Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Apartamenty Snycerska
w Krakowie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Bieżanów-Prokocim, ul. Snycerska

Więcej o budynku

ul. Snycerska (Apartamenty Snycerska)
3 piętra
Sprzedane
2 kw. 2018
Oddano w 2 kw. 2020
Sprzedane

Apartamenty Snycerska na mapie Krakowa

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków1
🟧 Liczba mieszkań47
🟧 Liczba pięter3
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne (1 poziom, 48 miejsc), miejsca postojowe naziemne (10 miejsc)
🟧 Powierzchnia mieszkań42,42–102,21 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Udogodnieniaochrona, monitoring, winda, patio / dziedziniec

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,6 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Apartamenty Snycerska jest kameralnym osiedlem mieszkaniowym, realizowanym w granicach krakowskiej dzielnicy Bieżanów-Prokocim.

Lokalizacja

Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Snycerskiej, w odległości około 6 km od ścisłego centrum miasta. Lokalizacja wyróżnia się rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową i bliskością terenów rekreacyjnych.

Okolica inwestycji

W pobliżu dostępne są placówki medyczne, sklep spożywczy Biedronka, restauracje, placówka medyczna, kluby fitness, punkty usługowe, stacja paliw. Najbliższa placówka pocztowa znajduje się w odległości około 550 m. Centrum handlowe Bonarka City Center oddalone jest o 4800 m. Najbliższe placówki edukacyjne to przedszkole samorządowe nr 49 (550 m), przedszkole „Akademia Uśmiechu” (350 m), przedszkole „Bajkowo” (260 m), przedszkole publiczne „Małe Aniołki” (700 m), szkoła podstawowa nr 61 im. J. Piłsudskiego (190 m), szkoła podstawowa specjalna nr 150 (280 m), prywatna szkoła podstawowa im. J. Piłsudskiego (700 m), zespół szkół specjalnych nr 11 (280 m), XV liceum ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej Curie (450 m), XXV liceum ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego (2300 m). Do supermarketu Lidl – 3000 m. Do Świątyni Opatrzności Bożej – 550 m. Muzeum Fabryka „Emalia” Schindlera oddalone jest o około 4700 m. Tuż przy osiedlu leży park im. Anny i Erazma Jerzmanowskich, do parku na Kozłówce – 1000 m, parku im. Lilii Wenedy – 1300 m.

Architektura

Modernistyczne bryły budynku wyróżnia elegancka kolorystyka utrzymaną w odcieniach szarości i beli. Nowoczesny wygląd obiektu podkreślają duże przeszklenia. Architektoniczny projekt inwestycji koresponduje z ogródkami, nasadzeniami roślin oraz zielonym płaskim dachem.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji Apartamenty Snycerska jest zamknięty, objęty monitoringiem i ochroną całodobową. Do dyspozycji mieszkańców są miejsca postojowe naziemne i w hali garażowej, zagospodarowany dziedziniec, winda.

Komunikacja

Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum i innymi częściami Krakowa. W odległości 650 m znajduje się przystanek autobusowy Wlotowa z liniami autobusów nr 144, 173, 204, 224, 244, 274, 503, 669. Odległość do centrum Krakowa stanowi blisko 6 km i zajmuje około 10 minut jazdy samochodem przez ulice Wielicką. W odległości około 2,7 km znajduje się stacja kolejowa Kraków Płaszów, obsługująca połączenia EIP, RC, REG, TLK. Położenie inwestycji pozwala na wygodne podróżowanie rowerem, w pobliżu znajdują się ścieżki rowerowe i stacja wypożyczalni rowerów Wavelo (400 m).

O mieszkaniach

W inwestycji zaprojektowano dwu-, trzy i czteropokojowe mieszkania o powierzchni od 42 do 102 metrów kwadratowych z tarasami i ogródkami.

O deweloperze

Inwestycja Apartamenty Snycerska realizowana jest przez warszawską spółkę deweloperską Wan. Firma jest doświadczonym deweloperem w Polsce, posiada ponad 20-letnie doświadczenie na rynku budowlanym, oferując inwestycje mieszkaniowe, biurowo-usługowe, magazynowe oraz rekreacyjne w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Płocku, Krakowie oraz na Mazurach.

Szczegóły oferty, ceny mieszkań oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Apartamenty Snycerska?

Bieżanów-Prokocim, ul. Snycerska.

Kto jest deweloperem Apartamenty Snycerska w Krakowie?

Deweloperem Apartamenty Snycerska jest Wan.

Kiedy Apartamenty Snycerska zostanie oddany do użytkowania?

Apartamenty Snycerska – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Apartamenty Snycerska na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o