1/12
Jesionova w Krakowie
Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Jesionova
w Krakowie

Cena / m2
sprawdzamy
Adres
Zwierzyniec, ul. Jesionowa 19 (4,9 km od centrum Krakowa)

Rzuty i ceny mieszkań w inwestycji Jesionova

Ceny i dostępność są aktualne na dzień 17 kwietnia 2021 r.
2-pokojoweod 56.2 m2sprawdzamy cenę
3-pokojowe73.31–80.68 m2sprawdzamy cenę
4-pokojowe87.72–96.55 m2sprawdzamy cenę

Jesionova na mapie Krakowa

Zwierzyniec, ul. Jesionowa 19 (4,9 km od centrum Krakowa)

Etap budowy

Jesionova
Budynek A1, Budynek A2, Budynek B1, Budynek B2
oddane do użytku
w sprzedaży
termin oddania – 3 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków2
Liczba mieszkań31
Liczba pięter2
Parkingmiejsca postojowe podziemne (46 miejsc)
Powierzchnia mieszkań37,46–145,42 m2
Rodzaj zabudowymieszkania
Terenosiedle zamknięte
Udogodnieniawinda, wideofon, plac zabaw, sala fitness, inteligentny dom, stojaki na rowery, rowerowa stacja serwisowa, instalacja klimatyzacyjna, komórki lokatorskie

O mieszkaniach

Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
Wysokość sufitów2,6–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Jesionova to wysokiego standardu kameralna inwestycja, składająca się z dwóch budynków wielorodzinnych i znajdująca się tuż przy rzece Rudawa na krakowskim Zwierzyńcu.

Lokalizacja

Osiedle znajduje się w nieco oddalonej od centrum, ale dobrze skomunikowanej z miastem dzielnicy przy ulicy Jesionowa, w dolinie rzeki Rudawa, niedaleko Woli Justowskiej. Otoczone jest obszernymi terenami zieleni. Niedaleko inwestycji leżą arterie komunikacyjne pozwalające na dojazd do innych części Krakowa oraz wyjazd za miasto.

Okolica inwestycji

W promieniu 1,5 kilometra od osiedla położone są publiczne i niepubliczne szkoły podstawowe (nr 72, nr 19, nr 153, szkoła Montessori), prywatne oraz samorządowe przedszkola leżą na odległości do 1 kilometra od inwestycji. W bliskiej okolicy znajdują się studio jogi, sale fitness, kluby sportowe, centrum tenisowe, prywatne gabinety lekarskie. Sklepy spożywcze Żabka i EkoChatka są oddalone o 500 metrów, Lidl i Jubilat ― o około 1 kilometr. Przy parku Decjusza, położonym w odległości blisko 600 metrów, znajdują się liczne kawiarnie i restauracje. Inne pobliskie tereny zieleni położone w promieniu 3 kilometrów to Błonia Krakowskie, las Wolski, Młynówka Królewska, Bielańsko-Tyniecki park krajobrazowy i zoo, kopiec Kościuszki. Galeria Bronowice i sklepy Castorama, Ikea, OBI oddalone są od osiedla o około 4 kilometry.

Architektura

Inwestycję wykonano w stylu nowoczesnym, z zastosowaniem prostej bryły i połączenia brązu i bieli w elewacji. Budynki posiadają po dwa piętra. Dodano dużo elementów przeszklonych. Dwa budynki tworzą osłoniętą przestrzeń podwórka, w którym założono strefy zielone i elementy małej architektury.

Infrastruktura osiedla

Jesionova to osiedle zamknięte z terenem ogrodzonym i zdalnie sterowaną bramą wjazdową. Na osiedlu są plac zabaw i wspólna strefa wypoczynku na terenie zagospodarowanym zielenią. Inwestycja posiada prywatną siłownię, rowerownię ze stacją serwisową, komórki lokatorskie. Przewidziano miejsca parkingowe w garażu podziemnym.

Komunikacja

Położenie inwestycji umożliwia dogodny dojazd do centrum i innych dzielnic Krakowa poprzez arterie takie jak ulice Królowej Jadwigi i Armii Krajowej. Dojazd samochodem do Dworca Głównego w Krakowie zajmuje około 15-20 minut. Najbliższe przystanki komunikacji miejskiej znajdują się w odległości blisko 650 metrów.

O mieszkaniach

Ogólna liczba znajdujących się w dwóch budynkach osiedla mieszkań to 31. Są to lokale o powierzchni od 37 do 145 metrów kwadratowych. Ilość pokoi w mieszkaniach wynosi od 2 do 4. Mieszkania na parterze wyposażone są w ogródki o powierzchni od 10 do 148 metrów kwadratowych oraz tarasy, do lokali na 1 i 2 piętrze przynależne są tarasy o metrażu od 4 do 41 metrów kwadratowych. Wszystkie mieszkania są przygotowane pod system inteligentnego domu oraz instalację klimatyzacyjną, wyposażone są w wideofony.

O deweloperze

Inwestycję realizuje Fracthon Development we współpracy z generalnym wykonawcą Grimbud, zakładem budowlano-montażowym, istniejącym na rynku od 1993 roku. Grupa Fracthon zajmuje się inwestowaniem w nieruchomości, zarządzaniem aktywami oraz doradztwem finansowym. Kolejną zrealizowaną przez dewelopera inwestycją w Krakowie jest Inwestycja Zbożowa.

Szczegóły oferty, ceny i promocje dostępne są w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Zapisz się do newslettera z aktualnościami dotyczącymi tej inwestycji
Wyślemy wiadomość, jak tylko zaktualizujemy ceny, status oraz postęp budowy, dodamy rzuty mieszkań lub dowiemy się jeszcze czegoś przydatnego o tej inwestycji.
Email
Podoba Ci się Jesionova?
Dodaj do ulubionych, aby nie zgubić i wyślij link temu, kto pomaga Ci z wyborem mieszkania

Jakie mieszkania są w sprzedaży w Jesionova w Krakowie?

Ile kosztuje metr kwadratowy w Jesionova?

Cena do uzgodnienia u dewelopera.

Kto jest deweloperem Jesionova w Krakowie?

Deweloperem Jesionova jest Fracthon Development.

Kiedy Jesionova zostanie oddany do użytkowania?

Jesionova – oddane do użytku.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o