Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Osiedle Foresta
w Gdańsku

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Piecki-Migowo, ul. Myśliwska 44

Osiedle Foresta na mapie Gdańska

Piecki-Migowo, ul. Myśliwska 44

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Osiedle Foresta — 1 kw. 2018
Osiedle Foresta
Budynek A1, Budynek A2, Budynek A3, Budynek A4, Budynek A5
zbudowane
sprzedane
termin oddania1 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków5
Liczba mieszkań157
Liczba pięter3
Parkingmiejsca postojowe podziemne (158 miejsc), miejsca postojowe naziemne (31 miejsce)
Powierzchnia mieszkań23–158 m2
Rodzaj zabudowymieszkania
Terenosiedle otwarte
Udogodnieniamonitoring, winda, rowerownia, wózkarnia, miejsca na jednoślady, komórki lokatorskie, inteligentny dom, wideodomofon, wózkarnia, plac zabaw, zielony taras na dachu

O mieszkaniach

Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz
Wysokość sufitów2,6–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Osiedle Foresta to kameralny, o podwyższonym standardzie kompleks z pięciu budynków wielorodzinnych położony w zachodniej części Gdańska.

Lokalizacja

Inwestycję zrealizowano przy ulicy Myśliwskiej, w obrębie dzielnicy Piecki-Migowo. Okolica jest cicha, zabudowana w nowe osiedla mieszkalne, otoczona licznymi terenami zieleni, dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami miasta, posiada infrastrukturę handlowo-usługową, oświatową, sportową i zdrowotną.

Okolica inwestycji

W okolicy znajdują się kawiarnie i restauracje, salony fryzjerskie, boisko, klub fitness, klub żeglarski, szkoły językowe, placówka pocztowa, biblioteka, kościół, przychodnie, park Dawnego Dworu Migowo, park Słoneczniki, tereny rekreacyjne nad zbiornikami retencyjnymi, tereny Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, liczne małe sklepy spożywcze, supermarkety spożywcze Żabka (350 metrów), Biedronka (750 metrów), Centrum Handlowe Jasień i Galeria Morena ( w promieniu 2 kilometrów), CH Auchan Szczęśliwa ze sklepami MediaExpert i Leroy Merlin (3,6 kilometra). Pobliskie ośrodki oświatowe to mini-żłobek U Margolci, przedszkole Gdańsk Bajkoland, prywatne przedszkole Słoneczny Domek, żłobek nr 10 Dzwoneczek (w promieniu 400 metrów), szkoła podstawowa nr 2 (1 kilometr), szkoła podstawowa nr 85 im. Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego (1,2 kilometra), Przedszkole i Szkoła Podstawowa TE Vizja (1,8 kilometra).

Architektura

Budynki o układzie kaskadowym i wysokości do 3 pięter wykonano w stylu minimalistycznym. Elewację utrzymano w stonowanej kolorystyce, dodano liczne przeszklenia, w tym w balustradach balkonowych. Na dachach wykonano zielone tarasy.

Infrastruktura osiedla

Teren osiedla jest częściowo ogrodzony, objęty monitoringiem. Wykonano tu liczne aranżacje roślinne, alejki z elementami małej architektury, komórki lokatorskie, wózkownię, rowerownię, miejsca parkingowe na jednoślady oraz naziemne i podziemne miejsca postojowe na samochody. Budynki wyposażono w cichobieżne windy.

Komunikacja

Inwestycja znajduje się niedaleko zbiegu ulicy Nowej Wołkowyskiej, ulicy Bulońskiej i alei Pawła Adamowicza. W pobliżu położony jest zjazd na Aleję Armii Krajowej, drogę ekspresową S7, Obwodnicę Trójmiejską. Dojazd samochodem do centrum Gdańska zajmuje do 20 minut. W bezpośredniej bliskości inwestycji dostępne są przystanki autobusowe umożliwiające zwłaszcza bezprzesiadkowy dojazd do centrum miasta. O 800 metrów są oddalone przystanki tramwajowe. Stacje PKP Gdańsk Jasień i Gdańsk Brętowo leżą w promieniu 1,6 kilometra od inwestycji.

O mieszkaniach

Inwestycja składa się z lokali mieszkalnych o powierzchni od 23 do 158 metrów kwadratowych i układzie od jednego do czterech pokoi. W górnej kondygnacji znajdują się mieszkania dwupoziomowe uzupełnione w prywatne zielone tarasy dachowe; lokale na pozostałych piętrach wyposażono w balkony, mieszkania parterowe ― w przydomowe ogródki. Mieszkania posiadają instalację wideodomofonową oraz system intelingentego domu. Oferowane są usługi wykończeniowe pod klucz.

O deweloperze

Inwestycja jest realizowana przez firmę Dekpol, działającą na rynku od 25 lat, przeważnie w północnej części Polski. Inne realizowane przez tego dewelopera inwestycje to między innymi Jaworowe Wzgórze, Młoda Morena Park, Osiedle Słoneczne, Osiedle Zielone, kompleks Nowa Motława, Osiedle Młoda Morena.

W Biurze sprzedaży dewelopera można uzyskać szczegółowe informacje o aktualnych ofertach, cenach i promocjach.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Osiedle Foresta?

Piecki-Migowo, ul. Myśliwska 44.

Kto jest deweloperem Osiedle Foresta w Gdańsku?

Deweloperem Osiedle Foresta jest Dekpol.

Kiedy Osiedle Foresta zostanie oddany do użytkowania?

Osiedle Foresta – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Osiedle Foresta na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o