Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Głowackiego
w Krakowie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Bronowice, ul. B. Głowackiego 26-30

Głowackiego na mapie Krakowa

Bronowice, ul. B. Głowackiego 26-30

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Głowackiego — 1 kw. 2017
Budynek 1
zbudowane
sprzedane
termin oddania2 kw. 2018
Budynek 2
zbudowane
sprzedane
termin oddania4 kw. 2019
Budynek 3
zbudowane
sprzedane
termin oddania4 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków3
🟧 Liczba mieszkań190
🟧 Liczba pięter5
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań38,43–109,89 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Udogodnieniawinda, przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,6–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Inwestycja przy ulicy Głowackiego na krakowskich Bronowicach jest realizowanym etapowo osiedlem, składającym się z trzech budynków wielorodzinnych.

Lokalizacja

Osiedle znajduje się przy ulicy Bartosza Głowackiego, w pobliżu głównych arterii komunikacyjnych. Od centrum Krakowa jest oddalone o około 4 kilometry. Okolica posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę usługową, handlową i oświatową oraz pozwala na dogodną komunikację z pozostałymi częściami miasta.

Okolica inwestycji

Państwowa szkoła podstawowa nr 112 oraz prywatne szkoły podstawowe Źródło (dla dziewcząt) i Wierchy (dla chłopców) położone są w odległości blisko 1 kilometra od osiedla. W promieniu 1,5 kilometra dostępne są również szkoły podstawowe nr 106, nr 34, nr 36 i nr 93. O około 300 metrów jest oddalone przedszkole samorządowe nr 82, o 800 metrów ― publiczne przedszkole Akademia Elfów. W sąsiedztwie osiedla dostępne są restauracje, kawiarnie, gabinety lekarskie i centra medyczne, salony fryzjerskie, oddziały banków, placówka pocztowa, sala fitness, stadion, oddziały uczelni wyższych. Sklepy spożywcze Żabka i Lewiatan oddalone są od inwestycji o około 300 metrów. Galeria Bronowice ze sklepami Ikea i Castorama leży w odległości 2,5 kilometrów od osiedla. Pobliskie tereny zielone to park imienia św. Wincentego á Paulo (1,3 kilometra), parki Krowoderski i Jordana (około 2 kilometry).

Architektura

Autorem projektu architektonicznego inwestycji jest biuro Architekci Mikołajski & Wiese. Pięciopiętrowe budynki wzniesiono z prostej bryły, w stylu modernistycznym, z wyraźną artykulacją poziomą. W elewacji zastosowano tynki i panele wykończeniowe w kolorach bieli i szarości, stalowe balustrady balkonowe ozdobiono kontrastującymi elementami dekoracyjnymi (panele w kolorze pomarańczowym, żółtym).

Infrastruktura osiedla

Teren osiedla jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Dostępne są miejsca parkingowe podziemne (w boksach garażowych) i naziemne. Wokół budynków wykonano chodniki, trawniki, aranżacje roślinne. W budynkach zainstalowano cichobieżne windy.

Komunikacja

Osiedle jest położone w pobliżu ulic Bronowickiej, Piastowskiej i Królewskiej, umożliwiających dobrą komunikację z pozostałymi częściami Krakowa. Do Starego Miasta można dojechać samochodem w około 10-15 minut. W odległości 400 metrów od osiedla znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe, o 950 metrów jest oddalona stacja PKP Kraków Łobzów, stacja rowerów miejskich przy pętli tramwajowej Bronowice ― o 750 metrów.

O mieszkaniach

Inwestycja zawiera mieszkania o metrażu od 38 do 110 metrów kwadratowych, mogą to być lokale, dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowe. Mieszkania wyposażone są w balkony, loggie lub tarasy.

O deweloperze

Realizacją inwestycji opiekuje się spółka Dom-Bud M. Szaflarski, istniejąca na krakowskim rynku nieruchomości od 1991 roku i będąca członkiem Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań. Kilkakrotnie wyróżniono ją w konkursach “Budowa Roku”, “Inwestycja Przyjazna Mieszkańcom”, posiada nagrody “Diamenty Forbesa” i “Złoty Sokół”. Inne zrealizowane przez firmę inwestycje w Krakowie to osiedla przy ul. Reduta 44-48, ul. Jana Kaczary, ul. Rydla 45A i 45B, al. 29 Listopada 191, ul. Radzikowskiego, ul. Franciszka Bohomolca 11, os. Oświecenia, os. Piastów.

Informacje o promocjach, aktualne ceny mieszkań oraz szczegóły oferty dostępne są w Biurze sprzedaży dewelopera.

Jaki jest adres Głowackiego?

Bronowice, ul. B. Głowackiego 26-30.

Kto jest deweloperem Głowackiego w Krakowie?

Deweloperem Głowackiego jest Dom-Bud.

Kiedy Głowackiego zostanie oddany do użytkowania?

Głowackiego I etap, Głowackiego II etap, Głowackiego III etap – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Głowackiego na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o