Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

U Przybyszewskiego
w Krakowie

Cena / m2
od ‍12 067 zł $2 570
na ‍1 571 zł $335.2
Deweloper
Adres
Bronowice, ul. Przybyszewskiego 83

Rzuty i ceny mieszkań w inwestycji U Przybyszewskiego

Ceny i dostępność są aktualne na dzień 27 kwietnia
Mieszkanie99.36–142.07 m2od ‍13 163 zł / m2 $2 810od ‍1 870 000 zł $398 980
2-pokojowe46.17–55.05 m2sprawdzamy cenę
3-pokojowe54.28–111.68 m2od ‍12 067 zł / m2 $2 570od ‍655 000 zł $139 750
4-pokojowe83.5–94.17 m2od ‍12 530 zł / m2 $2 670od ‍1 050 000 zł $224 030

U Przybyszewskiego na mapie Krakowa

Bronowice, ul. Przybyszewskiego 83

Etap budowy

U Przybyszewskiego
Budynek A, Budynek B, Budynek C, Budynek D
zbudowane
w sprzedaży
termin oddania4 kw. 2019

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków2
Liczba mieszkań59
Liczba pięter3
Parkingmiejsca postojowe podziemne
Powierzchnia mieszkań54–152 m2
Rodzaj zabudowymieszkania
Terenosiedle zamknięte
Udogodnieniaochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, klub fitness, sauna, winda, rowerownia, videodomofon, sala fitness, wózkarnia, patio / dziedziniec

O mieszkaniach

Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz
Wysokość sufitów2,69 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Inwestycja U Przybyszewskiego to kameralne osiedle składające się z dwóch budynków trzypiętrowych, otoczone rozległymi terenami zielonymi i ulokowane w krakowskiej dzielnicy Bronowice.

Lokalizacja

Osiedle znajduje się przy ulicach Przybyszewskiego i Buszka, w okolicy zabudowanej przez nowe inwestycje mieszkaniowe. Lokalizacja pozwala na dość wygodny dojazd do pozostałych części Krakowa oraz dostęp do różnorodnych stref rekreacji znajdujących się w pobliskich Błoniach Krakowskich i Bielańsko-Tynieckim parku krajobrazowym.

Okolica inwestycji

Niedaleko osiedla U Przybyszewskiego dostępne są przedszkola, szkoły podstawowe (nr 93 i nr 5) oraz szkoły wyższe. W promieniu 2 kilometrów położone są ośrodki medyczne (centrum Scanmed, publiczny zakład opieki zdrowotnej MSWiA), obiekty sportowe (siłownie, basen AGH, korty tenisowe). W pobliżu osiedla znajdują się liczne sklepy spożywcze (Biedronka, Żabka, Lewiatan). 7 minut samochodem zajmuje dojazd do Galerii Bronowice i szeregu sklepów (Castorama, Ikea, Makro Cash&Carry, OBI). Tereny zielone ― Błonia Krakowskie, park Jordana, Kopiec Kościuszki, Bielańsko-Tyniecki park krajobrazowy z ZOO ― od osiedla są oddzielone o 2-4 kilometry.

Architektura

Budynki osiedla U Przybyszewskiego są wykonane w stylu nowoczesnym, w elewacji zastosowano jasną kolorystykę oraz drewniane i przeszklone elementy dekoracyjne. Obydwa budynki mają po trzy piętra.

Infrastruktura osiedla

Na terenie osiedla znajdują się place zabaw dla dzieci (zewnętrzne oraz wewnętrzna sala kreatywna), wózkownia, rowerownia, wspólne strefy wypoczynku, sauna, siłownia. Oferowane są komórki lokatorskie. Na samochody jest przewidziany parking podziemny. Osiedle jest zamknięte, chronione i monitorowane.

Komunikacja

Inwestycja jest położona w pobliżu węzłów transportowych, co pozwala na łatwe dotarcie do innych części miasta i wyjazd poza miasto. Ze znajdujących się w odległości około 500 metrów przystanków komunikacji miejskiej można autobusem lub tramwajem dojechać do centrum i innych dzielnic Krakowa. Dotarcie samochodem do Starego Miasta zajmuje blisko 15-20 minut.

O mieszkaniach

Mieszkania inwestycji mają od 2 do 4 pokoi, w ofercie są też apartamenty dwupoziomowe. Powierzchnia lokali wynosi od 54 do 152 metrów kwadratowych. Mieszkania na poziomach od 1 do 2 mają balkony, lokale na parterze ― własne ogródki, apartamenty na najwyższej kondygnacji ― tarasy widokowe. W górnych kondygnacjach są dostępne instalacje do klimatyzacji, mieszkania wyposażone są w drewnianą stolarkę okienną. Deweloper oferuje pakiety wykończeń pod klucz.

O deweloperze

Deweloperem osiedla jest krakowska firma Eko-Park należąca do Grupy Kapitałowej Sobiesław Zasada. Deweloper istnieje na rynku nieruchomości od 23 lat, specjalizuje się w projektach mieszkaniowych i komercyjnych. Wśród zrealizowanych przez firmę inwestycji mieszkaniowych w Krakowie są Duo Residence, Art City, 7 Życzeń.

Więcej informacji o szczegółach oferty, aktualnych cenach i promocjach można uzyskać w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Zapisz się do newslettera z aktualnościami dotyczącymi tej inwestycji
Wyślemy wiadomość, jak tylko zaktualizujemy ceny, status oraz postęp budowy, dodamy rzuty mieszkań lub dowiemy się jeszcze czegoś przydatnego o tej inwestycji.
Email
Podoba Ci się U Przybyszewskiego?
Dodaj do ulubionych, aby nie zgubić i wyślij link temu, kto pomaga Ci z wyborem mieszkania

Jakie mieszkania są w sprzedaży w U Przybyszewskiego w Krakowie?

Ile kosztuje metr kwadratowy w U Przybyszewskiego?

Metr kwadratowy na tym osiedlu kosztuje od 12067 zł.

Kto jest deweloperem U Przybyszewskiego w Krakowie?

Deweloperem U Przybyszewskiego jest EkoPark.

Kiedy U Przybyszewskiego zostanie oddany do użytkowania?

U Przybyszewskiego – zbudowane.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o