Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Kaviory 41
w Krakowie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Krowodrza, ul. Kawiory 41 (2,5 km od centrum Krakowa)

Więcej o budynku

ul. Kawiory 41 (Kaviory 41)
4 piętra
Sprzedane
Nie wiadomo
Oddano w 1 kw. 2020
Sprzedane

Kaviory 41 na mapie Krakowa

Krowodrza, ul. Kawiory 41 (2,5 km od centrum Krakowa)

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków1
🟧 Liczba mieszkań20
🟧 Liczba pięter4
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne (10 miejsc)
🟧 Powierzchnia mieszkań29,88–84,14 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedle otwarte
🟧 Udogodnieniawózkownio-rowerownia, komórki lokatorskie

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, z wykończeniem
🟧 Wysokość sufitów2,65 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Kaviory 41 jest inwestycją kameralną, składającą się z jednego 4-piętrowego budynku ulokowanego w dzielnicy Krowodrza, niedaleko centrum Krakowa i miejskich terenów zielonych.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się w ruchliwej okolicy na krakowskiej Krowodrzy, w pobliżu parku Jordana, Błoni Krakowskich i doliny rzeki Rudawa oraz głównych arterii miasta. Leży w odległości blisko 2 kilometrów od centrum Krakowa.

Okolica inwestycji

W bliskiej okolicy ― do 600 metrów ― położone są szkoły podstawowe nr 5, nr 12, Montessori, tuż obok inwestycji znajduje się przedszkole samorządowe nr 13, nieco dalej (do 500 metrów) inne prywatne i publiczne żłobki. Blisko Kaviory 41 ― w promieniu 500-600 metrów ― dostępne są liczne restauracje, kawiarnie i sklepy spożywcze (Lewiatan, Żabka, Biedronka, supermarket U Andrzeja, Top Market, Alpo Delikatesy). Niedaleko położone są również studia fitness, jogi, kluby sportowe i boiska, liczne kluby i studia muzyczne, oddziały uczelni wyższych. Od parku im. Świętego Wincentego a Paulo budynek jest oddalony o 500 metrów, odległość od parku Jordana wynosi blisko 1 kilometra, do Błoni Krakowskich ― blisko 1,5 kilometry. Centrum handlowe Jubilat leży w odległości 2 kilometrów od inwestycji, Galeria Bronowice i sklepy Ikea, Makro, Castorama oddalone są o 4 kilometry.

Architektura

Projekt architektoniczny inwestycji został wykonany przez Pracownię Projektową F11. Kaviory 41 to budynek czteropiętrowy, wykonany w stylu minimalistycznym. Układ architektoniczny składa się z prostych brył, w elewacji zastosowano połączenie ciemnych i jasnych odcieni (brąz i biel), obecne są też elementy przeszklone. Na części dachu wykonano dekoracyjny trawnik. Na parterze zaprojektowano przestrzeń na lokale usługowe o powierzchni 250 metrów kwadratowych.

Infrastruktura osiedla

W inwestycji przewidzianych jest 10 miejsc parkingowych zamkniętych, komórki lokatorskie oraz rowerownio-wózkownia.

Komunikacja

Inwestycja jest zlokalizowana niedaleko głównych arterii transportowych ― ulic Nawojki, Czarnowiejskiej, Reymonta, oraz centrum Krakowa. Dojazd samochodem do Starego Miasta zajmuje blisko 10 minut. Przystanki komunikacji miejskiej znajdują się w odległości 300 metrów. Wyjazd poza miasto jest możliwy pobliską drogą DW780.

O mieszkaniach

Inwestycja zawiera 20 lokali mieszkalnych o powierzchni od 30 do 84 metrów kwadratowych. Mieszkania znajdują się na piętrach (od pierwszego do czwartego), mają od 1 do 4 pokoi. Dostępne są w standardzie deweloperskim lub z pakietem wykończeniowym.

O deweloperze

Realizacji inwestycji Kaviory 41 dokonuje firma Ernest Młynarski F.U.H. Magnolia we współpracy z Leach&Lang, firmą świadczącą usługi doradztwa inwestycyjnego i zarządzania nieruchomościami. Inne zrealizowane przez dewelopera projekty nieruchomości mieszkalnych w Krakowie to inwestycje pod adresami ul. Ptasia 14, ul. Rogatka 22, ul. Młodzieży 7.

O aktualnych cenach, promocjach i szczegółach oferty można się dowiedzieć w Biurze sprzedaży dewelopera.

Jaki jest adres Kaviory 41?

Krowodrza, ul. Kawiory 41 (2,5 km od centrum Krakowa).

Kto jest deweloperem Kaviory 41 w Krakowie?

Deweloperem Kaviory 41 jest Ernest Młynarski F.U.H. Magnolia.

Kiedy Kaviory 41 zostanie oddany do użytkowania?

Kaviory 41 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Kaviory 41 na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o