, publiczne centrum medyczne Medicina, pracownie i szkoły artystyczne, szkoły języków obcych, galerie i muzea, kościoły oraz targ “Rynek Dębnicki”. Od sklepów spożywczych Żabka, Odido i ABC Delikatesy inwestycja jest oddalona o około 300 metrów. Centrum handlowe Jubilat i Centrum kongresowe ICE Kraków leżą w promieniu blisko 700 metrów. Rynek Główny, Zamek Królewski na Wawelu i zabytkowa dzielnica Kazimierz położone są w promieniu blisko 1,5 kilometra. Od Bulwarów Wiślanych i parku pod Wawelem inwestycja jest oddalona o około 700 metrów, od parku Dębnickiego ― o 1 kilometr, od Plant Krakowskich ― o około 1,5 kilometra.

Architektura

Układ architektoniczny czteropiętrowej inwestycji jest połączeniem klasycznego, nawiązującego do zabytkowych kamienic krakowskich, oraz nowoczesnego stylu ― budynek składa się z dwóch umownych części ― mniejszej, reprezentacyjnej, wykonanej w stylu klasycznym, o wykończeniu tynkowym, utrzymanym w odcieniach beżu i balustradach na tarasie, oraz większej, funkcjonalnej, wzniesionej w nowoczesnym stylu z zastosowaniem ciemno-szarych i jasno-brązowych paneli dekoracyjnych oraz przeszkleń w wykończeniu. Budynek posiada tarasy i ogródki dachowe.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest otwarty. Przewidziano wewnętrzne miejsca postojowe w garażu. Wokół budynku wykonano chodniki i drogi dojazdowe. W budynku zainstalowano cichobieżną windę.

Komunikacja

Leżące w pobliżu inwestycji główne arterie transportowe ― ulice Marii Konopnickiej, Monte Cassino, mosty Grunwaldzki i Dębnicki ― pozwalają na szybki dojazd do innych części Krakowa oraz wyjazd poza miasto. Przystanki tramwajowe i autobusowe przy Rondzie Grunwaldzkim położone są w odległości 350 metrów od inwestycji, przystanku autobusowe przy ulicy Konopnickiej oddalone są o 450 metrów.

O mieszkaniach

Inwestycja liczy 15 mieszkań o układzie od 1 do 4 pokoi i powierzchni od 22 do 111 metrów kwadratowych. Do mieszkań na parterze przynależne są ogródki o metrażu od 21 do 170 metrów kwadratowych, lokale na drugim i czwartym piętrze mają własne tarasy. Mieszkania są wyposażone w domofony i drzwi antywłamaniowe.

O deweloperze

Inwestycję realizowano przez firmę Core Development, istniejącej na rynku od 10 lat i zajmującej się realizacją inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych. W 2018 roku firma dostała Nagrodę Złotego Sokoła i tytuł Krakowskiego Dewelopera Roku. Wśród inwestycji mieszkaniowych zrealizowanych przez Core Development w Krakowie są River Lane, Apartamenty Wola, W Residence, Garden Lane.

Szczegóły oferty, aktualne ceny mieszkań i promocje są dostępne w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji
Inna nazwa tej inwestycji Apartamenty Rozana.

Jaki jest adres Apartamenty Różana?

Dębniki, ul. Różana.

Kto jest deweloperem Apartamenty Różana w Krakowie?

Deweloperem Apartamenty Różana jest Core Development.

Kiedy Apartamenty Różana zostanie oddany do użytkowania?

Apartamenty Różana – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Apartamenty Różana na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o