Ta inwestycja jest obecnie niedostępna do przeglądania

1/5
Cerisier Residence w Poznaniu
Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj
wszystkie mieszkania wyprzedane

Cerisier Residence
w Poznaniu

Według naszych informacji w inwestycji Cerisier Residence na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Adres
Grunwald, Grunwald Południe, ul. Smardzewska 5 (5 km od centrum Poznania)

Cerisier Residence na mapie Poznania

Grunwald, Grunwald Południe, ul. Smardzewska 5 (5 km od centrum Poznania)

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Cerisier Residence — 1 kw. 2019
Cerisier Residence
oddane do użytku
wszystkie mieszkania wyprzedane
termin oddania – 3 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków1
Liczba mieszkań106
Liczba pięter3
Parkingmiejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne
Powierzchnia mieszkań25,86–89,79 m2
Rodzaj zabudowymieszkania
Udogodnieniawinda, rowerownia, komórki lokatorskie, boksy lokatorskie, stojaki rowerowe, dziedziniec, przystosowane dla niepełnosprawnych

O mieszkaniach

Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz
Wysokość sufitów2,65 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Cerisier Residence jest nowoczesnym trzypiętrowym budynkiem wielorodzinnym, ulokowanym na poznańskim Grunwaldzie.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się przy ulicy Smardzewskiej, od centrum miasta jest oddalona o 9,7 km. Lokalizacja wyróżnia się bliskością terenów zielonych, rozwiniętą infrastrukturą, dogodną komunikacją z pozostałymi częściami miasta.

Okolica inwestycji

W okolicy inwestycji położone są restauracje, placówki medyczne, placówka pocztowa, punkty usługowe, sklepy spożywcze Biedronka, Żabka, Dom Chleba. Centrum handlowe King Cross Marcelin jest oddalone o 2900 m. Najbliżej położone placówki edukacyjne to Przedszkole nr 28 im. Małych Astronomów – 300 m, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Erazma z Rotterdamu, Dwujęzyczne przedszkole i żłobek „KIDS&Co” – 500 m, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, Publiczne Przedszkole nr 13 – 650 m. W pobliżu dostępne są place zabaw dla dzieci, siłownie plenerowe, a także tereny zielone, jak to Park z siłownią i skwer Park ks. Feliksa Michalskiego (950 m), Park ks. Józefa Jasińskiego (1200 m), Park Lecha Molewskiego (1800 m), Lasek Marceliński (2700 m). W pobliżu znajdują się obiekty sportowe Jump Arena – 650 m, Olimp Centrum Fitness – 1100 m, Korty tenisowe Joppol - 1300 m, Reebok Crossfit Poznań – 1500 m.

Architektura

Trzypiętrowy budynek Cerisier Residence komponuje się z sąsiednimi budynkami. Elewacja jest utrzymana w jasnej kolorystyce, dopełniona przezroczystymi i drewnianymi balustradami balkonowymi. Dopełniają nowoczesną architekturę budynku parkowo zaaranżowany dziedziniec i ławki z pergolami.

Infrastruktura osiedla

Inwestycja jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnością. Do dyspozycji mieszkańców są winda, rowerownia, stojaki rowerowe, miejsca postojowe naziemne i w podziemnej hali garażowej, komórki i boksy lokatorskie. W budynku zaprojektowane są reprezentacyjne hole wejściowe.

Komunikacja

Inwestycja jest dobrze skomunikowana z centrum i innymi częściami miasta. Tuż przy osiedlu znajduje się przystanek autobusu nr 150 Jawornicka. Nieco dalej, w odległości 350 m jest zlokalizowany przystanek Rondo Skubiszewskiego z tramwajami nr 1, 6, 13 i autobusami 251 i T1. W odległości około 2,1 km od inwestycji przebiega zmodernizowana droga wojewódzka nr 196 klasy GP o długości 68,5 km, która łączy Poznań z Wągrowcem. Dojazd samochodem drogą wojewódzką nr 433 przez ulicę Grunwaldzką do centrum miasta zajmuje około 17 minut. Do przystanku kolejowego Poznań Junikowo – 1600 m. Położenie osiedla pozwala na wygodne podróżowanie rowerem, w pobliżu znajdują się ścieżki rowerowe.

O mieszkaniach

W budynku zaprojektowano kawalerki oraz mieszkania dwu, trzy- i czteropokojowe o powierzchni od 28 do 90 metrów kwadratowych. W każdym zaprojektowano duże okna, balkony, tarasy lub przydomowe ogródki. Deweloper oferuje opcję wykończenia mieszkań pod klucz.

O deweloperze

Cerisier Residence to projekt firmy Bouygues Immobilier Polska, która jest częścią francuskiej spółki deweloperskiej założonej w 1965 roku. Na rynku budowlanym Polski deweloper działa od 2001 roku, oferując inwestycje mieszkaniowe w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu. Firma należy do Polskiego związku Firm Deweloperskich, posiada Certyfikat Jakości ISO, Certyfikat Budownictwa Wysokiej Jakości HQE. Wśród zrealizowanych przez dewelopera inwestycji w Poznaniu są między innymi osiedla Manufaktura Stare Miasto, Soleil De Malta.

W Biurze sprzedaży dewelopera uzyskać można szczegółowe informacje o ofercie, aktualnych cenach i obowiązujących promocjach.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Cerisier Residence?

Grunwald, Grunwald Południe, ul. Smardzewska 5 (5 km od centrum Poznania).

Kto jest deweloperem Cerisier Residence w Poznaniu?

Deweloperem Cerisier Residence jest Bouygues Immobilier Polska.

Kiedy Cerisier Residence zostanie oddany do użytkowania?

Cerisier Residence – oddane do użytku.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Cerisier Residence na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o