Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Art City
w Krakowie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Grzegórzki, ul. Fabryczna 5-9 (1,9 km od centrum Krakowa)

Art City na mapie Krakowa

Grzegórzki, ul. Fabryczna 5-9 (1,9 km od centrum Krakowa)

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Art City — 2 kw. 2016
Budynek P1
zbudowane
sprzedane
termin oddania3 kw. 2017
Budynek L1
zbudowane
sprzedane
termin oddania4 kw. 2018
Budynek P2
zbudowane
sprzedane
termin oddania1 kw. 2020
Budynek P3
zbudowane
sprzedane
termin oddania1 kw. 2020
Budynek P4
zbudowane
sprzedane
termin oddania1 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków5
Liczba mieszkań415
Liczba pięter10
Parkingmiejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Powierzchnia mieszkań30–76 m2
Rodzaj zabudowymieszkania
Terenosiedle zamknięte
Udogodnieniaochrona, monitoring, winda, patio, siłownia plenerowa, mini golf, system inteligentnego klucza, komórki lokatorskie, wózkownia, rowerownia, przedszkole, usługi w budynku, paczkomat

O mieszkaniach

Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz
Wysokość sufitów2,74 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Art City to kompleks mieszkalny o podwyższonym standardzie, łączący nowoczesną architekturę i współczesną sztukę. Osiedle posiada własne zaplecze handlowo-usługowe i rozbudowaną strefę rekreacyjną, usytuowane jest w dzielnicy Grzegórzki blisko centrum Krakowa.

Lokalizacja

Realizowana etapowo inwestycja Art City wygodnie położona jest pod względem komunikacji ― przy zbiegu Alei Pokoju i ulicy Fabrycznej, na wschód od Starego Miasta, w otoczeniu niskopiętrowej miejskiej zabudowy i parków, w niewielkiej odległości od brzegu Wisły.

Okolica inwestycji

W bliskości kilkudziesięciu metrów od osiedla znajdują się sklep Żabka i piekarnia Halagarda, w promieniu około 3 km dostępne są liczne sklepy, supermarkety Biedronka i Carrefour, Centrum Zmian (Psycholog, Psychoterapeuta), gabinet ginekologiczny Allmed, apteki, Centrum Handlowe M1.

W najbliższej okolicy osiedla Art City są kilka żłobków, Samorządowe Przedszkole nr 124, Milusie Przedszkole Niepubliczne i Przedszkole Niepubliczne Art-Child. Inne placówki edukacyjne w pobliżu to są szkoły podstawowe nr 39 im. Bartosza Głowackiego i nr 38 im. Bractwa Kurkowego, XIII Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte i Altkom Akademia.

Trasy biegowe i ścieżki rowerowe są dostępne wzdłuż Alei Pokoju, Bulwarów Wiślanych, Bulwarów na Dąbiu oraz w Parku Lotników. W pobliżu są też Klub Sportowy Grzegorecki, Międzyszkolny basen pływacki, Strzelnica.

W niedużej odległości od osiedla położone są liczne obiekty kulturalne, m. in. Teatr Varieté, Opera Krakowska, Tauron Arena i Muzeum Sztuki Współczesnej.

Architektura

Inwestycję tworzy zespół 10-piętrowych budynków wielorodzinnych o minimalistycznym nowoczesnym designie i jasnej kolorystyce. Kompleks zaprojektowała pracownia Artur Jasiński i Wspólnicy, będącą autorem wielu uznanych realizacji. Projekt wyróżniają duże loggie, staranna aranżacja wnętrz, subtelnie włączone w strukturę kompleksu artystyczne obiekty.

Infrastruktura osiedla

Teren zamkniętego osiedla jest objęty całodobowym monitoringiem, działa system inteligentnego klucza. Zlokalizowanie patio inwestycji na poziomie +1 uniemożliwia dostęp osób z ulicy. W budynkach zainstalowane są bezpieczne windy cichobieżne z odzyskiem energii. Do dyspozycji mieszkańców są miejsca postojowe naziemne i w kondygnacji podziemnej. W parterze znajdują się lokale handlowo-usługowe. Pomiędzy innych udogodnień na terenie inwestycji są wózkownia, rowerownia, paczkomaty pod budynkami, komórki lokatorskie, obiekty rekreacyjne, boisko, strefa ćwiczeń, mini golf, plac zabaw dla dzieci, przedszkole.

Komunikacja

W pobliżu osiedla znajduje się przystanek linii tramwajowych Fabryczna 14, 1, 22 oraz linii nocnej autobusowej 62. Na Rynek Główny Krakowa można dotrzeć pieszo w ciągu 30 minut. Położone w pobliżu ważne arterie miejskie to są II Obwodnica, Aleja Pokoju, ul.Grzegórzecka.

O mieszkaniach

Lokale mieszkalne inwestycji o układzie od 1 do 3 pokoi oraz metrażach od 30 do 76 m2 posiadają balkony lub tarasy, a te na parterach – ogródki. Wysokość sufitów wynosi do 274 cm. W ofercie dewelopera dostępne są pakiety wykończenia mieszkań pod klucz.

O deweloperze

Firma deweloperska Eko-Park S.A. działająca na rynku od 1996 należy do Grupy Kapitałowej Sobiesław Zasada i ma szereg zrealizowanych projektów w Krakowie, między innymi to kameralne osiedla U Przybyszewskiego w Bronowicach, 7 życzeń w Bronowicach Wielkich. Inna spółka deweloperska Grupy Zasada, włączona od 2015 r. w struktury Eko-Park S.A., znana wcześniej jako Acar Developer, zrealizowała wiele projektów w Krakowie – obiekty o niskiej i średniowysokiej zabudowie, o przeznaczeniu mieszkalnym i komercyjnym.

Szczegóły oferty, ceny mieszkań oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Art City?

Grzegórzki, ul. Fabryczna 5-9 (1,9 km od centrum Krakowa).

Kto jest deweloperem Art City w Krakowie?

Deweloperem Art City jest EkoPark.

Kiedy Art City zostanie oddany do użytkowania?

Art City P1, Art City L1, Art City P2, Art City P3, Art City P4 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Art City na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o