Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Lawendowe Wzgórza
w Gdańsku

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
ul. Lawendowe Wzgórze 2-46

Więcej o budynkach

Lawendowe Wzgórza - Etap I
Jeszcze 1 budynek w tym etapie inwestycji
Jeszcze 1 budynek
ul. Jabłoniowa 23A-23D (Budynek B1)
Sprzedane
Nie wiadomo
Oddano w 1 kw. 2011
Sprzedane
Lawendowe Wzgórza - Etap II
Jeszcze 3 budynki w tym etapie inwestycji
Jeszcze 3 budynki
ul. Jabłoniowa 19 (Budynek B16)
Sprzedane
Nie wiadomo
Nie wiadomo
Sprzedane
Lawendowe Wzgórza - Etap III
Jeszcze 5 budynków w tym etapie inwestycji
Jeszcze 5 budynków
ul. Lawendowe Wzgórze 14 (Budynek C1/1)
Sprzedane
Nie wiadomo
Nie wiadomo
Sprzedane

Lawendowe Wzgórza na mapie Gdańska

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków33
🟧 Liczba mieszkań2058
🟧 Liczba pięter4–6
🟧 Ogrzewaniemiejska sieć ciepłownicza
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań31–92 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Udogodnieniainternet, tv kablowa, winda, inteligentny dom, drewniane okna, monitoring, przedszkole, strefa barbecue, boisko, rowerownia, komórki lokatorskie, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, usługi w budynku

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,7–3 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Inwestycja Lawendowe Wzgórza realizowana etapowo w południowej części Gdańska, jest rozległym osiedlem o autonomicznej infrastrukturze, składającym się z budynków wielorodzinnych.

Lokalizacja

Osiedle jest położone przy ulicy Lawendowe Wzgórze w dzielnicy Gdańsk-Jasień. Okolica charakteryzuje się nowoczesną zabudową budynków mieszkalnych, jest dobrze skomunikowana z innymi częściami Gdańska, posiada podstawową infrastrukturę miejską i jest otoczona terenami zieleni.

Okolica inwestycji

W odległości 550 metrów od inwestycji znajduje się przedszkole Fantazja, o około 1 kilometr są oddalone prywatne przedszkole Fasolka i punkt przedszkolny Misiek Zdzisiek. W granicach osiedla położone są szkoła podstawowa nr 6 i przedszkole nr 68. Inne pobliskie ośrodki edukacyjne (położone w promieniu do 2 kilometrów) to szkoła podstawowa nr 12 i zespół szkolno-przedszkolny "Olimpijczyk". W okolicy znajdują się tereny zielone (park Przy Orlim Gnieździe, zbiorniki wodne nad Potokiem Oruńskim), salony fryzjerskie, kawiarnie i restauracje, przychodnie, apteki, klinika weterynaryjna, oddziały banków, sale fitness, sklepy spożywcze Żabka (na terenie osiedla), Lewiatan (500 metrów), ABC i Biedronka (około 1,2 kilometra). W odległości blisko 1 kilometra jest dostępne centrum handlowe Jabłoniowa, o około 2,5 kilometra jest oddalone CH Morski Park Handlowy, o 3 kilometry ― centrum handlowe Kowale i sklep Tesco.

Architektura

Budynki o niskiej zabudowie (4-6 pięter) zaprojektowane są w nowoczesnym stylu minimalistycznym. W kolorystyce elewacji dominuje biel, dodano elementy w odcieni szarości oraz liczne przeszklenia, w tym w balustradach balkonowych.

Infrastruktura osiedla

Na monitorowanym terenie inwestycji zaprojektowano zagospodarowane zielenią strefy wypoczynku, wielofunkcyjne boisko i siłownię plenerową, place zabaw dla dzieci, wewnętrzne uliczki, chodniki i ścieżki rowerowe, obiekty infrastruktury dla właścicieli rowerów (ścieżki rowerowe, stojaki, punkty naprawy, rowerownię), pawilon handlowo-usługowy. Do dyspozycji mieszkańców są komórki lokatorskie oraz podziemne i naziemne miejsca parkingowe. Na terenie osiedla działa darmowe WiFi. Budynki wyposażone są w cichobieżne windy i panele fotowoltaiczne.

Komunikacja

Położony w pobliżu inwestycji zbieg ulic Jabłoniowej, Warszawskiej i alei Pawła Adamowicza jest węzłem komunikacyjnym łączącym okolicę z innymi częściami Gdańska. Do centrum ― poprzez dostępną w pobliżu aleję Armii Krajowej ― można dojechać w 15-20 minut. W pobliżu osiedla znajdują się przystanki autobusowe, z których dostępne są linie nr 156, nr 120, nr 164.

O mieszkaniach

Inwestycja zawiera mieszkania o powierzchni od 31 do 92 metrów kwadratowych i układzie od jednego do czterech pokoi. Wyposażono je w system Smart House, drzwi antywłamaniowe, drewniane okna, balkony, tarasy, loggie lub prywatne ogródki na parterze. Deweloper oferuje usługi wykończeniowe.

O deweloperze

Realizacją inwestycji zajmuje się ogólnopolska Grupa Robyg. Działa na rynku nieruchomości (na terenie Warszawy, Gdańska i Wrocławia) od 2000 roku i należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Inne zrealizowane przez tego dewelopera inwestycje mieszkaniowe w Gdańsku to Zielony Widok, Albatross Towers, Słoneczna Morena, Nadmotławie, Moment, Stacja Nowy Gdańsk.

Ze szczegółową ofertą, aktualnymi cenami i promocjami zapoznać się można w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inna nazwa tej inwestycji Lawendowe Wzgorza.

Jaki jest adres Lawendowe Wzgórza?

ul. Lawendowe Wzgórze 2-46.

Kto jest deweloperem Lawendowe Wzgórza w Gdańsku?

Deweloperem Lawendowe Wzgórza jest Robyg Grupa Deweloperska.

Kiedy Lawendowe Wzgórza zostanie oddany do użytkowania?

Budynek D5, Budynek D6, Budynek D7, Budynek D8, Budynek N1, Budynek N2, Budynek D4, Budynek D3, Budynek B1, Budynek B2, Budynek B16, Budynek B17, Budynek B18, Budynek B19, Budynek D2, Budynek D1, Budynek C15/1, Budynek C15/2, Budynek C16, Budynek C3, Budynek C3/1, Budynek C4/1, Budynek C4/2, Budynek C1/1, Budynek C1/2, Budynek C2/1, Budynek C2/2, Budynek C5/1, Budynek C5/2 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Lawendowe Wzgórza na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o