Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Mangalia Mokotów
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Stegny, ul. Mangalia 2 (5,3 km od centrum Warszawy)

Więcej o budynkach

Mangalia Mokotów Etap I
Jeszcze 1 budynek w tym etapie inwestycji
Jeszcze 1 budynek
ul. Mangalia 2 (Budynek B1)
7 pięter
Sprzedane
2 kw. 2018
Oddano w 1 kw. 2019
Sprzedane
Mangalia Mokotów Etap II
ul. Jana III Sobieskiego 45 (Budynek B3)
7 pięter
Sprzedane
2 kw. 2018
Oddano w 2 kw. 2020
Sprzedane

Mangalia Mokotów na mapie Warszawy

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków3
🟧 Liczba mieszkań432
🟧 Liczba pięter7
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań35,54–106,11 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Udogodnieniamonitoring, ochrona, plac zabaw, dziedziniec, siłownia plenerowa, winda, rowerownia, stojaki rowerowe, komórki lokatorskie, usługi w budynku

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz
🟧 Wysokość sufitów2,6–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Mangalia Mokotów to nowoczesne osiedle mieszkaniowe, realizowane etapowo na warszawskim Mokotowie.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się przy ulicy Mangalia na osiedlu Stegny, w obrębie dzielnicy Mokotów, w południowej części Warszawy. Od centrum miasta oddalona jest o około 7,6 km. Lokalizacja wyróżnia się rozwiniętą infrastrukturą miejską, bliskością terenów rekreacyjnych i zielonych, dobrą komunikacją z pozostałymi częściami Warszawy.

Okolica inwestycji

W okolicy osiedla dostępne są wszystkie obiekty infrastruktury miejskiej. W pobliżu są sklepy spożywcze (Biedronka, Żabka, Hanza Top Market), stacje paliw, restauracja, salon fryzjersko-kosmetyczny. W odległości 950 m znajduje się Ośrodek Sportu i Rekreacji Stegny. Najbliższa placówka pocztowa oddalona jest o 800 m. Centrum handlowe Sadyba Best Mall, sklepy Carrefour Market i Auchan są zlokalizowane w odległości 1400 m. Najbliżej położone placówki edukacyjne to Akademia Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku – 250 m, British School Warsaw, Przedszkole nr 299 "Bernardyńskie Krasnale" – 650 m, Szkoła Podstawowa „Lycee Francais de Varsovie”, Szkoła Podstawowa nr 371 im. Sandro Pertiniego, Szkoła Podstawowa nr 212 im. Krystyny Krahelskiej, Przedszkole nr 311 "Sadybiańskie Świerszcze" – 800 m. Inwestycja Mangalia Mokotów znajduje się w pobliżu obiektów historyczno-kulturalnych i terenów zielonych. Do parku Arkadia – 1800 m, kompleksu pałacowego Królikarnia – 2000 m, Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego zlokalizowany jest w odległości 2100 m, Klasztor św. Józefa i Kościół pw. św. Dominika – 2300 m. Do Parku Morskie Oko – 2600 m. Dolinka Służewiecka oddalona jest o 2700 m.

Architektura

Budynki osiedla Mangalia Mokotów są wzniesione w stylu nowoczesnym. Elewację utrzymano w połączeniu odcieni ciepłej bieli i szarości, dodano płyty o kolorze drewna. Dopełnia architektoniczny projekt inwestycji dziedziniec, ze strefami odpoczynku z pergolami, kolorowymi siedziskami i podestami rekreacyjnymi.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest ogrodzony, objęty monitoringiem i ochroną całodobową. Budynki wyposażone są w cichobieżne windy. Do dyspozycji mieszkańców są plac zabaw, siłownia plenerowa, rowerownia, stojaki rowerowe, komórki lokatorskie. Do parkowania samochodów są miejsca postojowe naziemne i w parkingu podziemnym. Na parterze zaprojektowano lokale handlowo-usługowe.

Komunikacja

Inwestycja jest dobrze skomunikowana z centrum i innymi częściami Warszawy. Tuż przy osiedlu znajduję się przystanek Mangalia z autobusowymi liniami nr 116, 130, 143, 148, 172, 501, 519, 522, E-2, N03, N31, N81, które umożliwiają dojazd do centrum i stacji metra linii M1 Służew. Odległość do centrum Warszawy stanowi blisko 7,6 km i zajmuje około 10 minut jazdy samochodem przez ulicę Jana III Sobieskiego, dojazd do Lotniska im. Chopina – 15 minut. Położenie inwestycji pozwala na wygodne podróżowanie rowerem, w pobliżu znajdują się ścieżki rowerowe i stacja wypożyczalni rowerów miejskich (150 m).

O mieszkaniach

W ofercie inwestycji są dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowe mieszkania. Metraże wahają się w granicach od około 36 do 106 metrów kwadratowych. Do każdego mieszkania przynależny jest balkon, taras, loggia lub ogródek.

O deweloperze

Mangalia Mokotów to projekt firmy Spravia, działającej wcześniej pod nazwą Budimex Nieruchomości. Firma jest doświadczonym deweloperem, oferuje klientom mieszkania i lokale usługowe w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Trójmieście i Wrocławiu. Wśród zrealizowanych inwestycji mieszkaniowych w Warszawie są między innymi osiedla Wiślany Mokotów, Woronicza, Wola Skwer, Mińska 69.

Szczegóły oferty, informacje o promocjach oraz aktualne ceny mieszkań dostępne są w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji
Inna nazwa tej inwestycji Mangalia Mokotow.

Jaki jest adres Mangalia Mokotów?

Stegny, ul. Mangalia 2 (5,3 km od centrum Warszawy).

Kto jest deweloperem Mangalia Mokotów w Warszawie?

Deweloperem Mangalia Mokotów jest Spravia.

Kiedy Mangalia Mokotów zostanie oddany do użytkowania?

Budynek B1, Budynek B2, Budynek B3 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Mangalia Mokotów na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o