Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Finale Apartments
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Wyględów, ul. Juliana Kulskiego 1

Więcej o budynkach

Finale Apartments
Jeszcze 2 budynki w tym etapie inwestycji
Jeszcze 2 budynki
ul. Juliana Kulskiego 1 (Budynek 1)
3 piętra
Sprzedane
Nie wiadomo
Oddano w 2 kw. 2018
Sprzedane

Finale Apartments na mapie Warszawy

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków3
🟧 Liczba mieszkań27
🟧 Liczba pięter3
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne (2 poziomy, 80 miejsc)
🟧 Powierzchnia mieszkań147,8–477,9 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Udogodnieniaochrona, winda, recepcja, dziedziniec, siłownia, sauna, przystosowane dla niepełnosprawnych

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe, penthouse
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz

Opis Inwestycji

O inwestycji

Finale Apartments jest zespołem kameralnych budynków apartamentowych o wysokim standardzie położonym na warszawskim Mokotowie.

Lokalizacja

Inwestycję wzniesiono przy ulicy Juliana Kulskiego 1 w obrębie obszaru Wyględów należącego do dzielnicy Mokotów. Okolica cechuje się kameralnością, bliskością centrum (10 minut samochodem) i miejskich parków, rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową, zdrowotną, edukacyjną, sportową i rozrywkową, pozwala na szybki dojazd do innych części Warszawy.

Okolica inwestycji

W okolicy inwestycji znajdują się liczne lokale gastronomiczne, tereny ogrodów działkowych, park Pole Mokotowskie (1 kilometr), salony kosmetyczne, drogerie, siłownie, centra sportowo-rekreacyjne, szpital kliniczny, prywatne poradnie lekarskie, apteki, oddziały banków i placówki Poczty Polskiej, ośrodki oświatowe (przedszkola Brytyjskie, Różany Ogródek, Raz Dwa Trzy - My, żłobek nr 1 ― w promieniu 500 metrów, dwujęzyczne przedszkole i szkoła podstawowa PWN ― 800 metrów, szkoła podstawowa nr 70 i XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. J. Kochanowskiego ― 1 kilometr), wydziały uczelni wyższych, szkoły artystyczne i językowe. Do pobliskich punktów handlowych należą supermarkety spożywcze Żabka (tuż przy inwestycji), Carrefour Express (350 metrów), Delikatesy Centrum (700 metrów), galeria handlowa Plac Unii (2,2 kilometra), centrum handlowe Blue City (3 kilometry).

Architektura

Trzypiętrowe apartamentowce wykonano w stylu modernistycznym, zastosowano prostą bryłę o zróżnicowanych układach, w elewacjach użyto połączenia kolorystycznego ciemnych i jasnych odcieni, licznych drewnianych elementów dekoracyjnych i obszernych przeszkleń (okna panoramiczne, przeszklenia ogrodów zimowych i szklane balustrady balkonowo-tarasowe).

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest zamknięty i objęty ochroną. Zaprojektowano na nim wewnętrzny dziedziniec ze wspólną strefą relaksu, elementy małej architektury i ciągi piesze. Do dyspozycji mieszkańców są miejsca postojowe na dwupoziomowym podziemnym parkingu, lobby z recepcją, prywatny klub fitness i sauna. W budynkach zainstalowano cichobieżne windy. Inwestycję dostosowano do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Komunikacja

Inwestycja leży w sąsiedztwie szeregu kluczowych arterii komunikacyjnych Warszawy, wśród których ― ulice Wołoska i Racławicka, aleja Niepodległości i ulica Żwirki i Wigury, ulice Puławska, Goworka, Belwederska i Jana III Sobieskiego. Dojazd samochodem do centrum miasta zajmuje blisko 10 minut. W promieniu 1,2 kilometra położone są stacje metra linii M1 Pole Mokotowskie i Racławicka, o 250 metrów oddalone są liczne przystanki tramwajowe i autobusowe oraz stacja roweru miejskiego.

O mieszkaniach

W inwestycji zaprojektowano 27 apartamentów o metrażu od 147 do 477 metrów kwadratowych. Są to lokale trzy-, cztero- i pięciopokojowe oraz apartamenty typu penthouse. Wyposażone są w garderoby, pralnie, kilka węzłów sanitarnych, uzupełnione w tarasy widokowe i ogrody zimowe. Apartamenty sprzedawane są w stanie deweloperskim i z pełnym wykończeniem.

O deweloperze

Inwestycją opiekuje się deweloper Ekopark działający na rynku nieruchomości od ponad 20 lat. Realizuje inwestycje mieszkaniowe o zróżnicowanym standardzie głównie na terenie Krakowa i Warszawy. Do ukończonych przez dewelopera warszawskich inwestycji należą zwłaszcza Grazioso Apartamenty, Violino, Cameretta, Delicato, Etiuda, Suita, Serenata.

W Biurze sprzedaży dewelopera dostępne są szczegółowe informacje o aktualnych ofertach, cenach i promocjach.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Finale Apartments?

Wyględów, ul. Juliana Kulskiego 1.

Kto jest deweloperem Finale Apartments w Warszawie?

Deweloperem Finale Apartments jest EkoPark.

Kiedy Finale Apartments zostanie oddany do użytkowania?

Budynek 1, Budynek 1A, Budynek 1B – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Finale Apartments na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o