Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Ogrody Lubocza
w Krakowie

Mieszkanie
od ‍649 950 zł
Cena / m2
od ‍6 108 zł
na ‍67 zł
Adres
Wzgórza Krzesławickie, ul. Lubocka 29-31

Rzuty i ceny mieszkań w inwestycji Ogrody Lubocza

Ceny i dostępność są aktualne na dzień 21 listopada 2022
5-pokojowe
93.31 m2
od ‍6 965 zł / m2od ‍649 950 zł

Ogrody Lubocza na mapie Krakowa

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Instalacjeprąd, woda, kanalizacja, gaz, domofon, internet, tv kablowa
🟧 Liczba budynków10
🟧 Liczba mieszkań40
🟧 Liczba pięter1
🟧 Ogrzewanieindywidualne (piec gazowy)
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań53,41–93,31 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowebalkon, taras, ogródek
🟧 Rodzaj zabudowyjednorodzinna
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Typ nieruchomościmieszkanie

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski

Opis Inwestycji

O inwestycji

Inwestycja Ogrody Lubocza to zespół osiedlowy piętrowych budynków wielomieszkaniowych, zlokalizowany w północno-wschodniej części Krakowa, w odległości około 11 km od centrum miasta.

Lokalizacja

Kompleks mieszkalny znajduje się przy ul. Lubockiej na krakowskim osiedlu Lubocza, wchodzącym w skład dzielnicy Wzgórza Krzesławickie. Okolica inwestycji charakteryzuje się niską zabudową, przeważająco jednorodzinną oraz usytuowaniem wśród terenów zielonych.

Okolica inwestycji

W okolicy osiedla zlokalizowane są sklepy spożywcze PSS Społem – 500 m, Biedronka – 2 km, Lewiatan – 1,6 km, lokale gastronomiczne, apteka, mechanik samochodowy – 80 m, bankomat / wpłatomat – 1,4 km, poczta – 2 km, klub Dukat ośrodka kultury Kraków-Nowa Huta – 950 m, kościół katolicki – 600 m. W zasięgu 3 km leży park Zalew Nowohucki.

Edukacja

Placówki oświatowe w pobliżu to publiczne przedszkole Małe Aniołki – 450 m, przedszkole nr 63 samorządowe – 950 m, szkoła podstawowa z oddziałami integracyjnymi nr 98 – 2 km.

Opieka medyczna

Odległa o 180 m przychodnia oferuje poradnię chorób wewnętrznych, poradnię chorób dzieci, punkt szczepień, poradnię stomatologiczną, gabinet pielęgniarki środowiskowo-rodzinnej, gabinet zabiegowy. Ognisko TKKF Rekreacja Konna Hipoterapia oddalone jest o 1,2 km, szpital Topme i CM Ujastek – 1,8 km.

Sport

Ośrodki sportowe w pobliżu to są szkoła jazdy konnej – 750 m, Rugby Klub Nowa Huta – 850 m, boisko do piłki nożnej – 550 m, basen Wandzianka – 3 km, klub fitness os. Na Stoku – 2 km.

Komunikacja

Terenem dzielnicy kursują autobusy komunikacji miejskiej MPK; w odległości 150 m położony jest przystanek linii nr 110, 117, 160 oraz 242. O 900 m oddalony jest osobowy przystanek kolejowy Kraków Lubocza na linii Kraków Mydlniki – Podłęże. Pętla tramwajowa "Wzgórza Krzesławickie" z liniami nr 1, 4 i 5 oddalona jest o 1,5 km.

Architektura

Niepodpiwniczone budynki posiadają dwie pełne kondygnacje nadziemne oraz poddasze użytkowe, nakryte dachem dwuspadowym z oknami połaciowymi. Elewacja wykończona jest tynkami o białej i jasnoszarej tonacji. Balkony wyposażone są w balustrady ażurowe.

Infrastruktura osiedla

Ogrody Lubocza to zamknięta enklawa z pełną wewnętrzną infrastrukturą komunikacyjną; zapewnione jest miejsce postojowe naziemne do każdego z lokali. Osiedle uzbrojone jest w media miejskie, prąd, wodę, kanalizację, gaz.

O mieszkaniach

Oferta składa się z odno- i dwupoziomowych lokali mieszkalnych o wielkości od 53 do 93 m2 trzy-, cztero- i pięciopokojowych, zlokalizowanych w parterze oraz na piętrze i poddaszu. Każdy lokal posiada dodatkową przestrzeń otwartą w postaci balkonu lub tarasu i ogródka. W lokalach zamontowano domofony, rozprowadzono internet i tv kablową. W pomieszczeniach zapewniono indywidualne ogrzewanie, zasilane z pieca gazowego.

O deweloperze

Projekt Ogrody Lubocza w Krakowie realizowany jest przez firmę April Development, działającą na rynku budowlanym od 2017 roku.

W Biurze sprzedaży dewelopera uzyskać można szczegółowe informacje o ofercie, aktualnych cenach i obowiązujących promocjach.

Zapisz się do newslettera z aktualnościami dotyczącymi tej inwestycji
Wyślemy wiadomość, jak tylko zaktualizujemy ceny, status oraz postęp budowy, dodamy rzuty mieszkań lub dowiemy się jeszcze czegoś przydatnego o tej inwestycji.
Podoba Ci się Ogrody Lubocza?
Dodaj do ulubionych, aby nie zgubić i wyślij link temu, kto pomaga Ci z wyborem mieszkania

Jakie mieszkania są w sprzedaży w Ogrody Lubocza w Krakowie?

Dostępne są 5-pokojowe.

Ile kosztuje metr kwadratowy w Ogrody Lubocza?

Metr kwadratowy na tym osiedlu kosztuje od ‍6 108 zł.

Kto jest deweloperem Ogrody Lubocza w Krakowie?

Deweloperem Ogrody Lubocza jest April Development.

Kiedy Ogrody Lubocza zostanie oddany do użytkowania?

Budynek A, Budynek B, Budynek C, Budynek D, Budynek E, Budynek F, Budynek AB, Budynek CD, Budynek EF, Budynek GH – zbudowane.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o