Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Moje Miejsce
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
ul. Chrystiana Piotra Aignera 4-6

Więcej o budynkach

Moje Miejsce
Jeszcze 4 budynki w tym etapie inwestycji
Jeszcze 4 budynki
ul. Aignera 4 (Budynek A)
5 pięter
Sprzedane
3 kw. 2018
Oddano w 2 kw. 2020
Sprzedane

Moje Miejsce na mapie Warszawy

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków5
🟧 Liczba mieszkań251
🟧 Liczba pięter3–5
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne (2 poziomy), miejsca postojowe naziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań32–108,18 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedle otwarte
🟧 Udogodnieniawinda, klub fitness, inteligentny dom, inteligentne skrytki pocztowe, patio, komórki lokatorskie, usługi w budynku

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz
🟧 Wysokość sufitów2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Moje Miejsce jest inwestycją o podwyższonym standardzie składającą się z budynków wielorodzinnych i części komercyjno-biurowej, położoną w środkowo-południowej części lewobrzeżnej Warszawy.

Lokalizacja

Osiedle jest położone przy ulicy Chrystiana Piotra Aignera, w granicach dzielnicy Mokotów. Od centrum miasta jest oddalone o około 5,5 kilometra. Okolicę cechuje rozwinięta infrastruktura komunikacyjna, handlowo-usługowa i rekreacyjna.

Okolica inwestycji

W pobliżu inwestycji ulokowane są park Bernardyńska Woda, park Sielecki, park Arkadia, kluby sportowe, korty tenisowe, lodowisko, centrum handlowe Panorama (400 metrów), centrum medyczne Luxmed, apteki, kawiarnie i restauracje, szkoły językowe, oddział Poczty Polskiej, kościół, sklepy spożywcze ABC (750 metrów) i Carrefour Express (850 metrów), supermarket Tesco (1 kilometr), centrum handlowe Sadyba Best Mall z kinem Cinema City (1,7 kilometra), szkoła podstawowa im. św. Franciszka (650 metrów), przedszkola nr 275, nr 210 i nr 391 (w promieniu 1 kilometra), szkoła podstawowa nr 103 i szkoła podstawowa Lycee Francais de Varsovie (1,5 kilometra). Do parku Łazienki Królewskie można w około 10 minut dojechać rowerem.

Architektura

Budynki o wysokości od 3 do 5 pięter zaprojektowano w stylu minimalistycznym. W części mieszkalnej inwestycji zastosowano nieregularne układy okien, jasne odcienie w wykończeniach elewacji oraz elementy dekoracyjne w kolorze drewna, część biurową wykończono w ciemnych odcieniach i wzbogacono w obszerne przeszklenia. Dodano stalowe balustrady balkonowe. Zaprojektowano przestrzeń handlowo-usługową na parterze budynków mieszkalnych.

Infrastruktura osiedla

Na terenie osiedla wykonano wspólne strefy wypoczynku, aranżacje roślinne, elementy małej architektury. Zaprojektowano tu osiedlowy klub fitness i centrum medyczne, bazę carsharingu, inteligentne skrytki pocztowe, komórki lokatorskie, miejsca postojowe naziemne oraz na dwupoziomowym podziemnym parkingu. Budynki wyposażono w windy.

Komunikacja

Położone w pobliżu inwestycji arterie komunikacyjne to aleja Wincentego Witosa, ulica Czerniakowska, ulica Jana III Sobieskiego, trasa E30. Dojazd samochodem do centrum Warszawy zajmuje blisko 11 minut. Tuż przy inwestycji jest dostępna stacja roweru miejskiego, w promieniu 200 metrów leżą przystanki autobusowe obsługujące linie nr 107, nr 119 i nr 148.

O mieszkaniach

Inwestycja zawiera mieszkania o metrażu od 32 do 108 metrów kwadratowych. Są to lokale jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe. Lokale na parterze posiadają ogródki przydomowe z tarasami, pozostałe mieszkania wyposażono w balkony i loggie. W mieszkaniach przewidziano system inteligentnego domu. Dostępne są usługi wykończeniowe pod klucz.

O deweloperze

Osiedle jest realizowane przez firmę Echo Investment działającą na rynku od ponad 20 lat i specjalizującą się w projektach zabudowy mieszkaniowej, komercyjnej i biurowej. Działa na terenie całej Polski. Zrealizowane przez dewelopera inwestycje w Warszawie to zwłaszcza Klimt House, Nowy Mokotów, Apartamenty przy Warzelni, Stacja Wola.

W Biurze sprzedaży dewelopera dostępne są szczegółowe informacje o aktualnych ofertach, promocjach oraz cenach mieszkań.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Moje Miejsce?

ul. Chrystiana Piotra Aignera 4-6.

Kto jest deweloperem Moje Miejsce w Warszawie?

Deweloperem Moje Miejsce jest Echo Investment.

Kiedy Moje Miejsce zostanie oddany do użytkowania?

Budynek A, Budynek B, Budynek C, Budynek D, Budynek E – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Moje Miejsce na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o